Dvě hodiny nadupané akcí, ve kterých se gang mladých zlodějíčků zaplete do sítí kruté a brutální zločinecké armády. Uprostřed území nikoho přežije jen ten nejsilnější. Helene Laborie (Nadia Fares) je francouzská důstojnice zvláštního policejního komanda. K soudnímu přelíčení má předvést Abedinam Nexhepa, největšího bosse podsvětí, ale během transportu na speciální eskortu zaútočí uprostřed opuštěné průmyslové oblasti jeho lidé, kteří se nezastaví před ničím. Ono místo právě vykrádá ne moc zkušený mladý gang… (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

DooFooS

Akční film, jak má být. Jasně čitelné charaktery postav, trochu tajemna a očekávaní, rychlé střihy, v polovině nudný pokus o vysvětlení a ospravedlnění, ale všechno dohromady to dává slušnou akci za tři hvězdičky a jednu navrch za evropskou provenienci. Hlavní je tedy nepřemýšlet a koukat! ()

Virusman666

Djkoma napsal - cituji : "Když se někdo tváří jako tvrdák, prohlašuje jakou vypalovačku natočil a není to nikdo z Hollywoodu, vždycky to bývá kachna." S tím se nedá nic, jen souhlasit a možná bych ještě dodal - A když to někdo v Hollywoodu prohlásí a nebude to pravda, tak se mu o natočení dalšího filmu může jen zdát... Což u frantíků nehrozí... Prostě nic moc film. ()

Gormie

Napínavá akční rychlovka, u které nejste schopni předvídat, kdo zemře v příštím záběru. Jen je nutné pekousnout poněkud rozvleklý úvod. ()

BigBrother

Vydarena akcni vyvrazdovacka s temnou atmosferou a velmi stridmym francouzskym sarmem. At se jdou amici vycpat - u nas ve Evrope to umime taky! ()

blackout

Styl akce se mi proste libil Pribeh trocha postrada hlavku a patku, ale hazim ve za hlavu a jdu pocitat vystrilene nabojnice. Tak za tyden.... ()

karnifex

Velmi příjemný akčňák, ve kterém hrdnivé bojují ve znamení ideálů francouzské republiky (a snad také v duchu ideálů Evropské unie - místo kterých jsou nám dnes předhazovány jen špinavé kupecké počty). Film běží ve správné rychlosti (a dokonce se vyvaroval pro francouzskou kinematografii tolik typických snobských pseudointelektuálštin - velká gratulace!) a karty, role i charaktery jsou zde rozdány výborně.. ()

Kosta

Celková linie filmu je až příliš velké klišé. Některé vyplňovací dějové můstky jsou silně kýčovité, ale troufám si věřit, že tvůrcům něšlo o sondu do psychologické roviny ani o podrobnější rozkreslení postav, nýbrž o čistou akční esenci. A to zvládly na výbornou. ()

Curfew

Milé překvapení! Přes zjevný handicap, který filmu u nás přidělili distributoři nic neříkajícím názvem (neumím francouzsky, jde snad o doslovný překlad?) se nakonec ukázalo, že jde o pozoruhodnou akčně-hororovou jízdu. Několik scén si zaslouží plné uznání, především přepadení ozbrojeného transportéru a hlavně: fantasticky sugestivní scéna, kdy útočníci prostřílejí fabriku skrz naskrz!!! Samozřejmě, logiku tady nehledejte, ale to by mi tak nevadilo. Přesto má film taky chybičky. Ze všeho nejvíc mi vadí občasná opravdová nepřehlednost, kterou působí částečně střihač a taky skutečnost, že se ve filmu hlavně ze začátku moc nemluví. Divák má velké (opravdu VELKÉ) potíže rozeznat, jestli vlastně sleduje lupiče nebo policajty a to by tedy ehm nešlo, že... Ale atmosféra skvělá, skutečně mimořádně úlevné je oproštění od různých scénáristických berliček v podobě mindráků z dětství a já nevím čeho...prostě hezkýýýýýý! ()

Mr.Lordi

Nemám moc rád závěry, kde ze všech přežije jen pár šťastlivců. ALe jinak měl film spád, prostě typická akční řežba s klidnými scénami. Líbilo se mi obsazení, známý herec z trilogie Taxi, na francouze velice zdařilá akční záležitost. 65% ()

chosan

Frantíci a to už dokazují dlouho umí natočit hodně zajímavý akční film a vosí hnizdo je jedním z nich 75%. ()

Johgas

Na mě se to moc vleklo. Ne že by se tam nic nedělo, to ne, akční to je, ale takové - jakoby nedokončené, polovičaté. ()

zeromen

Na Francouze klobouk dolů, jde vidět že i frantíci umí točit slušné akční filmy, s výborným dějem, slušným obsazením a výtečnou napínavou atmosférou. Pošahaní burgržrouti (tím myslím zasrané američany, pro ty neznalé) se můžou jít vycpat:-) ()

Miroslav.Zac

Devadesátá a první polovina nultých let přála Francii akční/komedie filmy. Vosí hnízdo je toho příkladem. Poprvé jsem na film zíral s mrazením v zádech a otevřenou hubou, dnes, po dvaceti letech, mám hubu zavřenou, ale z té akce a brutality mě pořád mrazí. Super film. ()