Muži v černém: Globální hrozba

• USA Men in Black: International (více)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

TinyMartina

Příšerná nuda, od začátku konce. Drahý SGI už dneska nestačí na utáhnutí celýho filmu. Muži v černém bývali povedené komedie, bohužel, tahle politicky korektní a feministkám hubu zavírající příšernost nebyla vtipná ani jednou. ()

pafka

Proste popcornovka, delana skutecne jen na tu hodku a pul v kine ci u TV. Budete se velmi slusne bavit, je tu mraky skvely digitalnich figur a opet jsou i legracni. Dej nijk prevratny, ale ti u MIB nikdy nebyl. Vymena hlavnich predstavitelu nijak filmu neublizila, tito to davaji taky velmi slusne a popravne v hlavni roli jsou zde priserky, sranda a trosku taky dej. Prijemna zabava. ()

holka218

S ohledem na recenze a hodnocení ostatních jsem čekala, že film bude horší, než nakonec byl. I když návrat po dvaceti letech nedopadl nejlépe, tak to mohlo být horší. Příběh je pořád dost podobný, jako už ve třech předešlých filmech. Zdá se mi, že v tomto filmu bylo méně potvůrek, než v předchozích dílech. Původně jsem si myslela, že udělat ženu jednou z hlavních agentek není úplně nejlepší nápad, nakonec to ale bylo prakticky jedno. Tessa Thompson byla fajn, ale nebylo na ní nic zajímavého a byla taková obyčejná. Chris Hemsworth je tady jen hezounká tvářička s ujetými nápady a lehce připitomělým úsměvem. A to je škoda. Ostatní herci byli také dost nevýrazní. Pár hlášek ve filmu bylo super, ale jinak dialogy nic moc. Děj je opravdu hodně jednoduchý a moc se toho neděje. I přes to film docela ubíhal a ani to nebyla nuda. Prostě film u kterého se nemusí přemýšlet a jako kulisa bude úplně ideální. ()

maestrotatum

Pri Mužoch v čiernom budem vždy prísny. Duo Will Smith a Tommy Lee Jones nebude prekonané nikdy. Ich trojdielnu jazdu v MiB mám a vždy budem mať veľmi rád a považujem to za najlepšie komédie. Čo sa týka tohoto najnovšieho počinu tak som to nevidel až tak zle, naopak veril som v úspech pretože Chris Hemsworth a prekrásna Tessa Thompson už spolu hrali a fakt to fungovalo. Na ich dvojicu sa pozerá velmi dobre a aj tu sa výborne doplňovali (aj napriek slabšiemu scenáru). Dokonca môžem s pokojom stoika povedať, že do univerza MiB mi oveľa viac pasuje Tessa ako Chris. Lenže horšie je to čo sa (ne)stalo. Možno nie je ten film až tak zlý len ja som zvyknutý na určitý štandard Mužov v Čiernom a v porovnaní s predchádzajucimi filmami je Globálna hrozba fakt pohromou. A ja tak nerád dávam slabé hodnotenia, hlavne keď ide o filmy ktoré zaberajú horné poličky môjho záujmu. Bolo tu pár svetlých momentov ale bolo ich žalostne málo a hlavne mi vadili tie podobizne mimozemštanov- nikedy som mal pocit, že sme v úplne inom filmovom vesmíre. No s lútosťou to vidím na [57%] a naozaj ma to mrzí. Film má proste smolu, že má tak silných predkov. Zhliadnutie nelutujem a ešte sa pravdepodobne niekedy k filmu dostanem. ()

