• Ollie235
  ***

  Oproti prvnímu dílu znatelný krok dolů, ale stále je co chválit. Humoru je sice o dost méně, ale úsměvné dialogy opět nechybí. Témata jsou sice o něco vážnější a celý film nepůsobí takovým odlehčeným dojmem, ale ti, co si čtveřici kamarádů oblíbili z předchozích filmů, si (alespoň místy) přijdou na své. K dokonalosti tomu chybí hodně, ale nakonec jsem celkem spokojen.(2.3.2013)

 • Sergii
  ****

  Oproti jedničce je zde posun v ději jako takovém. Zatímco díl první je postaven hlavně na dialozích a samotná cesta na párty jen jen jakousi kulisou, ve dvojce se mnoho vtipů dotýká i ústřední zápletky(důvodu, proč nový rok strávili tak jak jej strávili). Krapec slabší než jednička, ale stále skvělá oddechovka. Doporučuju.(13.8.2013)

 • Hashirama
  ***

  Елена Подкаминская тут, действительно, прелестна, но её на экране нет достаточно, чтоб закрыть факт, что простота и красота, с какими сценарий рассказывал про героев в первый раз, здесь уже не присутствуют, но продолжение (хоть уже не настолько забавно) , всё-таки, симпатично.(7.7.2019)