Muži v černém: Globální hrozba

• Austrálie

Komedie / Sci-Fi / Akční

USA, 2019, 115 min

• VanTom

Přeplácání bizarními mimozemskými tvory a hi-tech nesmysly k Mužům (a ženám, jak musí být několikrát zdůrazněno) v černém tak nějak patří, akorát se jim protentokrát daří být vtipnými či zajímavými jen minimálně. Především ústřední dvojice sdílí zanedbatelnou chemii a, co víc bije do očí, minimální komediální talent při svém přehrávání (oba jednoduše nejsou dobře obsazeni a vybírají si slabší chvilku). Rutinní scénář i režie pak zbytečnost neambiciózního, nevýrazného rebootu / pokračování jen podtrhují.(15.10.2019)

• D.Moore

A Muži v černém 2 jsou rázem o něco lepší film, protože tohle je bída v ještě více směrech, které kromě chytrého příběhu, chytrého humoru, překvapení nebo zajímavých postav chybí hlavně snaha být čímkoliv víc než letní podívanou pro fanynky Chrise Hemswortha v nezajímavé poloze sexy trouby. Od samého začátku jsem se sice nenudil, neboť postava Tessy Thompson vypadala slibně, jenže postupně mě to celé zajímalo méně a méně, až jsem si najednou všiml, že mě to nezajímá vůbec. Další díl nepotřebuji... A vlastně jsem nepotřeboval ani tenhle. Jako by se zapomnělo, že Muže v černém nedělají jen obleky, mimozemšťani a hudba Dannyho Elfmana. Velká škoda, že se raději nepokračovalo retro příběhem s mladým agentem K v podání Joshe Brolina, který na to rozhodně měl.(14.6.2019)

Sedem rokov uplynulo od posledných MIB a divák by očakával, buď to návrat k tradíciám, aneb z brusu novej vohoz. Základným kameňom niekdajšieho úspechu na čele s Willom sa stal práve humor, jeho ľahkosť a dôvtip, ktoré tu markantne dostávajú na prdel. A ak pojedeme o kousíček dál, tak s hrozitánskym desom zistíme lol, že človek sa nemá s čim identifikovať, postráda chémiu, hravosť a crazynosť v roztomilých príšerkách nášho, neboli celestiálneho rázu. ..--50%--..(28.7.2019)

• KarelR

Jako film na dívčí sleepover, při kterém se pije, kecá a občas koukne na sexy Hemswortha, je čtyřka Mužů v černém naprosto ideální. Pokud od ní ale chcete cokoliv jiného, tak jděte o dům dál, protože tu takhle drahá nuda už dlouho nebyla. Vlastně jsem měl pocit, že F. Gary Gray podal hercům A4ku s příběhem a šel spát do přívěsu, jelikož ho absolutně nezajímalo, jak se tak extrémně průhledná sci-fi natočí. Tessa tudíž chodila před kamerou a tvářila se nijak, Hemsworth neustále mlel o čemkoliv, co ho napadlo, a druhý štáb to nakonec vycpal hrstkou marných pokusů o akční scény. U Sony nedrží embargo na recenze do poslední chvíle náhodou. Tady musí být všem jasné, že čeká Muže v černém stopka na dalších deset let, jelikož se v kinech bude regulérně usínat! (4/10)(13.6.2019)

• Hollohlaway

Hlavní pár mě kupodivu bavil, seděli si a sympatie vzbuzovali, oba hrát umí a Tessa je fešanda, takovej ten živej typ. Ale jinak je to děsně nenápaditý, nudný, vtipy krotký, akce nemastná neslaná, všechno dost předvídatelný...Trikově to šlo, horda různých mimozemšťanů je asi jediné co je fajn, Pawny je roztomilej, ale prostě to sportovní terminologii nelepí.(26.8.2019)

• - Agent H (Chris Hemsworth) v jednej scéne bojuje s malým kladivom. Toto je zrejmý odkaz na úlohu herca Chrisa Hemswortha ako Thora v Marvel Cinematic Universe. (chesterko)

• - Původně měl mít film premiéru 17. května 2019, ale premiéra byla přesunuta na 14. června 2019. (Varan)

• - Toto je první film série Muži v černém, který je natočen zcela digitálně kamerami ARRI Alexa 65. (mrtynbaca)