Klasický westernový příběh vás zavede do prostředí, kde první i poslední slovo má zbraň, vše rozhoduje přesnější muška a kde nechybí krásná žena. Django (Franco Nero) na své cestě pouští zachrání krásnou Marii ze spárů kumpánů velmi obávaného majora Jacksona, který má ve zvyku zabíjet lidi jen tak pro zábavu. Nikdo se mu zatím neodvážil postavit. Až teď. Djangovým cílem je zabít Jacksona, ale je na to úplně sám… (Vapet Production)

Ziral odpad!

Nejhloupější western plný nesmyslů jaký kdy byl natočen. Rovněž výběr dabéra s telecím hlasem pro Djanga je neomluvitelný úlet. Také ponechání v záběrech otisky moderních pneumatik, je pohrdání divákem ! ()

topol999

Bez diskuze se jedná o jeden z kultovních westernů, které by si každý měl zhlédnout. Pravdou zůstává, že příběh je velice jednoduchý, nicméně charaktery nejsou vykresleny černobílé, a během té hodiny a půl jsem se nenudil. Franca Nera s hlasem vynikajícího Pavla Soukupa bych mohl poslouchat furt... "té rakve se nedotýkej!" 80% ()

DeliCZ

Jen pro upřesnění, Tarantinův film Nespoutaný Django je jeden z mých nejoblíbenějších a o to víc si Tarantina cením za to, jak tento film překopal takřka k dokonalosti. Netvrdím, že je to špatný film, ale je to od Tarantina, nebo i Leoneho o dost více béčkové a k dokonalosti to má ještě daleko. Ty neustálé zoomy v snad každém záběru mě lezly na nervy a samotný děj mi přišel trochu překombinovaný, ale pokud jste viděli dokument Django a Django, tak víte, že Corbucci netočil umění, ani nechtěl točit umění, točil prostě béčkové westerny, pro běžné lidi, takže mu to nevyčítám, ale přesto mám raději Leoneho verzi Pro hrst dolarů. ()