Reklama

Reklama

Bývalý dětský herec touží prorazit jako agent dětských filmových hvězd. Aby mohl podepsat smlouvu s hollywoodskou hvězdičkou, musí se vypořádat s hereččiným prchlivým otcem, intrikujícím rivalem a castingovou ředitelkou, kteří jím pohrdají. Film Věř mi vypráví břitký, komický příběh Howarda Hollowaye, posledního poctivého agenta dětských filmových hvězd v Hollywoodu, kterého opustilo štěstí. Když objeví úžasně nadanou třináctiletou Lydii, je připraven uzavřít smlouvu svého života, která by jeho mladou klientku - a po dlouhé době konečně i jeho samotného - katapultovala na vrchol. S podporou své nádherné nové sousedky Marcy se musí potýkat s hereččiným prchlivým, přehnaně starostlivým otcem, vyhýbat se intrikám pletichářské producentky Agnes a přelstít svého obzvlášť úlisného protivníka Alda. Když už je jen krůček od splnění svého hollywoodského snu, který mu celý život unikal, začne pochybovat o tom, zda je jeho nevinná hvězdička skutečně tím, kým se zdá být. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

mira.l odpad!

všechny recenze uživatele

Toto pojetí filmového umění o filmovém umění jsem asi jaksi nepochopil. Jediným drobným plusem tak zůstává Amanda Peet. Ale to je dost málo, prostoru tam moc neměla. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Clark Gregg ukazuje, že je nejen zajímavým hercem, ale zvládá i psaní scénářů a režii. Jeho "Trust Me" není velkým filmem, ale díky tomu, že se pozornost soustředí v podstatě jen na jeho postavu a on hraje víc jak snesitelně. Příběh není špatný, naopak má celkem zajímavé finále, i když je celkem očekávané. Malý, dobrý film. ()

Reklama

vodkasesemte 

všechny recenze uživatele

To jako vybrali největší zmrdy a pornoherce z okolí Hollywoodu a nasrali je do jednoho filmu, aby všem ukázali, jak je snadný se dostat do kriminálu? ()

Sygauras odpad!

všechny recenze uživatele

Vůbec nechápu v čem přesně to měla být komedie. Od začátku se tam všichni jen hádají a nebo uráží. Nedalo se na to dívat už 20 minut po začátku. ()

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Nenechte se strhnout známými jmény, jako je Sam Rockwell nebo Amanda Peet v titulcích. Ti tam hrají vesměs pouhé štěky. Nejdůležitější a hlavní role je obsazena samotným režisérem a scénáristou Clarkem Greggem, který se opravdu snažil. Nechutný výlet do zákulisí filmařských praktik při obsazování rolí malých hvězd se mi vůbec nezdálo legrační. Spíš bych to specifikoval jako dramatický příběh ze života, ale rozhodně ne jako komedii. Závěr je malinko předvídatelný, ale možná je to tak lepší. Člověk předpokládá, jak by to mohlo skončit a trochu to tak cítí z celého příběhu. Na konci pak trochu doufá, ale pak alespoň není zklamaný. Mne to tedy nezklamalo. Je to takový hezký smutný příběh s myšlenkou, který rozhodně stojí za povšimnutí. 60% ()

Galerie (9)

Zajímavosti (3)

  • Minimálna mzda štábu bola 8 amerických dolárov na hodinu. (Sufferer)
  • Název filmu se objeví před závěrečnými titulky. (griph)

Reklama

Reklama