Reklama

Reklama

Muži v černém: Globální hrozba

  • USA Men in Black: International (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

Videa (5)

Trailer 4

Recenze (456)

tron 

všechny recenze uživatele

„Znie to akoby som bol degradovaný a povýšený zároveň.“ Nechcem sa hrať na kazateľa, ale pri filmoch ako tento človeku napadne, že svet je nefér. Máte množstvo talentovaných ľudí, ktorí ak by dostali príležitosť, mohli by tvoriť parádne filmy. Namiesto toho nejaký fušer, ktorého stredné meno by mohlo byť Nuda, dostane 110 miliónov a natočí TAK strašne neviditeľný film, po ktorom neštekne ani pes. A to poznám všelijakých psov. Ale po tomto by neštekli fakt ani ony. Zúfalo nudné. Takmer ma to až bolelo pozerať. Cameá (mopslík, šváby) to fakt nezachránia. ()

InJo 

všechny recenze uživatele

Globální hrůza. Naprosto bezkrevný sled náhodných scén, který nemá žádný styl, vrcholné momenty, ani nosné charaktery. Takhle nějak si představuju film "bez režiséra" (viz KarelR). Nerozčiluje mě, když jsou blockbustery bez "duše" či zcela dementní z hlediska logiky nebo (filmového) realismu, ale když vás film, jehož JEDINOU ambicí je poskytnout divákovi odpočinkovou zábavu, většinu času NUDÍ tak moc, že si přejete, aby už konečně skončil, je někde něco (všude všechno) prostě špatně. F. Gary Gray je zvláštně nekonzistentní hollywoodský režisér - dokáže natočit strhující napínavý thriller (Vyjednavač), fajnovou heist týmovku (Loupež po italsku), ultra přepálený velkolepý akčňák (Rychle a zběsile 8) - a pak totálně selže u akční sci-fi komedie, kterou by lépe zvládl snad i Shawn Levy. Nechápu... 35 % ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Tak po rokoch som dostal chuť to skúsiť. Hlavne kvôli Rebecce Fergusonovej. A to je teda katastrofa. Od akcie som nič iné ako nenápaditý nudný digibordel nečakal. Takže v tomto ohľade je to v poriadku. Ale nemala to byť aj komédia? Ja som sa teda ani raz nezasmial a ani som si nevšimol nejaký náznak toho, kedy som sa teda zasmiať mal. Ono už obsadenie je totálny fail. Áno, sú to sympaťáci a viacerých tých hercov mám rád, ale ani jeden z nich nie je komik a nepamätám si nejaký film, v ktorom by boli naozaj vtipný. Takže zápletka o ničom, akcia takisto, humor nula bodov. Hm, tak aspoň za tú Rebeccu dávam jednu hviezdu. Ale aj ona tu vyzerá divne. 2/10. ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Thor a Valkýra tentokrát čelí neméně nebezpečné hrozbě než v Ragnaroku a navíc se musí vypořádat s tím, že neví, komu můžou vlastně věřit. Nejnovější Muži/Ženy v černém vypadají vizuálně sice pěkně, avšak během těch dvou hodin nedojde k žádnému pořádnému zvratu a člověku se nedostane řádné akce, ani humoru. Film utíká, stejně jako jeho hlavní hrdinové, ale člověku je vesměs jedno, jak to s nimi vlastně dopadne - celé to postrádá nějaký větší potenciál a náboj. Ani maličká role úžasné Emmy Thompson tomu nepomohla. Škoda! ()

pornogrind odpad!

všechny recenze uživatele

První Men in Black je zábavná klasika na kterou nedám dopustit. Dvojka už byla o něco slabší ale pořád šlo o dobrou zábavu. Třetí díl je tady sice v červených číslech, ale mě osobně až tak neohromil. Men in Black: Iternational je totální zhovadilost. Už dlouho jsem neviděl takovou ubohost, která se jen snaží přiživit na dobré značce MIB. Herecký obsazení je katastrofální. Ústřední dvojice je přímo zoufalá. Ještě horší je to s komediální stránkou filmu. Já osobně jsem se u filmu ani jednou nezasmál. Samotnej příběh je taky absolutně nezajímavej. Není tady ani jedna věc která by stála za pochvalu. Už dlouho jsem u filmu tak netrpěl. Tohle je pro mě odpad jak vyšitej. Nazval bych to doslova žumpou filmovýho průmslu. A takový bulshit se dostane do kin. To prostě nepochopím. Podle mě by tomu seděl spíš český název Muži v černém: Globální odpad. ()

Galerie (38)

Zajímavosti (14)

  • Agent H (Chris Hemsworth) v jednej scéne bojuje s malým kladivom. Toto je zrejmý odkaz na úlohu herca Chrisa Hemswortha ako Thora v Marvel Cinematic Universe. (chesterko)

Související novinky

Spojí Chris Hemsworth G.I. Joe a Transformery?

Spojí Chris Hemsworth G.I. Joe a Transformery?

31.05.2024

Sympatický rodák z Austrálie se stále vehementně snaží vymanit se ze škatulky marveláckého Thora. Nejspíš si je velmi dobře vědom toho, že ze slávy boha hromu se věčně žít nedá, proto se snaží… (více)

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova má sice v Americe a ve zbytku světa premiéru až tento týden, stihl si však odbýt start v Číně, Hongkongu a Japonsku, který ho za první víkend vystřelil ke 111 milionům… (více)

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Reklama

Reklama