How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life) (TV seriál)

Ako žiť s rodičmi

Komedie

USA, 2013, 13x20 min

Pilot byl zábavný, Chalke opět tak jak ji známe ze Scrubs. Nejlepší postava bezpochyby Max. Hodnotit po prvních dvou dílech byly by to i čtyři. Třetí a čtvrtý díl se dost rapidně zkouzly v kvalitě, což hádám je důvod tolika nízkých hodnocení a zrušení seriálu. Což je škoda, protože zbytek odvysílaných dílů se drží na celkem milé kvalitě.(14.6.2013)

Sarah Chalke je prostě určená k tomu, aby dělala humor. :) Seriál sice není žádnej velkej hit, není moc známý, ale jako odpočinková kravinková komedie poslouží kvalitně. Řekla bych, že je na csfd mírně podhodnocen.(20.8.2014)

• ABLABLABLA

Po prvním díle: Tak rozhodně mě nezklamal. To, co jsem viděla v promu tu bylo a mnohem více. Sešla se tu partička příjemných herců ztvárňujících střelené postavy a já doufám, že s nimi prožiju několik milých a zábavných dílů. Už teď je mi ale jasné, že mou oblíbenou postavou bude Max. Hodnocení přidám, jak je mým zvykem, až po 4. díle, protože možná ze mě právě teď mluvilo jen mé nadšení. Ale zatím to vidím na slušné 3* možná více. 4. díl: No takže trochu zklamání, pilotní díl byl zajímavý, ale potom už to nabralo nudný spád neboli totální pád max. k 1* až odpadu. A popravdě asi přestávám sledovat, protože nepotřebuju ztratit 20 minut týdně díváním se na odpadový seriál.(5.4.2013)

• MoiJe

Pilot: Chalke vo svojej klasickej polohe (Scrubs, HIMYM) ako quirky rozvedená mama malého dievčaťa, práve nasťahovaná spať k mame (Perkins) a jej frajerovi, ktorí sú sexuálně veľmi otvorení a obecne tak nejak hippie. A ešte sa okolo obšmŕda nemenej nezodpovedný ex. Na mňa všetci pôsobia tak akurát otravne, takže ďalej nesledujem.(4.4.2013)

• - V poslednej epizóde spomína Julian (Jon Dore) Olíviu (Danneel Ackles) ako svoju priateľku, s ktorou sa však v ôsmej časti rozišiel. (Fanita)

• - V 12. epizóde sa Max (Brad Garrett) a Julian (Jon Dore) snažia postaviť domček na hranie pre Natalie (Rachel Eggleston), avšak presne v tomto domčeku už v 7. epizóde žil Julian, keď chcel ušetriť peniaze. (Fanita)