Díl druhý (S03E03) (epizoda)

Drama / Rodinný / Historický

Česko, 2018, 55 min

 • elizabeth_ba
  ****

  Anička Fialová i tomu rozmazlenému frackovi, kterým Irena nepochybně je, dokázala dát určitý půvab a grácii. Nová představitelka, i když se Irena ani v manželství zatím nezměnila, tohle neumí. První sérii drželi nad vodou Vyorálek s Křížem, tuhle Stanislav Majer... Jemu a Polívkovi to (uz od druhé série) moc a moc sluší a Magdaléna se s Vladimírem v první sérii neměli vůbec rozejít..., nemuseli by pak tvůrci blbnout v předchozí sérii s Klárou a v téhle provádět týhle tanečky zpět s Magdalénou. Uvidíme co přinese příjezd staršího von Lippiho (fakt by mě zajímal jeho titul, když mladší z bratrů, který se nijak nehrne do Německa, viz žádost matky o to vidět Irenu, je hrabě) a manévrování Kyliána kolem veškerých událostí mezi Turnery a Sokoly.(25.9.2018)

 • mira007
  **

  Krimi linka, která má být napínavá ( metanol a železo v boxerské rukavici ) mne napínavá vůbec nepřijde. Jde úplně mimo mou pozornost. A zbytek je taková unylá vztahovka, kde je na všechno dost času. Prostor si pro sebe ukradli Majer a Šafaříková, ostatní přicmrndávají drobky, ikdyž nějaký zárodek něčeho zajímavého se rodí u postavy Bokové přitlačené ke zdi komoušem Léblem.(14.9.2018)

 • otík
  ***

  Rozhodně lepší než první díl. Atmosféra sice ještě pořádně nezhoustla, ale příběh začíná být zajímavý a postavy se zatím nechovají nijak padle na hlavu. Pozornost to přitáhlo, takže za mně dobrý.(14.9.2018)

 • Macinkacz
  ****

  Mnohem větší úspěch, než díl první. Po prvním dílu jsem váhala, zda třetí sérii vůbec sledovat, ale po dnešním díle se těším na ten další. Začíná to být zajímavé. :)(14.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace