Čtveřice mladých mužů se vypravila na prázdniny na venkov, aby si tu užila slunce, vody a hlavně příjemného nicnedělání. Nakupovat chodí k obchodníkovi Julesovi do blízké vesničky. Vychytralý majitel obchůdku dokáže využít i toho, že jeho půvabná dcera padla mládencům - zejména Gérardovi - do oka. A tak mladíci - oblíbení Les Charlots - se nejen nechají v obchodě okrádat, zapojí se do výzdoby města, a dokonce obléknou i závodnické dresy. A tak, pro přízeň krásné dívky v zápalu boje zapomenou i na svou vysněnou dovolenou. Ve francouzské komedii Blázni ze stadiónu se znovu přesvědčíme, že mladí muži ze skupiny Les Charlots se jen tak lehce nevzdávají! (oficiální text distributora)

Mikecat

Francúzi vedeli a vedia točiť výborné filmy aj dokumenty. Štadión a Veľký bazár považujem za dve najlepšie časti zo série. Perfektne šoty počas celého filmu, krava v stane, motorky, naháňačky s príslušníkmi, časť so sochou úplne geniálna, súboje o obchodnikovu dcéru, proste zábava ako sa patrí. Dievčina v satockach v obchode na rebríku: ' hrášek zhora?' ' zhora', ' mléko z hora?' ' zhora'' ..príde tlsta kolegyňa 'zhora?' 'ne, už jsem si to rozmyslel...' ' pánové, kohout na víně' . ws ()

Hird

Trapné, ale zábavné.... Zajímavé že tenhle film tu má tak vysoké hodnocení, vždyť je to jen 30 let starý tak často zatracovaný kameňák... ()

p.a.douch

Tak tohle je taky sranda. Les Charlots změnili prostředí a sportovní zápolení jim svědčí. Já se bavil v 80. letech a bavím se i dnes. Tak vzhůru na stadion. 80 %. P.S.: mytí nádobí je v jejich podání jednodušší než v myčce. ()

Tuty

Určitě lepší než první Bažanti, někdy je ten francouzskej crazy styl i na mě moc, ale tady povedený fóry celkem jsou. Má hání porcelánu v řece, úvodní nákup v obchůdku, scéna s balvanem - "Musíme dobře mířit. - Jo, nejlíp na nohy". Dá se to, škoda dabingu, ten mohl být lepší. ()

brasek

Snímok strieda lepšie a priemernejšie humorné situácie. Lepšia zábava ako Bažanti v Španielsku, o level nezaujímavejšie ako Veľký bazár. ()

Marauder

Jednoznačne jedna z najlepších komédii aké som kedy videl. Dokázala zaujať nápadmi, vtipmi, hereckými výkonmi a veľa ďalšími vecami. Toto bolo komediálny raj. 120%/100% ()

rigby

Klasika mého dětství. Tyhle komedie jsem měl moc rád a rád jsem se znovu podíval.I když už takové nadšení nesdílím, stále se jedná o neskutečně vtipné gagy, které mají originalitu. ()

dawexx

Nemůžu si pomoct, ale na jednoduché francouzské komedie jsem měl vždy slabost a filmy čtveřice Les Charlots jsou toho zářným příkladem. Ne každý film se jim podařil, ale Blázni ze stadionu patří k tomu lepšímu. Doporučuji vypnout mozek a královsky se budete bavit. ()

Hrobař

Obrazový humor je velice povedený, ale nic intelektuálního v něm nehledejte. Často nejvíc zaujme originálními nápady a někdy naopak se smějete už po sté stejnému vtípku. Nesmrtelní ()

dogrose

Podle mně jejich nejlepší film. Scény s nakupováním, zdobením města, případně jezením špaget byly ve své době naprosto jedinečné. Dneska se spíš jen usmívám, asi už jsem toho moc viděla a není mi to vzácné... ()

Meki.U

Co si přát ? Skvělé komedie! A ty se v dnešní éře filmů tak těžko hledají. Stará škola, je stará škola a Les Charles jsou prostě úžasní. Nekonečná palba gagů, nad kterými se smějete ještě dlouho po skončení filmu. V jednoduchosti je prostě krása ;) ()

Pythonator

Musím dát pět hvězdiček, protože co se týče Les Charlots, tak tohle je jednoznačně jejich nejvtipnější film. Narozdíl od Bažantů, kde se mi zdá, že některé vtipy časem vyčpěly, Blázni ze stadiónu jsou i po těch letech pořád zábavné. Opět je to jen groteska poskládaná z různých vtipných scének, ale některé jsou prostě skvělé a navíc je jich tam natlačeno tolik, že ten film prostě nemůžete nemilovat. Způsoby jakými čtyři hubení sympaťáci sbírají na olympiádě zlaté medaile jsou prostě nezapomenutelné. ()

gizi

Po letech jsem se podíval asi podruhé 18.3.14 a bavil se od začátku až do konce. Je to taková praštěná legrace, nesmál jsem se sice až k slzám, ale bavil se prostě velmi dobře. 85%. ()

solver

Jako dětská komedie je to dobré, ale když se dospělý dívám, jak se ta skupina plácá od ničeho k ničemu, jen aby byla sranda, připadá mi to jako Kameňák. ()