Andrea1717

Žiaľ nie veľmi vydarený remake, možno z toho nemám taký zážitok, lebo som od počiatku vedela o čo ide, ale nebolo tam nič nápadité, nič zaujímavé, originál som videla veľmi dávno, ale bol lepší. Škoda Irrfan sa tak snažil s tou svojou hrivou :-) ()

Ramanam

Irrfan Khan v roli nepříliš rovného člověka namočeného v mnoha špinavých obchodech v politické sféře, je držen v telefonní budce neznámým mužem, kterého hraje Sanjay Dutt, jenž má jeho i celé okolí na mušce své odstřelovací pušky. Na místo činu přichází reportérka, kterou hraje Kangana Ranaut a celou policejní akci řídí Sushant Singh. Hezká, leč nudná a musím říct, že i dost pohádková zápletka s koncem, kterému prostě nemohu věřit. Jistě všichni víme, kam až sahá moc politiků u nás, natož v místech, jako je Indie, a tak nevěřím, že by to dopadlo tak, jak to dopadlo. Byla tam sice velká snaha o eliminaci problému, ale velmi amatérská. Je to další z řady filmů, i když herecky to bylo všechno v pořádku, kterému zlomilo vaz provedení. Kvalitně obsazený, leč průměrný film za tři hvězdy. ()