Nenechte se strhnout známými jmény, jako je Sam Rockwell nebo Amanda Peet v titulcích. Ti tam hrají vesměs pouhé štěky. Nejdůležitější a hlavní role je obsazena samotným režisérem a scénáristou Clarkem Greggem, který se opravdu snažil. Nechutný výlet do zákulisí filmařských praktik při obsazování rolí malých hvězd se mi vůbec nezdálo legrační. Spíš bych to specifikoval jako dramatický příběh ze života, ale rozhodně ne jako komedii. Závěr je malinko předvídatelný, ale možná je to tak lepší. Člověk předpokládá, jak by to mohlo skončit a trochu to tak cítí z celého příběhu. Na konci pak trochu doufá, ale pak alespoň není zklamaný. Mne to tedy nezklamalo. Je to takový hezký smutný příběh s myšlenkou, který rozhodně stojí za povšimnutí. 60%(18.10.2018)

• Sygauras

Vůbec nechápu v čem přesně to měla být komedie. Od začátku se tam všichni jen hádají a nebo uráží. Nedalo se na to dívat už 20 minut po začátku.(16.10.2018)

• raininface

Nevěřím...(20.9.2017)

• vodkasesemte

To jako vybrali největší zmrdy a pornoherce z okolí Hollywoodu a nasrali je do jednoho filmu, aby všem ukázali, jak je snadný se dostat do kriminálu?(5.2.2017)

Clark Gregg ukazuje, že je nejen zajímavým hercem, ale zvládá i psaní scénářů a režii. Jeho "Trust Me" není velkým filmem, ale díky tomu, že se pozornost soustředí v podstatě jen na jeho postavu a on hraje víc jak snesitelně. Příběh není špatný, naopak má celkem zajímavé finále, i když je celkem očekávané. Malý, dobrý film.(8.7.2014)

• - Název filmu se objeví před závěrečnými titulky. (griph)

• - Konkurzu na úlohu Lydie sa zúčastnila aj Sierra McCormick. (Sufferer)

• - Minimálna mzda štábu bola 8 amerických dolárov na hodinu. (Sufferer)