Reklama

Reklama

Muži v černém: Globální hrozba

  • USA Men in Black: International (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (449)

InJo 

všechny recenze uživatele

Globální hrůza. Naprosto bezkrevný sled náhodných scén, který nemá žádný styl, vrcholné momenty, ani nosné charaktery. Takhle nějak si představuju film "bez režiséra" (viz KarelR). Nerozčiluje mě, když jsou blockbustery bez "duše" či zcela dementní z hlediska logiky nebo (filmového) realismu, ale když vás film, jehož JEDINOU ambicí je poskytnout divákovi odpočinkovou zábavu, většinu času NUDÍ tak moc, že si přejete, aby už konečně skončil, je někde něco (všude všechno) prostě špatně. F. Gary Gray je zvláštně nekonzistentní hollywoodský režisér - dokáže natočit strhující napínavý thriller (Vyjednavač), fajnovou heist týmovku (Loupež po italsku), ultra přepálený velkolepý akčňák (Rychle a zběsile 8) - a pak totálně selže u akční sci-fi komedie, kterou by lépe zvládl snad i Shawn Levy. Nechápu... 35 % ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $110miliónovTržby USA $37,301,419Tržby Celosvetovo $111,001,419Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Fakt zle, vatové, bez náboju suchopárne. Ani neverím, že na tomto vôbec robil režisér F. Gary Gray, však Furious8 bola pre mňa akčná delikatesa ale toto je čisté utrpenie. Herci ako bábky bez iskry, však Chris Hemsworth a Tessa Thompson dosť dobre fungovali v Thorovi 3 ale tu su úplne mimo, gagy do prázdna ani raz som sa na ničom neusmial, nepobavil. Dejovo prázdne, čistý kastrát scenára. 3D úplne zbytočné. /videl v kine 3D verziu: 40%/ ()

Reklama

Toren 

všechny recenze uživatele

5/10. Zklamání. To co dělalo MIB sérii vždy tak vyjímečnou je pryč a zbyla jen generická akční jednohubka, která postrádá mezi charaktery jakoukoliv chemii, originální design emzáků či slušné fóry. Na papíře to muselo znít dobře, ale výsledek je jedna velká, nevýrazná šeď, kterou do pár dnů zapomenete. Promarněná šance. ()

Seabeast 

všechny recenze uživatele

S duchem původních MIB má tenhle paskvil pramálo společného. Přestože legendární jednička stále stojí na vrcholu piedestalu, tak už i dvojka (nutno připustit dost průměrný díl, který mě prvně dost zklamal) je oproti tomuhle mistrovské dílo. Příběh je celkem o ničem a nebetyčně vše okolo dost nudí. Hlavní postavy a jejich hlášky jsou tak latentní a impotentní, že jsem se modlil, aby už byl konec. Vše je tu poplatné k současné dekadentní kinematografii (zdravím agitku na feminismus) snažíc se ždímat koncept Mužů v černém o sto šest. Trojka oproti druhému dílu aspoň nabídla solidní příběh, vtipné scénky a určitou hloubku. Zde je ticho po pěšině. Naprosto toporné herecké výkony, snaha o nabitou akci a vše působí jak trapný pokus o přiblížení Mužů v černém dnešní generaci. Kult byl bravurně zazděn. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Jako uprimne, kdyz pominu jiny herecky obsazeni, vazne se to tak moc lisi od minulejch dilu? Ja bych teda nerek. On i pribeh je dost podobnej, zase tu mame nakou invazi a tajemnou zbran od hodnejch mimozemstanu. Jasne, tempo by mohlo bejt obcas trochu sviznejsi, ale mensi mnozstvi akce je vyvazeny vetsim mnozstvim forku, ktery sice nejsou nejak smrtici, ale rozhodne pobavi. Vedlejsi postavy jsou zabavny, hlavni dvojice je sympaticka a docela jim to spolu ladi a kdyz uz na nejakou tu akci dojde, tak je docela fajn a trikove bezchybna. Zadna kultovka z toho asi nebude, strihac se mohl vic snazit, ale jako prijemna sci-fi oddechovka, proc ne, ja se bavil slusne. ()

Galerie (38)

Zajímavosti (14)

  • Slnečné okuliare, ktoré agenti nosia, sú exkluzívnym dizajnom značky Police z portfólia De Rigo. (chesterko)
  • Ve filmu zmiňují první migraci mimozemšťanů v roce 1889. V prvním filmu Muži v černém (1997) je řečeno, že první kontakt proběhl 2. 3. 1961. (LaserJet)

Související novinky

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova má sice v Americe a ve zbytku světa premiéru až tento týden, stihl si však odbýt start v Číně, Hongkongu a Japonsku, který ho za první víkend vystřelil ke 111 milionům… (více)

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Reklama

Reklama