Reklama

Reklama

Muži v černém: Globální hrozba

  • USA Men in Black: International (více)
Trailer 5

Obsahy(1)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

Videa (5)

Trailer 5

Recenze (450)

InJo 

všechny recenze uživatele

Globální hrůza. Naprosto bezkrevný sled náhodných scén, který nemá žádný styl, vrcholné momenty, ani nosné charaktery. Takhle nějak si představuju film "bez režiséra" (viz KarelR). Nerozčiluje mě, když jsou blockbustery bez "duše" či zcela dementní z hlediska logiky nebo (filmového) realismu, ale když vás film, jehož JEDINOU ambicí je poskytnout divákovi odpočinkovou zábavu, většinu času NUDÍ tak moc, že si přejete, aby už konečně skončil, je někde něco (všude všechno) prostě špatně. F. Gary Gray je zvláštně nekonzistentní hollywoodský režisér - dokáže natočit strhující napínavý thriller (Vyjednavač), fajnovou heist týmovku (Loupež po italsku), ultra přepálený velkolepý akčňák (Rychle a zběsile 8) - a pak totálně selže u akční sci-fi komedie, kterou by lépe zvládl snad i Shawn Levy. Nechápu... 35 % ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Tak po rokoch som dostal chuť to skúsiť. Hlavne kvôli Rebecce Fergusonovej. A to je teda katastrofa. Od akcie som nič iné ako nenápaditý nudný digibordel nečakal. Takže v tomto ohľade je to v poriadku. Ale nemala to byť aj komédia? Ja som sa teda ani raz nezasmial a ani som si nevšimol nejaký náznak toho, kedy som sa teda zasmiať mal. Ono už obsadenie je totálny fail. Áno, sú to sympaťáci a viacerých tých hercov mám rád, ale ani jeden z nich nie je komik a nepamätám si nejaký film, v ktorom by boli naozaj vtipný. Takže zápletka o ničom, akcia takisto, humor nula bodov. Hm, tak aspoň za tú Rebeccu dávam jednu hviezdu. Ale aj ona tu vyzerá divne. 2/10. ()

Reklama

salahadin odpad!

všechny recenze uživatele

Když porovnáte jedničku a tenhle film, ztratila se filmařina a nápad kdesi kamsi. Z mužů v černém jsou ženské v černém. Celý film je jedna ohraná písnička, tak ohraná, že už vás absolutně nebaví. A dovolte mi malou osobní poznámečku nakonec - nenávidím postavy typu agent H, typu agent M, typu agent High T, typu O......a tak dále. Jen ti dva kurviči sítí ČEZu byli fajn....teda těch pět a půl minuty, co byli na obrazovce. ()

liskam 

všechny recenze uživatele

MiB jsem vždy bral jako totální oddechovou u které nemusím ale opravdu nic řešit. . Stačí nechat mozek doma a náramně se člověk pobaví. Standardně bych dal jen 3 hvězdy, Ale ústřední dvojice se vyloženě povedla a jako pokračování WS a TLJ mi perfektně sedla.. Navíc mi přijde že film se nebere kdo ví jak vážně a tak to mám u těchhle snímku rád. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Muži v čiernom nikdy nepatrili medzi moju obľúbenú filmovú sériu a to mám Willa a sci-fi rád. Napriek tomu som sa pozrel na ďalšie žmýkanie značky, no tento krát sa role prehodili. Hlavný hrdina už nieje černoch, ale beloch a režisér už nieje biely ale čierny. S filmom to moc nesúvisí, ale hodilo sa mi to sem napísať. Takže pozrel som na to predovšetkým kvôli trailerom, zaujalo ma aj herecké obsadenie a hlavne to, že to natočil režisér, ktorý ma za sebou také pecky ako lúpež po taliansky, ctihodný občan alebo rýchlo a zbesilo 8. No a aj keď ma muži v čiernom nikdy nebavili a hodnotenie je aj tu mizerné, prekvapivo som sa toľko nenudil. Úvod ma síce moc nebavil, ale od polky sa to celkom rozbehlo. Navyše aj keď Hemsworth nieje žiadne herecké eso, je to sympaťák a jeho kolegynka s Thora tri vlastne tiež. Potešil aj Liam Neeson, aj keď som nečakal, že vyfasuje takúto roličku. Keď si to tak rozoberiem niektoré pasáže sú slabšie, iné ako napríklad finále, zas dokážu zaujať, herci nenudia a vizuálne je to tiež celkom pôsobivé. Na to, že hodnotenie je celkom slabé sa to dalo pozrieť, ale od Gary Graya by som čakal viac, hlavne v tej akcii. 60% - 3* ()

Galerie (38)

Zajímavosti (14)

  • Slnečné okuliare, ktoré agenti nosia, sú exkluzívnym dizajnom značky Police z portfólia De Rigo. (chesterko)
  • Agentka M (Tessa Thompson) používá hodinky Hamilton Ventura – přinejmenším designově modernizovanou napodobeninu modelu, který byl jako první v roce 1950 vybaven bateriemi a mechanickým strojem. Stejné hodinky používal i Will Smith v prvním filmu Muži v černém (1997). (HonzaR.)

Související novinky

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova má sice v Americe a ve zbytku světa premiéru až tento týden, stihl si však odbýt start v Číně, Hongkongu a Japonsku, který ho za první víkend vystřelil ke 111 milionům… (více)

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Reklama

Reklama