Velká oříšková loupež

• Kanada The Nut Job (více)

Ve snaze přežít zimu a neumřít hlady, rozhodnou se nerozluční přátelé krysa a veverka Bručoun vyloupit obchod plný oříšků, na který omylem narazí. Jejich svět je najednou krásnější. Plánují to největší přepadení v historii hlodavců. Jenže se k nim přichomejtne zbytek kamarádů z parku – přímo 13 milovníků oříšků, kteří jim situaci značně zkomplikují. Zvířátka však vůbec netuší, že obchod je jen krycí místo pro lupiče. Ti se chystají vyloupit banku skrz vykopaný tunel a místo pytlů s penězi podstrčit pytle ořechů. Rozhodně je na co se těšit. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Daryl.Dixon

Více či méně roztomilá zviřátka sbírají oříšky. Oříšků je sice hodně, ale ani to na vyšší hodnocení nestačí, a jeden roztomilý němý krysák s pronikavým kukučem to také nezachrání. Koukatelné to sice bylo, ale šance, že bych to sám od sebe viděl dvakrát by byla jedině tehdy, kdybych při prvním sledování šilhal. ()

Ivoman

Tak trochu zklamání. Pro děcka vcelku drsný, žádná vyloženě super postava, no nevím, slabých 50%. 3D vůbec nevyužito. ()

Trsto

dosť sklamanie ...film sa snažil pôsobiť vtipne ,ale pravdu povediac som sa moc nepobavil a nezasmial . Neviem o čo šlo tvorcom , či chceli spraviť zábavnú detektívku pre detského aj dospelého diváka ,ale na mňa to nezafungovalo . 2* pre potkanieho kamoša . ()

klichem

Príjemný animáčik, no nič ohurujúce. Nezaujali ma ani hlavné postavy. Zábavná je len jedna vedlajšia postava - a to sučka mopslíka, ktorá rozkošne vrtí svojim zakrúteným chvostíkom. Hrozne otravný dabing, nemohla som mu prísť na chuť. Možno pre to u mna tento animák až tak nezabodoval. ()

blondboss

Kórejsko-kanadsko-americká animovaná koprodukcia dopadla na výbornú. Veľmi sa mi táto rozprávka páčila. Ani nie tak svojou originalitou, pretože tu už niečo podobné bolo, ale od animácií cez samotný príbeh až po strašne milé zvieratká. Takéto snímky sú proste skvelé na pobavenie a na oddych. Myslel som si, že to bude väčší prúser, ale ja som sa naozaj bavil. A hlavne tie záverečné titulky v štýle Gangnam style boli coolové. Trošku by som možno skrátil stopáž. 70 % ()

lobo87

Úplne priemerný a neoriginálny animák, ktorý nezaujme ani príbehom ani humorom a ani postavami. Zachraňuje to príjemná animácia, vďaka ktorej som pridal aj tretiu *. Konkurenčý Za plotom, ktorý tu dosť vykrádajú, bol oveľa lepší, zábavnejší a s lepšími postavami... 50% ()

Nikolas__

Petere Lepeniotisi - vrať se tam odkud si přišel ty šílenej srabe. Protože tohle nemělo nikdy vzniknout. Měl by ses stydět. Chtěl jsem tě bránit, ale potom jsem zjistil že si psal i scénář. Někam odjeď a už se nevracej. A jeď hodně daleko. Někam, kde ti nikdo nebude rozumět a nebude nucen poslouchat tvoje pokusy o komunikaci. Protože takhle by se nebavily ani zvířata - jako v tvém filmu. Ty jeden šílenej blázne. Styď se. Naštěstí tvůj film funguje o něco lépe než jiné odpadní kousky (Ratatuj" nebo příšerky s.r.o.), každopádně druhý díl si raději už opustil, jelikož si asi dostal rozum (no, nevím). Každopádně počítej s tím že dvojce se vyhnu kilometrovým obloukem a ještě jí z dálky slovně urazím. ()

PetraMishka

Mít dobrou animaci a pěkné prostředí neznamená, že bude pohádka dobrá a ačkoliv se to synovi líbilo, tak doufám, že už to nebudu muset vidět, protože zrovna tady jde o promarněný potenciál. Postavy jsou ploché a nezajímavé, nápady tak drobné, že se jim daří dobře schovat a vtip aby pohledal. ()

brodži

Šel jsem na to se svou 5ti letou neteří a váhal jsem zda radši nemám jít na Lego příběh, který je trochu více sexystický než běhající tukačinčily a potkani po parku. Nakonec jsem usoudil, že jsem vybral dobře. Tohle byla menší ravina než Lego. Nemělo to příběh, nemělo to složitý scénář, nemělo to skotro nic. Ani to nebyla blbina. Byla to vcelku v pohodě pohádka na kouknutí. Neteř čučela, hltala to zatímco já jsem si dával šlofíka a probudil se zrovna když chtěli získat oříšky. Jak málo stačí k dětské radosti? No film mi jí moc neudělal ale aspoň jsem potešil neteř. ()

Muf911

Pro děti super. Kombinuje dvě aktuální hitovky loňského roku, Angry birds a Gangnam Style bláznivýho korejce. Oboje ale moc nesouvisí s hlavní dějovou linkou, tj. veverčí oříšková loupež na pozadí přípravy bankovní loupeže. Animace samozřejmě moc pěkná, v dnešní době asi už ne špička, ale přesto neurazí. A příběh a postavy kupodivu nejsou šablonovité. ()

MorraEddie

Velká oříšková loupež se může hrdě zařadit mezi nejhorší animáky. Animace je sice slušná,ale k čemu to,když scénář psal někdo slaboduchej. Nechápu jak někdo mohl věřit mývalovi když vypadá jako lupič s tou maskou kolem očí :) ()

koudymen

na hvězdné animáky to ještě nestačí,ale příběh-průměr a vtip-průměr,ale dobrá cesta k blízkému úspěchu. ()

esmoke

Animovaný film který ničím příliš nenadchne, ale ani neurazí. Ve výsledku dobře oddechové sledování. CZ dubing Rozpočet: $42 miliónů. Tržby: $107 miliónů. ()