Zraněnou Octavii (Marie Avgeropoulos) nalézá Ilian (Chai Romruen). Využívá však stavu, ve kterém se nalézá, a jejích vážných zranění pro vstup do Arkadie. Clarke (Eliza Taylor) se dozvídá, jaký plán má král Roan (Zach McGowan), a snaží se ho na cestě k Arkadii zastavit. Šance na jednání je mizivá, ale i přes to souhlasí král s jednáním mezi čtyřma očima. Obě strany se domlouvají na možném kompromisu, kdy by se společně měli dělit o útočiště před radiací. Mozek Raven (Lindsey Morgan) pociťuje pozůstatky A.L.I.E. a s rozšířenou kapacitou mozku Raven přichází na to, jak vyrobit temnou krev. Vše se mění, když Ilian využívá možnost volného pohybu po lodi. Změní za cenu pomsty situaci v opravdový boj o život? (willy1)

Necrotongue odpad!

Vážně? Měl bych takový neotřelý nápad, když vám bude někdo ležet u nohou se sniperkou a bude číhat na to, až se objeví jeho cíl, kašlete na kecy a kopněte ho do hlavy, pokud ho nechcete zranit, kopněte do hlavně jeho pušky. Není zač. V ušetřeném čase můžete něco sníst, nebo si dáchněte. Další rada: pokud hrozí, že ve vaší blízkosti dojde k výbuchu, dostaňte se do jeho epicentra a vyjdete nezraněni. Fakt, jsem to viděl. ()