Velká oříšková loupež

• slovenský

Veľká oriešková lúpež

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Kanada / Jižní Korea / USA, 2014, 85 min

...aneb Tři oříšky pro Veverku. Nebo spíše tři tuny oříšků, a nejen pro veverku, ale i pro hafo dalších animals, které okupujou místní městský park a před nadcházející zimou řeší otázky spojené s potenciálním hladomorem, aplikovaným na jejich malou lokalitu. Animace slušná, fórky průměrné, čistých 60%.(14.2.2015)

• kaylin

Hezké no, heist snímek v hlavní roli se zvířátky, která jsou většinou dobrá, a s takovými, která jsou někdy zlá. Sice je sem tam nějaký známý hlas, ale k čemu to je, když ten příběh je tak příšerně nudný a předvídatelný. Není tam nic, co by mělo diváka zaujmout. Je to pořád jen to, že něco není správně, ale hrdina, který není hrdinou, to napraví. A všechno skončí krásně růžově. Že bych měl depresi?(17.12.2014)

• Pepinec

Včera jsem slyšel dobrej fór a docela rád bych ho sem napsal, ale přijde mi trošku hloupý, aby byl můj komentář s jedním vtipem zábavnější než animák pro děti. Takže nic. Podle animace jsem tipoval devadesátý léta, ale ono je to jen tři roky starý, no to je síla... Copak chlapcům ze štábu hlodavci udělali, že se jim takhle pomstili?(13.9.2017)

• Lavinia

Takže lupiči plánují vyloupení banky a havěť plánuje vyloupení ořechárny? A do toho běduje čokl, že nechce zpátky do útulku - proč tam vůbec je? Aby honil ty veverky? Tedy moc neznám obchody čistě jen s ořechy ... prostě hloupost i na dětské poměry, nejzáživnější je reklama. Veverky vypadají neveverkovsky, bez výrazu, ostatní hlodavci taky divně uhlazení, nepovedení. Nedoporučuji.(12.2.2016)

Dostala jsem od bratrance příkazem jít do letního kina. Sám to sice neviděl, ale já jsem nějak vytušila, že se mi tento roztomilý animák zalíbí. Ty zvířata sice mohly být lepší, roztomilé mi přišlo jen asi tak jedno zvířátko. Celý film jsem se bavila, napínavé scény, komické momenty, bohužel i jeden celkem smutný, který ovšem skončí dobře. Prostě a jednoduše.. moc pěkný animák pro děti (i dospělé), se skvělým koncem v podobě animovaného PSYe a Gangnam Style.(29.8.2014)

• - Píšťalka pro psy by fungovala stejně tak i na veverky, jelikož ty by frekvenci píšťalky slyšely také. (Hal_Moore)