Stepka.T

V podstatě to nebylo nijak strašný, ale přišlo mi to trochu jako promrhanej potenciál Chrise, kterej byl prostě jen na facku. Viděno v dabingu. ()

blazma

Docela mě mrzí jak se šíří názory, že v nějaké značce by se měli držet lidi zajetých kolejí. Co je to za blbost, žijeme v 21. století a věci by měli jít kupředu, takže jo... Proč by nemohla v Mužích v černém být hlavní postava ženská, Proč by v Doomovi nemohla být hlavní postava ženská, sakra i kdyby udělali nového Rockyho nebo Ramba a nasrali tam ženskou tak proč sakra ne... Jenom proto, že tam je Tessa Thompson a Emma Thompson neznamená, že to je hned o level nižší film. Podle mě to bylo kvalitně stejný jako druhý nebo třetí díl.. nijak zvlášť dobrej ani špatnej. ()

blondboss

Keď si mám porovnať prvotný diel MiB a tento nový dá sa povedať remake, tak asi mi viac lahodil ten pôvodný, aj keď celkovo mi táto séria vôbec nesadla a nebol som z toho "na větvy" ako ostatní. Chris Hemsworth ako náhrada za Willa Smitha celkom fajn, avšak už to nemalo tú prvotnú atmosféru, ale zase na druhej strane vizuálne to Gray vymakal. Takže za mňa taký lacný priemer a podľa mňa dosť zbytočné pokračovanie v rámci tejto série, trilógiou sa to malo proste skončiť. 55 % ()

BlondJames

Když si odmyslím ty díly předtím, tak to zas taková hrůza nebyla, dobře jsem si u toho odpočinula, sem tam se zasmála, a vychutnala si ufoní masky. ()

AndrewNewman

Pre fanúšikov pôvodnej trilógie je ťažké dopozerať tento žvást do konca. A to mám Thora vcelku rád, ale v tomto prípade ani tak nejde o neho, ako o celkový úpadok tejto série. Z vkusnej a svižnej akčnej komédie sa stala trapárna, ktorú by snáď nevysielal ani Nicklodeon. Ak tvorcov nenapadlo nič dobré, čo by túto sériu posúnulo ešte niekam ďalej, tak aký malo zmysel točiť tento sajrajt?! Niekedy ani overená značka nezarobí, ak výsledný produkt stojí za houby a MIB4 je toho jasným dôkazom. ()

Skylwalker42

Vůbec jsem na to do kina nechtěl jít, to byl kamarádův nápad :))) Tento film jasně potrvdil, že Muži v černém dělali hlavně Will Smith a Tommy Lee Jones. A to že se mi druhý díl vůbec nelíbil, tak po tomto se mi bude líbit. Není to samozřejmě, tak zlé. Máme zde opět obludně rozmanité emzáky a ultra moderní pálící zbraně. A pár vtipných momentů. Je zde stále tatáž agentura MIB pod velením Emmy Thompson. Tessa Thompson je dobrá ženská agentka, její nástup do agentury byl zajímavý. Chris Hernsworth je zde pouze jako lákadlo pro ženké. A vhozen zcela do komické polohy. Liam Neeson neměl tolik prostoru, což je škoda :( Jen kdo se držel MIB standartu je hudební skladatel Danny Elfman. Jinak je to celé po režijní stránce dosti lacině natočeno a bez špetky tvurčího osobního rázu. ()

LencaN

Čtyřka MIB je hodně slabá. Takový propadák jsem nečekala. Trailer vypadal sexy, myslela jsem, že to nejlepší si nechali až do filmu, jenže film samotný nic zázračného nepřinesl. Zápletka byla nezajímavá, lehce nudná. Děsně mi vadilo, že z Hemswortha udělali takového pitomečka, který si akorát honí ego. Tessa Thompson byla šikovná. Ale to nemění nic na tom, že tu bylo nesmyslně málo příšerek. Chtělo by to prostě vesmírnou šmršť a ne takové šmrdlání. Nebyla tu žádná pořádná akce. A ti záporáci dvojčata mě taky štvali. Jen chodili a drsně se koukali, sem tam někoho zamordovali, toť vše. Nevím, jak lépe to zhodnotit než slovem SLABOTA. ()

