Půvabná studentka výtvarné školy Angelika (Audrey Tautou) miluje k zbláznění sympatického kardiologa Loika. Jeho šťastné manželství a očekávání prvního dítěte nebere jako vážnou překážku. On ji přece miluje stejně jako ona jeho. Romantické představy o jejich lásce se však mění v nejhorší noční můru, která přerůstá v psychickou úchylku. Stačí náhodné setkání a nevinně darovaná růže a z Angeliky se stává posedlá žena, která manipuluje svými blízkými a lékaře a jeho rodinu začíná terorizovat. Filmem Má mě rád, nemá mě rád debutovala scenáristka a režisérka Laetitia Colombaniová. (oficiální text distributora)

Eluin

Hezký film. Zhruba do své poloviny nic moc a pak...více moc než nic :-). Oceňuji zajímavý způsob vyprávění. ()

Hapretor

Někdy si připadám, že jsem na tom úplně stejně jako Audrey Tattoo. Že je to vlastně úplně obráceně. Dobrý film s psychologickým podtextem. Jsem rád, že jsem ho díky doporučení kamaráda viděl. Ale jsou tu i lepší kousky. Nešokovalo, jen příjemně zabavilo. ()

GMVajgl

Docela neotřelý příběh, který ale spíše škodí mezilidským vztahům. Sice mezi námi skutečně jsou lidi s psychopatickými a šílenými sklony, ale je jich podle odhadů třeba 1%. Ovšem lidská nátura je taková, že nás nejvíce zajímají extrémní případy. Proto se koukáme na takovéhle filmy anebo na televizní zprávy, ze kterých si můžeme udělat velmi zkreslený obrázek o skutečnosti. A určitě by byla škoda se kvůli nějakému strachu uzavřít vnějšímu světu a cizím lidem. ()

Cruchot

Ze začátku to vypadalo na nějaké tuctové romantické drama po francouzsku, ale poté se film začal vyvíjet způsobem, který mě velmi překvapil a potěšil. Příběh viděný z pohledu zprvu nevýrazného doktora dostal najednou šťávu a třebaže byla spousta věcí poněkud předvídatelných, já jsem se bavil. Film je natočený rozhodně velmi zajímavě a vcelku i netradičně a Audrey Tautou v hlavní roli je prostě úžasná. Špatně svou rolu neodehrál ani Samuel Le Bihan, ostatní jsou víceméně do počtu. Celkově lze jedině doporučit. ()

Yomega

Kdyby film skončil o 20 minut dříve scénou v sanitce, kde Angélique chytla Loica za ruku, bylo by to skoro na pět. Takhle mě konec přišel lehce překombinovaný. I když závěrečná scéna s překvapením za skříní je skvělá, přece jenom mě posledních 20 minutek trošku kazí zážitek z jinak výborného filmu. Ovšem to je v podstatě jediná výtka kterou mám. Bavil jsem se znamenitě a Audreyta je prostě úžasná. Když se usměje, vypadá jako nejhodnější člověk na světě, ale pohled když viděla jak Loic říká své ženě „miluji tě“ naznačuje, že v jejích temných očích se skrývá něco jiného než dobrosrdečnost.Na ní stojí tento film85% ()

Utero

Prvních cca 25 minut s erotomankou Audrey mě moc nenadchly. Zato zbytek filmu kde příde pravá pravda najevo, stál film opravdu za to. ()

Razzor_82

"Známe se? Psychologická studie podaná ze dvou různých pohledů. Vysněná láska mladé studentky k doktorovi. Po nečekaném zvratu se z něj stává oběť sexuální posedlosti. Sympatická Audrey Tautou v roli šíleného andílka je působivá.  7/10 ()

Valkyria

Opravdu zvláštní film. Od začátku jsem tušila, že Angelika je tak trochu bláznivá... Oceňuji nápad, natočit film o ženě se sexuální úchylkou, což vůbec není typické. Po dokoukání filmu přemýšlíte, co Vám ten film dal - napadne Vás jen jedno: "Nic"... A pak si uvědomíte, že se Vám tento film... vlastně... ani nelíbil. Pak si ovšem sednete k ČSFD a dumáte, jak film ohodnotit a bohužel, nemůžete mu dát jen jednu nebo dvě hvězdičky... ;o) 65% ... ()

Brinkley

Osudová přitažlivost v mládežnické verzi, tudíž nejde o žádný objevný thriller. Audrey Tautou jsem její stalkerku nějak nemohla uvěřit (na druhou stranu jí to tam ale vážně seklo). Neurazilo, nenadchlo, vzhledem k výše uvedenému spíš nudilo. ()

Nocturno culto

Na první pohled se to zdá jako další ze snůšky romantických slaďáren ale cca po půl hodině se děj vrátí na samotný začátek a my vidíme že to až tak růžové není, že někomu to přerůstá přes hlavu a ničí nevinný život své oběti ..Audrey to zahrála parádně, až z ní mrazí .. ()

John80

Film vyzerá podľa jeho samotného názvu ako romantika ale v skutočnosti je o narušenej žene, ktorá sa zamiluje do nesprávneho chlapa, 3* ()

smajly

Tento film mě opravdu překvapil a přestože nemám k současné francouzské tvorbě kdovíjaké sympatie, musím říct, že mě i nadchl. První polovina filmu nic moc, to byl ostatně zřejmě i tvůrcův záměr, aby vám v druhé polovině filmu do sebe začaly věci hezky zapadat a to, co se v první půli zdálo jako romantická, nezajímavá slátanina, dostalo konečně obrysy a děj vás strhl. Audrey role sedla a člověk jí věřil každé slovo, ostatní herci vedle ní moc nevynikli. Závěr byl pak podle očekávání vyvrcholením celého příběhu a ukázal, že lidská psychika je opravdu divná věc. ()

Smerfetka88

Příjemná změna vidět Tautou takhle, když poslední, co jsem s ní viděla, byla ta pošahaná Amélie. Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami a rozhodly u mě dvě věci. První z nich byl zvrat v polovině filmu, kdy jsme mohli vidět příběh trochu z jiného úhlu. Tou druhou věcí pak byl otevřený konec a krásný výtvor z těch aspirinů, nebo co to bylo. Souhlasím s tvrzením, že kdyby to nehrála roztomilá okatá Audrey, byla by temnější stránka filmu o něco působivější. Ale i tak dobrý psychothriller. ()

Lilien

zo začiatku to vyzerá na presľadenú romantiku, ale sa to pekne zvrtne v mrazivý triller....veľmi mi páčili dva pohľady na príbeh očami oboch postáv. Erotománia je vážna choroba, Audrey zahrala postihnutú ženu fantasticky, brala ten vzťah ako realitu. Veľmi kvalitný herecký výkon. ()

BrunoA

Do Amelie to má, myslím, daleko, ale v rámci možností se povedlo natočit film, který asi nebyl ničím zvlášť hoden k trvalému zapamatování, ale byl hlavně napínavý - a Audrey byla opět výborná. ()

Hydr0gen

Dobrá příležitost pro Audrey hrát proti stereotypu, což se jí celkem daří. Škoda polopatického podání zápletky, která se po chvíli dá vytušit - to by šlo určitě lépe. Tady byl asi scénárista trochu líný, celé to mohlo být napínavější a překvapivější. 7/10 ()

Spectacle

Zastavit film v půlce a začít znovu, tentokrát z pohledu jiné postavy, je opravdu zajímavý nápad. Jenom mě to překvapilo, jak ty samé záběry můžou působit úplně jinak. Poslední scéna s mozaikou z prášků mě vážně dostala. ()