Reklama

Reklama

Muži v černém: Globální hrozba

  • USA Men in Black: International (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (433)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $110miliónovTržby USA $37,301,419Tržby Celosvetovo $111,001,419Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Fakt zle, vatové, bez náboju suchopárne. Ani neverím, že na tomto vôbec robil režisér F. Gary Gray, však Furious8 bola pre mňa akčná delikatesa ale toto je čisté utrpenie. Herci ako bábky bez iskry, však Chris Hemsworth a Tessa Thompson dosť dobre fungovali v Thorovi 3 ale tu su úplne mimo, gagy do prázdna ani raz som sa na ničom neusmial, nepobavil. Dejovo prázdne, čistý kastrát scenára. 3D úplne zbytočné. /videl v kine 3D verziu: 40%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Naprosto zbytečné pokračování, které s původní filmovou trojicí má společné jenom pojmenování Muži v černém. Dokonce i šéfku organizace dělá Emma Thompson a dokonce i ona na to jméno agentury sama s nepochopením naráží. Plus, aby Hollywood film něčím ovzláštnil, tak vytvořil novou, absolutně nepravděpodobnou dvojku, kde domnělá jistota Chris Hemsworth pořádně nedokáže mít prostor na to být pořádně vtipnej a jeho něžnější kolegyně – Tessa Thompson – ve filmu tak nějak jenom je. Nezábavné, nudné, bez nápadů, zbytečné pokračování existující jenom, aby něco vydělalo. ()

Reklama

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Podivuhodně matná záležitost, která tak moc chce hrát na jistotu, až ze sebe nedostane jediný výraznější tón. Proti castingu nemůžu říct v podstatě ani popel, s touhle sestavou to rozhodně šlo uhrát. Jenže vtipy jsou tak úmyslně neškodné, až si jich člověk většiny ani nevšimne. Zásahy producenta Waltera F. Parkese, které vedly k masivnímu přepisování původního (údajně velmi dobrého) scénáře, se na filmu opravdu ošklivě podepsaly. V jádru je to v podstatě taková obyčejná sci-fi pro nejmenší diváky o holce, která se připlete k vysněnému dobrodružství. A nic dalšího tam není. Ale vůbec. Dokonce i ta provázanost s předchozími díly je hrozně dietní. Zasloužený propadák, který dokázal jediné: vylepšit dojem z dvojky. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tihle Muži v černém mají jednu skvělou kartu na svý straně - letňáky. Jako dát si pivko, obejmout holku a koukat na biják někde kdekoli venku tak mě nic nechybí. Holky tam maj Chrise co háže frajerský úsměvy na všechny strany a působí jako frajírek na druhou. My tam máme Tess, která minimálně sexy postavou jisto jistě disponuje, panicové efekty a všichni dohramady jakž takž humor, navíc si i trošku zacestujeme čili film má otevříno opravdu pro mnoho skupin. Jo, někdy si člověk říká , fakt lidský tělo umí přerazit trupku, vstát a akčnit ? Jenže sere mě to ? Ne ! Jo a je tam taky spousta mimozemšťanů v různým často vtipným podání podání, což beru. Feministky jistě potěší hláška, proč Men in Black, když jsme ženy, tak snad už se to příště povede a budou v názvu ženy a bude o jeden v amerických filmech již tradiční ubulenej dialog méně. Film jinou ambici než odfrk v kině nemá a to mě je na něm sympatický, to že přečteš hlavního padoucha v půlce flmu, že někdy si říkáš, ale no tááák, v pohodě přebije lehkost s jakou je film natočen. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Nejlepší cestou jak pojebat, tedy pardon, chtěl jsem samozřejmě říct „restartovat a přiblížit nastupující degeneraci“ třikrát skvěle fungující značku, je vykopnout několikanásobně úspěšného režiséra i scénáristy, ty nahradit pachateli Transformrdsů, nedohodnout se s hlavní hereckou hvězdou, která to z 50ti procent celé táhla, načež místo ní obsadit toporného nehereckého bukvoida a nesympatickou negrovalkýru!!! z Assvendžrů, a jako ústředního hláškujícího mimozemšťana zvolit místo šarmantního vtipného mopse toho odporného, trapného a až neeticky nevkusného pamrda z Alzy. Nějaké ty třináctky sice dozajista zasunou ruku hlouběji do klína, pár mentálně omezených školáků přeleští násady kladívek a na Černý pátek stoupnou ešopům pro mongololidi tržby za Eply, které jsou stále stejně předražené, ale stačí, aby ta iritující jebka hnusně zapištěla „SLEVY“ a blahoslavené stádo ihned spokojeně zabučí a mohutně zašopuje, ovšem fanouškovi předchozích skvělých počinů to zanechá jen zarudlé čelo od toho neustálého dlaňopleskání se do něj a dobrý důvod táhle a čvachtavě si poté usrat. Dějově ploché, veskrze nevtipné, nudně předvídatelné, doprasené hnusnou digitální kamerou a zoufale špatně zahrané, a to nejen tím oslizlým homodepilátem s obličejovou obrnou, ale i nekrotickým dědou Nýsnem a strnule androgynní Emou. Jako popkulturní dávidlo či předražená reklama na Mazdu to snad fungovat bude, avšak já už se teď xmrti děsím, co přijde v pětce. Přežvýk Buzmen a Plísňák Larsnová unyle pronásledující mluvící hovno z planety Diarea? ()

Galerie (38)

Zajímavosti (14)

  • Agentka M (Tessa Thompson) používá hodinky Hamilton Ventura – přinejmenším designově modernizovanou napodobeninu modelu, který byl jako první v roce 1950 vybaven bateriemi a mechanickým strojem. Stejné hodinky používal i Will Smith v prvním filmu Muži v černém (1997). (HonzaR.)
  • Natáčelo se od července 2018 v Londýně, poté se pokračovalo v Maroku, Itálii a New Yorku. (rakovnik)

Související novinky

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova má sice v Americe a ve zbytku světa premiéru až tento týden, stihl si však odbýt start v Číně, Hongkongu a Japonsku, který ho za první víkend vystřelil ke 111 milionům… (více)

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Reklama

Reklama