MadyDollar

"Šéfe, máme parádní záporá-"... "SHAPESHIFTERS!"... "Ale máme krásný CGI a fakt detai-"... "I said SHAPESHIFTERS!"... přijde mi, že takhle posledni dobou vznikají takovýhle filmy a tady mě to obzvlášť mrzí, protože se mi fakt líbily jejich původní formy. Jinak film jako takovej mě bavil nad mé očekávání. Obsazení se povedlo, některý vtipy mě fakt dostali. Zápletka ale nijak nová nebo zajímavá, dialogy taky žádný zázrak. Ale overall je to takový trošičku silnější průměr a určitě nelituju, že jsem to viděl. ()

kritkMd

Tak hrozné to zase nebylo. Jistě, každý jsme čekali, již od roku 2012, kdy se konečně vrátí legendární dvojka Will Smith a Tommy Lee Jones a když mi bylo oznámeno že vychází pokračování, málem jsem si cvrnknul do gatí. Sice jsem to tak něják tušil a na internetu psali že tam nejspíše nebudou hrát, ale dosti mě to zklamalo. Do té doby než jsem zjistil že v titulních rolích je Thor a jeho kámoška z Avengers! To je super, protože jsem si myslel že tam budou nějací idioti z 22 džump strít nebo co. Každopádně herecké obszaení je naprosto skvělé už od geniálního Liama Neesna až po vracející se Emmu Thompson. Příběh je to co mne docela udivilo, očividně se od roku 2012 rozšířili mimozemšťané do celého světa a základny MIB se začali stavět po celém světe. Také se změnila historie MIB, kdy prý první agent byl Nikola Tesla nebo nějaký jiný bullshit. Tímhle mě a fanoušky MIB fakt neojebete; my moc dobře víme že první kontakt byl v 50. letech. Grafické zpracování je hezké, ono totiž tolik toho tam není. Příběh má v sobě zajímavé plot-twisty a i zajímavé záporáky. Bohužel finální plot-twist vyjde najevo ještě před tím než by to měl divák zjistit, takže to trochu kazí dojem. Přeci jenom to mohli trochu natáhnout, protože čím většinou bývá film delší, tím lepší. Také mi trochu přišla vykrádačka nového Aquamana v pouštní scéně, ale nevadí, obě byly skvěle natočené. A na to že to bylo od 12 nebo kolika a bylo tam hodně parchantů, tak se nebáli vůbec zanadávat i nějaké hezké kills tam byly. Trochu mi přijde že se to snažily z toho udělat komedii, přidáním pár zbytečných postav, ale co, taky jsem se zasmál. Takže hezký film, ale rozhodně ne tak skvělý jako předchůdci. ()

kacer4 odpad!

Omg. Trápnučké vtipy, pribratá Tessa, gýčový Chris, čitateľný Liam, záporáci hrozní. Na tom filme sa mi asi nič nepáčilo. Pôvodný MIB sú pecka aj keď kvalitou nevynikajú. Toto ale pochovalo všetky nádeje na rozumný comeback. ()

albiebennett

Je sice hezké, že se Thor z Ásgardu stal členem organizace, která chrání mimozemské bytosti, ale tím to také končí. Nikdy jsem nebyl fanouškem této série, ale onu triologii oceňuji, zejména první dva díly. Nicméně kdyby tato série neexistovala a tento film byl první dílem, pravděpodobně by to vyšumělo dost rychle. Film je nudný, nekreativní, předvídatelný a pouze se přiživuje na oné triologii, které udělal dobré jména Will Smith a Tommy Lee Jones. Doufám, že žádné další pokračování už nebude. ()

brasek

Strašne špatné, dejová línia priam vyžiera oči ako kyselina, do toho všetkého trápne pokusy o humor. Uff... proste toto nie, je to na hrane samotnej sledovanosti a asi by som tomu mal dať "odpad" kedže som to po dobrej hodine vzdal. Nielen ma príbeh nebavil, ale ma doslova aj rozčuľoval. ()

Tomas_PO

Prepadák bez Willa Smitha a Tommyho Lee Jonesa. Umelé tlačenie do 'Women in Black' tiež nemusím, a to nie som zarytý gendrový odporca. Hlavne nech to má gule, že.. Nepobavili ani humorné skeče s alienmi, na ktorých sa človek dosýtosti nasmial v minulých dieloch, či aspoň aký-taký príbeh. Škoda, mužov v čiernom som mal veľmi rád. ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)