Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Příběh začíná tam, kde první díl skončil: drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty – třeba se jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám. Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě..... do vesnice přichází kontrolor z „kraje" a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací... A nad tím vší bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem... (Falcon)

(více)

Diskuze

alchac

alchac (hodnocení, recenze)

PetrPan

Jednička stačila, děkuji. Dodnes mi při pohledu na krabici s Medovníkem běhá mráz po zádech.

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

PetrPan

její recenze na Hobita mi sice moc nesedla ;-) Tady s ní ale souhlasím. Máme na Trošku podobný názor ;-)

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

iamek

díky :-) pro mě trochu zvláštní číst, že je zrovna tohle hit ... no, ale pro někoho je, tak co už :-)

na příspěvěk reagoval Martin741

iamek

iamek (hodnocení, recenze)

Ainy

Ano. Cinestar mel temer v kazdem svem kine predpremieru. U takovych divackych hitu nic neobvykleho

na příspěvěk reagoval Ainy

TomStrom

TomStrom (hodnocení, recenze)

Ainy

Tak ne zas každej má možnost komentovat, navíc zas ne ke každým filmu se člověku chce psát komentář, to je spíš podle nálady. Ale určitě je podezřelý, že z těch hodnotících nekomentoval skoro nikdo. Co se na tom komu líbí? Na to ti napíšou: byla to sranda. Konec zvonec.

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

TomStrom

no já hodnotím podle sebe ... když už napíšu nějaké hodnocení dobré nebo špatné, vždycky k tomu připojím komentář co se mi na tom nelíbilo nebo naopka z čeho jsem byla nadšená. Tak když to hodnotící uživatelé viděli, mohli připojit i koment, abychom věděli proč tomu dali odpad (i když to by bylo zbytečné, i mi je jasné proč mu ho asi dail), ale spíš by mě zajímalo i co se těm druhým na tom filmu tak líbí, když mu dali pět hvězd

na příspěvěk reagoval TomStrom

iamek

iamek (hodnocení, recenze)

Predpremiera byla uz minulej tyden v nekteryh kinech. Ve stredu pak byla temer vsude.

na příspěvěk reagoval Ainy

TomStrom

TomStrom (hodnocení, recenze)

Ainy

Jo, moc nám toho dotyčný nesdělil. Asi na to zajdu do kina a napíšu výstižný komentář. :D

na příspěvěk reagoval Ainy

TomStrom

TomStrom (hodnocení, recenze)

Ainy

No možná byly nějaké předpremiéry, ale většina hodnotících to s největší pravděpodobností neviděla. Což v případě tohoto filmu není až tak úplně na škodu. :)

na příspěvěk reagoval Ainy

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

TomStrom

já nevím ... premiéra je ode dneška, ale nevím odkdy to v tom kině dávají ... odpady a pětihvězdy tam už byly ráno

na příspěvěk reagoval TomStrom

TomStrom

TomStrom (hodnocení, recenze)

Takže ona ještě nebyla premiéra? Pak bych ty pětihvězdy a odpady chápal, odpůrci dali rovnou odpad a příznivci rovnou pětihvězdu. U lidí, co to viděli, by byly různorodější hodnocení.

na příspěvěk reagoval Ainy

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

TomStrom

no tak předpokládám, že v kině to bude poprvé až večer, Ti co hodnotili jsou buď novináři nebo ....

TomStrom

TomStrom (hodnocení, recenze)

Ainy

Tak zatím je to i jeden z nejrozporuplnějších filmů tady. Jelikož zatím hodnotili ti, co na tom byli v kině, tak asi ještě nějaké pětihvězdy přibudou, až vyjde rip, tak to sletí do černejch, kam to patří.

na příspěvěk reagoval Ainy, Martin741

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

TomStrom

to ohodnotilo zatím jen devět lidí a celkem jsem překvapená ... buď plný počet nebo odpad s výjimkou jedné hvězdy od prozatím dvou uživatelů.

 

Borda: že jo

na příspěvěk reagoval TomStrom

TomStrom

TomStrom (hodnocení, recenze)

Asi jsme se spletli a je to nakonec průměrný film, to nám to zas Troška jednou natřel. :D

na příspěvěk reagoval Ainy

Reklama

Reklama