poster

Logik (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1981, 26 min

Scénář:

Markéta Zinnerová
 • LadyPupu
  *****

  Obrázek z klasického života normální ženy na mateřské. Manžel: Víš, že jsem se na tebe celý den těšil? Manželka: Já na tebe taky. Dobrou noc... Výborný Petr Svojtka (btw. toho mít doma, vezmu ten jeho harmonogram a narvu mu ho do chřtánu :-) Velmi zábavná bakalářská povídka. A teď dost hodnocení, jdu mýt nádobí a udělat u toho pár dřepů :-)(26.1.2016)

 • MickeyStuma
  ****

  Mateřská dovolená a odvěký názorový veletoč mezi muži a ženami. Velice vděčné téma velmi dobře napsaný a natočený se vším všudy. Naprosto každý se tu najde a určitě to doma nezůstane bez debaty. Nestárnoucí životní problém kterým si projdou zcela všichni co založí rodinu. Tohle by měli vidět naprosto všichni novomanželé.(1.2.2016)

 • CageDepp
  ***

  Ten manžel byl vážně na pěst.(14.1.2017)

 • cheyene
  ****

  Nevím, co mnozí lidé mají proti Bakalářům.. mně osobně se velká část příběhů líbí. Jsou takové všední nevšední, takové, že by se mohly stát i vám. A to se mi líbí. K tomu se to v nich často hemží skvělými herci. Logik je jeden z těch slušných příběhů, u kterého se dobře pobavíte naivní představou muže o mateřské dovolené a snahou žen přetvořit své protějšky k obrazu svému. Místy bylo chování P. Svojtky až extrémní (např. scéna s polévkou), ale celkově jsem se dobře pobavil.(2.1.2017)

 • EKLEKTIK
  ***

  "Tak já to dám do paměti, jo?" Rodičovský příběh, natočený podle zadaného tématu "Ta rozkošná mateřská dovolená", vyprávějící o tom, že některé problémy nevyřeší ani ta nejmodernější výpočetní technika.(27.11.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace