Logik (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1981, 26 min

Markéta Zinnerová

Obrázek z klasického života normální ženy na mateřské. Manžel: Víš, že jsem se na tebe celý den těšil? Manželka: Já na tebe taky. Dobrou noc... Výborný Petr Svojtka (btw. toho mít doma, vezmu ten jeho harmonogram a narvu mu ho do chřtánu :-) Velmi zábavná bakalářská povídka. A teď dost hodnocení, jdu mýt nádobí a udělat u toho pár dřepů :-)(26.1.2016)

Mateřská dovolená a odvěký názorový veletoč mezi muži a ženami. Velice vděčné téma velmi dobře napsaný a natočený se vším všudy. Naprosto každý se tu najde a určitě to doma nezůstane bez debaty. Nestárnoucí životní problém kterým si projdou zcela všichni co založí rodinu. Tohle by měli vidět naprosto všichni novomanželé.(1.2.2016)

Ten manžel byl vážně na pěst.(14.1.2017)

Nevím, co mnozí lidé mají proti Bakalářům.. mně osobně se velká část příběhů líbí. Jsou takové všední nevšední, takové, že by se mohly stát i vám. A to se mi líbí. K tomu se to v nich často hemží skvělými herci. Logik je jeden z těch slušných příběhů, u kterého se dobře pobavíte naivní představou muže o mateřské dovolené a snahou žen přetvořit své protějšky k obrazu svému. Místy bylo chování P. Svojtky až extrémní (např. scéna s polévkou), ale celkově jsem se dobře pobavil.(2.1.2017)

"Tak já to dám do paměti, jo?" Rodičovský příběh, natočený podle zadaného tématu "Ta rozkošná mateřská dovolená", vyprávějící o tom, že některé problémy nevyřeší ani ta nejmodernější výpočetní technika.(27.11.2015)