Reklama

Reklama

Velká oříšková loupež

  • Kanada The Nut Job (více)
Trailer 4

Ve snaze přežít zimu a neumřít hlady, rozhodnou se nerozluční přátelé krysa a veverka Bručoun vyloupit obchod plný oříšků, na který omylem narazí. Jejich svět je najednou krásnější. Plánují to největší přepadení v historii hlodavců. Jenže se k nim přichomejtne zbytek kamarádů z parku – přímo 13 milovníků oříšků, kteří jim situaci značně zkomplikují. Zvířátka však vůbec netuší, že obchod je jen krycí místo pro lupiče. Ti se chystají vyloupit banku skrz vykopaný tunel a místo pytlů s penězi podstrčit pytle ořechů. Rozhodně je na co se těšit. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Videa (14)

Trailer 4

Recenze (125)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byl slusnej opruz. I na pomery animaku stupidni pribeh, prumerna az podprumerna animace, dabing sice dobrej, ale postavy naprosto nezajimavy a nesympaticky. Nenajdete si tu nikoho, komu byste fandily, nebo si ho oblibily, navic se nekona ani zadna zabavna vedlejsi postava. Forky by se daly spocitat na prstech jedny ruky a to se jeste nejedna o nic zazracnyho, spis ve stylu nekdo se lekne nebo nekam spadne. Vylozene jsem se nenudil, ale i tak to je jeden z nejslabsich animaku posledni doby. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $42miliónovTržby USA $64,251,541Tržby Celosvetovo $120,885,527Tržby za predaj Blu-ray v USA $8,500,039 Tržby za predaj DVD v USA $14,096,431║ vývarová zbytočnosť, kde príbeh a ani animácia moc zaujímavého neponúknu /25%/ ()

Reklama

Radyo 

všechny recenze uživatele

...aneb Tři oříšky pro Veverku. Nebo spíše tři tuny oříšků, a nejen pro veverku, ale i pro hafo dalších animals, které okupujou místní městský park a před nadcházející zimou řeší otázky spojené s potenciálním hladomorem, aplikovaným na jejich malou lokalitu. Animace slušná, fórky průměrné, čistých 60%. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

The Nut Job (not blowjob) prináša detským divákom to najpotrebnejšie a to približne 15 vtipných zvierat, ktoré dostávajú po ušiach, na ústa, grgajú, prdia a snažia sa zaujať najjednoduchším humorom. Gagy zaberú u detí do 10 rokov, lebo oslovujú prvú signálnu, netreba sa nad nimi zamýšľať a možno by zabavili aj ratolesti v predškolskom veku. Charakteristika postáv je priamočiara, nešikovný hrdina, ktorý má večne zaručený plán, partia poskokov, slintajúci pes, fialová krysa. Horšie dopadla časť pre dospelých, ktorá sa snaží imitovať zlodejské filmy, skúšať iróniu tohto žánru. S výnimkou scén, ktoré priamo prepájajú hlodavce s lúpežou ľudí sa tu veľa zaujímavého nedostalo. Žiadne silné narážky na žáner, ktoré by ste očakávali či šikovné prepojenie dvoch lúpeží. Je tu jasná snaha o vysvetlenie zápletky pre detí pod 10 rokov, tým pádom niet priestor na sofistikovaný scenár. Nečakajte, že ako dospelí budete jasať. Veľká oriešková lúpež je jednoduchý animák s farebnými postavičkami, priemerným scenárom, štandardnou animáciou či prostými gagmi. Neurazí, neoslní, pre škôlkarov či prvákov to môže byť dokonca lepšia voľba ako LEGO príbeh, ktorého premyslené vtipy i odkazy ešte nemusia pochopiť. Z celkového pohľadu žánru to stačí na súčasný priemer. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Jak ukázal tento případ, tak není zase tak snadné natočit dobře fungující animák. Jen občasná roztomilost zvířátek prostě někdy nestačí. Příběhově nelogická pitomost a kdo očekává solidně naplánovanou loupež bude mu muset stačit chaotická nepřipravená akce založená zcela na náhodě. 35% ani nevím pořádně vlastně za co. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (2)

  • V závěru filmu je krátká mezititulková scéna. (Rominator)
  • Píšťalka pro psy by fungovala stejně tak i na veverky, jelikož ty by frekvenci píšťalky slyšely také. (Hal_Moore)

Reklama

Reklama