poster

Vlkodlak

 • anglický

  Full Moon High

Komedie / Horor / Fantasy

USA, 1981, 93 min

 • tron
  ***

  „Kvôli tomuto radšej lietam americkými aerolinkami.“ Fajn vlkolačia záležitosť v hlavnej úlohe so sympaťákom Adamom Arkinom (Halloween: H20, Jazero, Nemocnica Chicago Hope). Miešanie humoru a hororu nemám rád, ale tu to bolo vcelku znesiteľné a vďaka brutálnej postave psychiatra občas dokonca aj naozaj vtipné („Myslíš si, že si frajer? Takých ako ty je plná východná Európa.“). Palec hore za vlkolačí tanec.(6.10.2018)

 • Caelos
  ***

  Dalo by se říct, že je to parodie na vlkodlačí filmy, ale na to zase neparoduje nic známého, aby mohla být ve všeobecně uznávané škatluce parodie. V podstatě Vlkodlak celou dobu paroduje spíš sám sebe a spíš než gagy se specializuje na hlášky, které ,přiznávám, občas pobaví. Sám vlkodlak vypadá spíš jako z planety opic.(7.7.2011)

 • Compadre
  ***

  Fotřík vezme kluka do Transylvánie, aby ho tam kousnul vlk..ten musel bejt ale hodně ulítlej, protože z kluka se nestal vlkodlak, ale podivnej neseriózní opicodlak..je to celý divný, občas padne dobrá hláška, něco se povede, něco mín..ve finále je celkem průměrnej film, který ale v televizi hned tak neuvidíte a to cení.(2.12.2012)

 • cariada
  ****

  Nečekal jsem od toho nic moc, ale musím připustit, že jsem byl dost překvapený co se z filmu stalo.první půl hodina je taková lehká horor / komedie, ale pak se z toho zvrhne ve slet bláznivých blbostí, které někdy rozesmějou jindy jen kroutíte hlavou kam na to ty tvůrci chodí. Chtělo se mě napsat, že je to parodie, ale ona nic neparoduje jen si dělá srandu s vlkodlaka. Ps-spíš to přípomíná opici než vlka.(23.8.2012)

 • uprchlice
  ***

  "Vlkodlak" (1981) mě dostal na kolena! :-D Taková parodie mezi horrorama tu dlouho nebyla a ano, jak píší autoři je to parodie parodující sama sebe a to doslova! Líbilo se mi to a to dost! Jak už jsem psala, je to parodie a proto divák musí být připravený na to, že to zkrátka bude komedie a parodie. Vlkodlačí triky. odpovídají kvalitě filmu. Vlkodlak vypadá jako přerostlá opice, ale herec Adam Arkin (ve filmu mu bylo pouhých 25 let) byl zkrátka neodolatelý a okouzlující. Zkrátka celý film tak trochu zlepšil jen.tím, že v něm hrál. Kdybych to tedy měla shrnout je pro mě "Vlkodlak" solidní zážitek, ale užijí si ho spíše fanoušci komedií, protože mi nedal to, co jsem očekávala (krev, brutalitu), ale na druhou stranu jsem se hezky bavila :)(27.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace