Velká oříšková loupež

• Kanada The Nut Job (více)

Ve snaze přežít zimu a neumřít hlady, rozhodnou se nerozluční přátelé krysa a veverka Bručoun vyloupit obchod plný oříšků, na který omylem narazí. Jejich svět je najednou krásnější. Plánují to největší přepadení v historii hlodavců. Jenže se k nim přichomejtne zbytek kamarádů z parku – přímo 13 milovníků oříšků, kteří jim situaci značně zkomplikují. Zvířátka však vůbec netuší, že obchod je jen krycí místo pro lupiče. Ti se chystají vyloupit banku skrz vykopaný tunel a místo pytlů s penězi podstrčit pytle ořechů. Rozhodně je na co se těšit. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

LencaN

Bohužel lehce podprůměrný animáček. Děj je hoden spíš dílu večerníčku či podobně krátké záležitosti. Ani vtípky nebyly moc humorné a bylo jich tam dost málo, spíš že na někoho spadne cihla, něco bouchne, někdo si upšoukne apod. Nenašla jsem si ani vztah k veverčákovi Bručounovi, ani ostatní postavy za moc nestály, jedině Andie byla sympaťačka a milý, nemluvný a možná trochu retardovaný (nevím, připomínal mi Otíka z Vesničko má, středisková) myšák byl roztomilý a srdečný. Mám pocit, že si tenhle film budu pamatovat tak týden a pak zapomenu o co tam vlastně šlo. Alespoň, že název je za vše vypovídající. Chyběla tomu jiskra. Bylo to celé takové nevýrazné, i ta animace jak třeba texturou nebo stylizací postav nic moc, spíš průměr. ()

Tinuviel

Iste typy filmov a rozpravok sa daju sledovat len s nejakou hladinkou ci makkymi drogami...toto je ten pripad. Nezazivne, cakala som na koniec ako na vykupenie. ()

Tambry1231

Určite toto nieje PRÍŠERNÝ animák, existujú horšie, ale 2014 bol podla mňa úžasný rok pre animáky a toto je bohužial jeden z tých horších. Vtipy ma takmer vôbec nepobavili, príbeh sa mi zdal klišovitý a vätšina postáv mi bolo nesympatických, hlavne hlavná postava Surly, čo je fakt zlé, pretože mne sa musí hlavná postava páčiť, aby som si film užila. Ale nevidím na ňom nič príšerné, animácia je celkom pekná a za Buddyho a Andie, dve celkom sympatické postavy dám hviezdičku naviac. ()

KukulienkaHO

Tvorcovia si zjavne mysleli, že stačí dať do filmu populárnu hudbu a film bude hneď cool. Bohužiaľ, ak nemá film dobrý dej a bude celý naplnený "vtípkami" o prdení a grganí, tak cool NIKDY NEBUDE. ()

Izmo123

Animace skvělá ale hlavní postavy jsou průměrné protože já nevím jestli jsou dvě hlavní postavy sympatické nebo nesympatické ale když u těch vedlejších postav přidáte hloupý humor který nefunguje tak nemáte dobrý postavy, příběh je sice nudný v humoru ale taky i v tom že se v příběhu vůbec nic neděje zajímavého, jinak hodnotím: Animace 9/10 Postavy 2/10 Příběh 2/10 Celkově hodnotím ⭐ 2/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

teseth

Průměrný animáček, který nepotěší vizuálem ani humorem. Postavy jsou ploché, nudné a hlavně žádnou si neoblíbíte. Takže spojíte-li si to s nudným scénářem dostanete špatnou podívanou, která možná zaujme děti do 9 let ale zbytek to tvrdě protrpí. ()

P@\/EL

Spíše jeden z horších animovaných filmů, které jsem měl možnost vidět. Má to sice jakžtakž smysluplný příběh a poněkud dobrodružnější rozuzlení, ale citelně mi zde chybí výraznější bláznivě komická postava typu Sida z Doby ledové, což je jeden z předpokladů dobrého animáku. ()

Pythonator

Slabší verze Za plotem. Podobný námět o shánění potravy na zimu a nic moc nového. Humoru málo, i když párkrát jsem se i nasmál (nejlepší a nejujetější je začátek s odkopnutým holubem). Pro děcka je to ovšem neškodná zábava, která je daleko vhodnější než kokotiny z Disney kanálu. Každopádně musejí být prcci dostatečně vyzrálí, aby si nemysleli, že je v pořádku nakopávat holuby. A tu elektronickou taneční sračkohudbu na konci si mohli odpustit - to jako chtějí vychovávat z dětí vylízané technaře holdující extázi a nevázanému sexu??? ()

Potjoc

Tohle mi dost připomíná ty Dreamworksové filmy. Nejvíc se mi líbila ta část se zloději a pak toho mopslíka s bombou. ()

bratr_jezek

Klasický průměr, ze kterého si malé děti odnesou scény plné padání, prdění či krkání a jejich starší doprovod pobaví "promyšlené" scénáře loupeží. Trochu mi vadila ta variace na dvě loupeže (v lidském i zvířecím světě, přece jen ten lidský těžce zaostával a chvílemi působil až zbytečně) a velice slizký "anti"HRDINA Greyson. Postava mývala vyvolává některé nezodpovězené otázky, hlavně díky divnému partnerovi (jakýsi červený opeřenec s vizáží ala Angry Birds). ()

Filooos

tu hvězdičku dávám pouze za hezkou animaci, jinak je to neskutečně zbytečných 86 minut....co čekali, že se dneska ještě někdo bude popadat za břicho při zvucích prdění? po půlhodině úzkostného očekávání, kdy už to přijde, jsem měl chuť vzít děti a jít do háje....doma jsem si museli pustit Nemá, abychom měli alespoň nějaký příjemně animovaný pocit.... ()

PORTER44

Skvělý animák je to hodně podobné Za plotem,parta zvířat z parku shánějí jídlo na zimu a kam jít než do města.Nej postavou a nej k smíchu jasně vede hlídací pes.Vtipné scény a občas i hláška,příběh super,dobře jsem se bavil. ()

The_woman

Neviem ako je to možné, ale mám pocit, že za posledných pár rokov nevyšiel takmer žiadny dobrý animák. Išla som si pozrieť tento film s určitou nádejou, ale nebola to žiadna sláva. Pekné spracovanie, no príbeh ma veľmi neoslovil. Našťastie som tento film pozerala s priateľom, tak som sa aspoň počas niektorých scén nenudila (:D). Mnoho prvkov mi pripadalo ako klišé, hudba mala byť akože aktuálna a chytľavá, no do mne tam vôbec nepasovala. Znela násilne a "neroztomilo". Možno mladšia veková katogória by sa v tom našla, bolo tam niekoľko vtipných scén, musím uznať. Každopádne stále hľadám animák z tejto doby, ktorý by som si fakt obľúbila. ()

Final

Za plotem říznutá trochou Ranga. Velká oříšková loupež pouze vykrádá úspěšnější animáky a staví na úspěchu svých předchůdců. Bohužel, opakovaný vtip přestává být vtipem a to pro tenhle animák platí dvojnásob. Křivdil bych, kdybych tvrdil, že jednomu, dvěma vtipům jsem se nezasmál, protože byly celkem originální, ale to je trochu málo. Hlavně že se najde příležitost pro GANGNAM STYLE. ()