Příjemná francouzská komedie ve stylu Fotr je lotr, jenomže s tím rozdílem, že zatímco ve zmiňovaném filmu je rodič milované úhlavním nepřítelem, tak v zde je to parťák pro kalby, hulení a všemožné vylomeniny. Moc jsem tomu nevěřil, ale jako celek to skvěle funguje a Les Gamins je za poslední léta rozhodně jednou z nejlepších komedií ze země galského kohouta. Má to nápad, tempo, zápletku, skvělý soundtrack, vyhýbá se to fekálnímu humoru, ale hlavně je to neskutečně pohodové a vtipné. Tvůrci se také neubránili rýpnutí do Íránu, nicméně právě tyto scény patří k těm nejvtipnějším. Samozřejmě to není typická francouzská komedie a je na ní patrná snaha zalíbit se zámořskému publiku, nicméně pokud by to mělo dopadnout pokaždé takto, tak proč ne. Moje hodnocení 75%.(7.9.2014)

Pekní ľudia, humor podľa môjho gusta, dej pekne ubiehal bez zbytočných zadrhovačiek a čakania, kedy sa niečo stane, výborne vykreslené postavy a ich charaktery (takmer v každej som našla buď kúsok seba alebo niekoho z môjho okolia). Vôbec to nebolo silené a absolútne mi to nepripomínalo americké komédie, ako som si prečítala v niektorých skôr napísaných recenziách. Možno je to aj tým, že týmto filmom, ak sa dá, sa vyhýbam, takže nie som nimi zblbnutá. Ale tak či onak - k malým chlapcom sa určite vrátim a urobím tak veľmi rada.(2.12.2013)

Viděno se zajímavě obsazeným dabingem. Zdá se, že herce vybírali podle skutečné podoby - Petr Štěpánek a Jan Cina jsou typově přesní (Cina ovšem ne tak hlasově), Jiří Dvořák v pohodě a Lucka Vondráčková, no... I přes to je to velmi svěží komedie plná skvělých momentů a libových záseků. A jako bonus Iggy Pop. Pro chlapy středního věku s fůrií, co do nich cpe quinou s tofu povinnost!(9.11.2017)

No očividně o tomhle kousku moc lidí neví, jenom 500 hodnocení, slabota, je to zřejmě tou francouzskou tvorbou. Potenciál to má i na červený místa. Hned na začátku mě udivilo, jak rychle se dá navodit vztah se svým tchánem bručounem, ale je to pojatý dost humorně, takže tohle by mě rozhodit nemělo. Spousta atraktivních herců, vzhledem k tomu, že to nejsou ty ohraný američani. Týpek kterej mi děsně připomínal Richarda Gera snad ani zklamat nemohl a spolu s kudrnáčem tvořili parádni dvojku. Děj + nejedna vtipná scéna za druhou z toho dělaj úctyhodnej film.(5.1.2014)

Keby tento film robili amíci asi by to hodnotenie bolo nižšie. Je to taký anti Fotr Lotr. Ale postavy mi ich dosť pripomínali, až na to, že tu si otec a budúci zať rozumeli až príliš. Ja osobne po prezretí trailerov (nespočetne krát to dávali pred dákym filmom, keď som išiel do kina) som očakával viac. Ale tá atmosféra, víno, párty, proste klasika viva la France ma dostala. Zvyšok kina sa rehotal jak besný pes na kolotoči, ale ja som sa len pár krát pousmial. Proste už ma tieto komédie nedokážu až tak rozosmiať, ale za skvelú scénu prekladania típka z Iránu nemôžem ísť nižšie ako 4*. A ku tomu ešte Iggy Popp a jeho nesmrteľný song z Trainspottingu. Toto tvorcom vyšlo!!!(4.7.2013)