Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

Matamoroz

Koukatelné béčko s mým oblíbeným panem Věčným Sluhou a Frodem. V podstatě scénář jak se na film tohoto typu sluší. Zařazuji do své databáze pod heslem ,,Oddechovka po těžkém dnu v práci,,. ()

Aywes

Víc krve a byla by to skvělá béčkovka. Jako vážně. Podívejte se na herecké obsazení a na režiséru. Přeci nikdo z vás opravdu nečekal, že ten film bude nějak extra super. ()

lobo87

Chvíľami som mal pocit, že sa pozerám na béčko Nicolasa Cagea, ale chvíľami som si film vyslovene užíval. Diesel má na viac, ale zase nešiel by do filmu, keby oň nemal záujem. Ono tá postava posledného lovca čarodejníc neznie zle, len spracovanie a hlavne scenár mohli mať vyššiu kvalitu... 60% ()

blondboss

Opäť len ďalšie ťažko zrecyklované fantasy, ktoré oplýva prasprostým dejom a totálnym klišé, ktoré vyniká všetkými dimenziami filmu. Vin Diesel v roli huntera bol asi zlý vtip a Elijah v postave, o ktorej asi ani sám netušil, na čo tam je. Výpravne sa to snažilo byť veľkolepé, ale keď máte deravý scenár a nudný dej, veľa nezmôžete. Veľmi slabé. 35 % ()

Duby

Film by mal potenciál, keby to nebolo len vykrádačkou scén z toľkých filmov (prípadne hry - Witcher), že menej času by trvalo vymenovať filmy, ktoré nevykradol. Prenášanie historických motívov do súčasného sveta je už pomerne dosť ohraná pieseň a očakávať, že to zachráni chabosť scenáru a réžie, chcelo dosť veľké nadelenie v dolných partiách. Keby dej ostal zasadený do doby minulej, rozhodne by mu to prispelo. To už bol lepší The Sorcerer's Apprentice. Možno by tomu nabudúce pomohlo menej hviezdne obsadenie. Vinovi predsa len ide lepšie to šoférovanie športiakov ako oháňať sa mečom. ()

Tomy_Reardon

Prava Americka love story happy end slatanina, zadnej velkej fight, zadny velky zvraty, jeden malej.. Podle me lidi nesli na film kvuli pribehu, ale kvuli Vinu Dieselovi, ja si rikal, dobry tema dobrej namet dobry obsazeni, dam tomu sanci, vyhozeny penize za kino.. Opravdu az na par svetlejch momentu to byla nuda a kopa popcornu.. Kdyz sem kine vzdycky si dojdu 2 x na malou radsi abych on neco neprisel, tady to vazne nebylo nutny, nemusel sem tam bejt hodinu a o nic bych neprisel.. Jen dalsi americkej vydelecnej film o nicem!!! Ave Diesel ()

zodiak217

Nuž...Vín Diesel je Ackovy herec akčných filmov a úprimne ho mám radšej ako The Rocka, ale tento film je vyslovene postavený na vizuálnych efektoch v kombinácii s akčnými scénami s prvkami horúcu, no dejova línia mi prišla veľmi chaba a je to zvláštne, ale napriek tomu, že sa človek napriek efektom nemá ani kedy nudiť je to dejovo dosť prázdne a chate. Čiže Vin Diesel, Elijah Wood, sympatický herci a skvelé efekty, na druhej strane chaby dej, ktorému chýba silný príbeh a emócie. Prišlo mi to doslova nevyvazené, takže len priemer. ()

Lykr

Hm, dá se říct že to vlastně není vůbec žádná novinka. Člověk si připadá jako když už tohle všechno někde viděl a tak se to furt opakuje stále a stále dokola. Rychle to odsýpá, efekty jsou vynikající a působí přirozeně, ale do pořádného filmu tomu chybí ta šťáva a originalita. Zklamání.. ()

Hvězdář odpad!

Ani nebudu komentovat samotný obsah příběhu, protože už se mi ani nechce, je to evidentně hloupost. Fantasy, budiž, ale stejně postavená na hloupém základě. A co se týče filmařského zpracování... při tomhle filmu mě napadlo, že dnes už se některé filmy točí tak, aby celé vypadaly jako ty akční upoutávky na filmy. Prostě epic úvod, akce, akce, superrychlá akce, klidná až romantická podívaná, akce, heroický výkon, těžká romantika, a to všechno přemáznuté jakýmsi nádechem tajemna a mystična. Takhle by mohl vypadat trailer k nějakému akčnímu filmu, ale připadá mi, že tenhle film je cleý jen takový natažený trailer na hodinu a půl. Ve filmu hraje Diesel, pár dalších přicmrndávačů a výkoný grafický procesor, který se ovšem projevuje až příliš okatě. Nutno dodat, že herci spíš jen "dobře" vypadají, než hrají. Celé to působí jak vystřižené podle zjednodušené šablony z dětského časopisu do pěti let. Abych našel aspoň jednu pozitivní věc, hláška "dokáže tohle váš iPad?" mě opravdu velice pobavila. ()

hlava81

Dvě hvězdy za film, jedna za Vina, pro kterého mám slabost už od Pitch Blacku. Jinak je to bohužel opravdu podprůměr ve svém žánru. Akce málo a pokud už ano, žádná scéna, u které byste si řekli WOW. S daným rozpočtem to šlo zcela jistě natočit mnohem lépe. A jelikož se tam toho moc neděje, je i těch 107 minut až zbytečně moc dlouho bohužel :( ()

Ace.A.T.L.

No, čekal jsem od toho rozhodně víc. Možná změním názor, po druhým shlídnutí, ale momentálně to je hodně slabej dojem. Velkej potenciál v podobě, dost zajímavý myšlenky, je hodně podceněnej a nevyužitej. Vin je v celku dobrej, ikdyž ne dost dobrej do týhle role. Chybí tomu TO NĚCO. Ne, že bych se nudil, ale přistihnul jsem se, jak se chvilkama dívám jinam a jen poslouchám, což neni dobře. Za mě prozatím 2* a NEDOPORUČUJU ()

wick

Kolikrát jsme to už viděli?....od Vin D. nelze čekat zázraky, ale tohle bylo dost slabé i na pohádku.. ()

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)