Reklama

Reklama

Obsahy(1)

April (Emma Roberts), triedna panna, je ticho zamilovaná do svojho futbalového trénera pána B. (James Franco), ktorému chodí občasne strážiť syna, zatiaľ čo on sa pokúša konečne uspieť na ďalšom neúspešnom rande. Triedny obľúbenec Teddy (Jack Kilmer) s neuveriteľným maliarskym nadaním zasa tajne miluje ju a miesto toho, aby bol k nej úprimný, radšej vymetá každú párty so svojim priateľom Fredom (Nat Wolff). Fred však nemá na Teddyho dobrý vplyv, rovnako ako na svoje okolie. Kam vkročí jeho noha, tam môže rýchlo dôjsť k sledu udalostí s neželaným záverom... (sochoking)

(více)

Videa (7)

Trailer 1

Recenze (51)

Djoker 

všechny recenze uživatele

Suverénní debut dalšího člena režisérského klanu Coppolových. Holka to má vážně v krvi a ještě dala šanci mladým hvězdičkám ukázat svůj potenciál do budoucna. Pochmurná atmosféra zůstane v mysli diváka i po mlčenlivém závěru, který nepřináší praktický žádné odpovědi, ale předchozí peripetie všech zúčastněných jsou vykresleny s takovým citem, že to rozhodně stojí za vidění. ()

chezush 

všechny recenze uživatele

To je zase dilema. Na tomhle filmu mě nejvíc mrzí jedna věc - zakončení. Posledních třicet minut vás film připravuje na NĚCO, co má přijít a vy tušíte, že to NĚCO přijde a najednou se objeví závěrečné titulky a vy se cítíte tak nějak... podvedeni, že to NĚCO nepřišlo. Celkově s Palo Alto problém nemám, je to milý, ačkoliv trochu depresivní film s krásným soundtrackem a kouzlo to má, ale přeci jen nám nepřináší nic nového. Takových filmů o zachycování životů zmatených dětí, které jsou někde na pokraji dospělosti a vyrovnávají se s tím po svém je nespočet. Každopádně knihu od Jamese Franca si přečtu a kdo ví, třeba tu čtvrtou hvězdičku časem přihodím. ()

Reklama

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Ďalší z nekonečnej série independent filmov o tom aký je život dospievajúcej mládeže ťažký. We all fucking know that!! Chcel som vidieť, či ma čaká ďalší z podivuhodných a svojských filmov aké Coppolovci neustále prinášajú do filmového sveta. Ale Gia sa snažila o skutočnú sondu do života zmätenej mládeže, ale v skutočných scénach bola príliš umelecká a v tých nezaujímavých, priveľmi chladná. Poteší úloha Emmy Roberts – to dievča mám strašne rád. Ale všetko okolo toho je utopenec neuveriteľných klišé bez hodnoty. Som rád, že Franco produkuje, hrá, režíruje, píše, ale stále to má v sebe neuveriteľnú dávku nihilizmu a sebadeštrukcie. Jediná dobrá scéna – Im not a Bob, je aplikovaná na najnesympatickejšiu postavu celého filmu. Prvá pol hodina je super. Čím viac príbeh napreduje a rozvíja línie, tým sa stáva pre mňa nezaujímavý. A ten pozitívno melancholický koniec je tiež tak trocha samomasturbácia nad tým, ako úžasne som podal danú tému. Tu musím podotknúť, že bohužiaľ nie. Jeden krát je to znesiteľné a určite je tu kopec detailov, aké sú hodné zapamätania. Wolff je oficiálne najdebilnejší herec. Takýchto smart assov doslova a do písmena neznášam. Jedna hviezda naviac je za naozaj skvelú Emmu v Tuesday nohavičkách. Ak Coppolu tak radšej Sofiu, alebo Romana. ()

mat.ilda 

všechny recenze uživatele

Pověru o dědičnosti talentu zde Jack Kilmer, starýho Kilmera syn, lehce vyvrací... je ale docela dobře možný, že hlavní vinu nese fakt, že Val sám nemá na rozdávání, čemuž se po vysilujícím prokousávání nudou už nějak nemám chuť hlouběji věnovat. To za prvé. A za druhé - když já ty teenagery už nějak nemůžu. A za třetí - nevím, kde vzal autor anotace ta překvapivá infa o třídním oblíbenci a "neuvěřitelném" malířském talentu... a ještě jako by tato pseudo-pozitiva měla mít bůhvíjaký vliv na jeho celkovou netečnost i děj - neděj. Jinak doufám, že mají Coppolovi jmenovku na zvonku, ať dlouho nehledám, až se budu chtít zase někdy pořádně umrtvit jejich filmovou hypnózou... a ani luskat prsty nemusí, beztak všechno zapomenu. Viděno v rámci Season Challenge Tour - týden s filmy o dospívání. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,SERTE NA DOBRO, LIDI. ŽIJTE NEBEZPEČNEJ ŽIVOT....“ /// Mládí, časy, kdy se chováte jako kreténi… Některý mláďata si hledaj cestu k sobě, Ted si hledá cestu k životu… a pan učitel cestu ke studence. Tož (překvapivě!) o hledání, o lásce, přátelství, ale i okamžiky, kdo to stojí totálně za hovno… prostě pro vás, co si to všechno ještě dokážete užít. Taky si to (ještě) dokážu představit…, ale zas tak moc mě to (už) nebere. Zajímaj mě všechny ty (neznámý) známý mladý jména, chápu, proč tu štěká starej Kilmer a hraje Franco. Taky věřím, že si to mladší publikum dokáže užít. Bohužel, na mě je tam (přes tu spoustu postav) málo děje. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou povídkovou knihu, kterou napsal v roce 2010 James Franco, jsem nečetl. 2.) Zajímá mě, jak si žijou teenageři v Kalifornii. 3.) Thx za titule ,,September“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (55)

Zajímavosti (4)

  • Stewart, kterého si zahrál Val Kilmer, má v příběhu syna Teddyho, jehož si zahrál Jack Kilmer, skutečný syn Vala Kilmera. (Terva)

Reklama

Reklama