Věř mi

Trust Me

Komedie

USA, 2013, 90 min

• Sygauras

Vůbec nechápu v čem přesně to měla být komedie. Od začátku se tam všichni jen hádají a nebo uráží. Nedalo se na to dívat už 20 minut po začátku.(16.10.2018)

• raininface

Nevěřím...(20.9.2017)

Nenechte se strhnout známými jmény, jako je Sam Rockwell v titulcích. Ten tam hraje vesměs pouhý štěk. Důležitý je zbytek herců v jinak životních výkonech, kteří do toho museli dát skutečně celý um a talent. Bohužel, pitvání zákulisí filmařské branže dopadne jinak, než by divák očekával. Hrátky na larvy a motýly přehluší celkový dojem a záměr. Čekal jsem mnohem diskutabilnější závěr. 65%.(18.10.2018)

Clark Gregg ukazuje, že je nejen zajímavým hercem, ale zvládá i psaní scénářů a režii. Jeho "Trust Me" není velkým filmem, ale díky tomu, že se pozornost soustředí v podstatě jen na jeho postavu a on hraje víc jak snesitelně. Příběh není špatný, naopak má celkem zajímavé finále, i když je celkem očekávané. Malý, dobrý film.(8.7.2014)

• vodkasesemte

To jako vybrali největší zmrdy a pornoherce z okolí Hollywoodu a nasrali je do jednoho filmu, aby všem ukázali, jak je snadný se dostat do kriminálu?(5.2.2017)

• - Minimálna mzda štábu bola 8 amerických dolárov na hodinu. (Sufferer)

• - Název filmu se objeví před závěrečnými titulky. (griph)

• - Konkurzu na úlohu Lydie sa zúčastnila aj Sierra McCormick. (Sufferer)