Reklama

Reklama

Gangsterský boss Alexander Coates (Steven Seagal) sa chystá odísť na odpočinok a opustiť svoje impérium vybudované vo veľkomestskom podsvetí. Keď sa ale v meste objaví nový konkurent Ice Man (Ving Rhames), musí sa Alexander rozhodnúť, či prenechá moc nad impériom Ice Manovi, alebo znovu zabojuje o všetko, čo počas svojej kariéry vybudoval. Alexander dlho neváha a s pomocou svojho dávneho priateľa Jimmyho Peanutsa (Danny Trejo) a zabijaka Romana Hursta (Bren Foster) sa púšťa do záchrany starej hierarchie podsvetia – hierarchie, v ktorej Alexander vládne pevnou rukou. (TV JOJ)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

To ještě chvíli potrvá, ale tipuju že je někdo udělá na ambushed se vysrali a já furt nerozumím co tam ti kokoti melou :-) asi se budu muset ještě víc učit speaking english

na příspěvěk reagoval mzss1

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak to zase hej... tych odpadov tam ma plnu kopu... a musim povedat, ze tento bol proti Maximum Conviction malicky krok dopredu... ale furt je to strasna kravina :)))

na příspěvěk reagoval mzss1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Z traileru to vypadalo minimálně zajímavě tak uvidíme. Tady už jsem po traileru věděl co čekat na druhou stranu nechci k tomu bejt zbytečně krutej Seagal má podle mě za sebou o dost horší filmy než tenhle...

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Gumadzus

Gumadzus (hodnocení, recenze)

Tak dokoukáno a není to zas tak špatný filmek čekal jsem něco horšího :D

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Super ja si pohodlne pockam na titulky pokad je nekdo teda udela

Uživatel SMilan smazal svůj příspěvek.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

To je sakra dobra otazka. Filmu som dal 69 %, a to budem obhajovat. Pomsta za smrt syna je dobry namet na film, hlavne, ked sa msti Seagal.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Já ti to nevyvracím. Ale musíš uznat, že hodnotit dialogovej film na základě toho, že rozumíš 30% mluvenýho slova, je sviňárna. Jenže to je tak, že některý jedincí toho musí mít ohodnocenýho co nejvíc:)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Trochu anglicky umím není to žádnej zázrak, ale na pochopení souvislostí to stačí. Já se nebudu vykecávat prostě budu dál hodnotit jak hodnotím a ty mi to budeš vyvracet aspoň bude sranda :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

V poho, já si z tebe utahuju. Nic ve zlým:) Ale trochu si i rejpnu:)) U filmu Uwe Bolla Suddenly píšeš  "Šeď, nuda, debilní dialogy, mdlý herci darmo mluvit..." Můžeš mi říct, jak třeba tenhle film můžeš férově ohodnotit? Anglicky neumíš, jak ses sám přiznal a český titulky na ten film neexistujou. Vzhledem k tomu, že je ten film v 95% o dialozích, kterým nerozumíš, musí ti zákonitě přijít nudnej. A jak můžeš vědět, že dialogy sou nudný, když anglicky neumíš? Z tohodle se nevykecáš, hochu:))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak to musíš hodně překousnout kámo, nebo urazíš nejen jednoho svýho oblíbence, ale většinu herců !!! :-)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Jo a aby nevznikla mýlka. Já chodím i do kina velice rád. Nechci aby to znělo vychloubačně, ale letos jsem byl 21x! Dokonce dávám přednost nejdřív kinu než camu dobrovolně se přiznám, že jsem se letos už jednou na základě hodnocení podle camu spálil neřeknu o jakej film šlo, ale šel jsem na něj nakonec do kina a po návratu z něj jsem se proplesknul přehodnotil a učinil zásadní rozhodnutí z camy končím od té doby jsem viděl všechny největší pecky jako první v kině a už se toho držím.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

A mimochodem když jsme u toho jak si mě kritizoval u Ambushed řekni mi co mi asi tak do píči zbývá když už je ten film asi 2 měsíce venku a nikdo se neobtěžoval dělat titulky? a asi už ani neudělá a já to prostě musel vidět jako skalní fanda Dolpha si dávám za povinnost vidět všechny filmy kde se objeví.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Kupodivu dvd rip s cz dabingem. Nejsem zase takovej barbar jak vypadám, ale brzo budu expert přes jazyky teď jsem nedávno sjížděl novej film z Lundgrenem Tomb of dragon pro zmněnu Francouzky. Ne nic za tím není nerad čekám. Chci prostě všechno vidět hned už jsem holt takovej :-)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Reklama

Reklama