poster

Jeptišky na útěku

 • Velká Británie

  Nuns on the Run

 • USA

  Nuns on the Run

Komedie / Krimi

Velká Británie, 1990, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BuryGol
  ***

  Nebejt tam Eric Idle a Robbie Coltrane, bylo by to asi ještě za míň. Tihle dva udrželi film jakž takž na úrovni koukatelnosti. Eric moh taky dostat víc prostoru a bejt sám sebou, ale od Life of Brian už pár let uteklo a je to znát. Je to jedna z komedií, která neurazí, ale ani nenachne. Víc nemám, co bych napsal.(27.2.2010)

 • Chrustyn
  **

  Nepříliš známá a popravdě i nepříliš vtipná komedie o dvou malých gangsterech, kteří se na útěku před svými "zaměstnavateli" rozhodnou ukrýt v klášteře, převlečeni za jeptišky. Je zde spousta příležitostí pro vtipné scény ale režisér nedokáže dobře zkomponovat ani jednu a nějaké pichlavé dialogy mezi hlavními postavami jsem také hledal marně.(29.2.2012)

 • Zagros
  ***

  V mládí mi přišly Jeptišky na útěku jako fajn komedie, u které jsem se občas i zasmál. Plusem jsou dva hlavní představitelé a hudba, kterou si kupodivu pamatuji dodnes. Zápletku, děj a jiné podrobnosti :-) už si naopak nepamatuji vůbec. Pokud nemáte po ruce lepší film, podívat se na to na ukrácení volného večera dá.(1.5.2016)

 • dopitak
  ****

  I bez už legendární scény ve sprchách po basketu nabízí tenhle film slušnou porci zábavy. Opilecká sestra, sklerotická důchodkyně vrátná a archivářka, neschopní gangsteři a pěkná hlavní ženská postava Faith (Camille Coduri), moc pěkná je i studentka Helen FitzGerald (taky nahá). Výborný dabing (Meduna, Oliva).(28.12.2016)

 • bloom
  ****

  Je to opravdu průměrná komedie, ale to ústřední duo je opravdu neodolatelné, stejně jako Camille Coduriová, co hraje přítelkyni Idleovu přítelkyni, není jen pouhou blonďatou ozdobou, ale schopnou komičkou. Eric Idle, můj velký favorit, se sám postaral o hvězdičku navíc, akorát škoda, že jsem film viděl s dabingem a přišl o Ericův typický hlas :-) .(16.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace