• ravalah

Jestlize lide obhajujici Trosku muzou dat 5 hvezd, dam odpad. Nedokoukal jsem ani Kamenak. Nejlepsi komentare jsou tu nasledujici: Zachranuje mala kina pred krachem a to ve vsi vaznosti, Vsichni odchazi z kina s prijemnym pocitem, vsem co se to nelibilo jsou idioti, uzasny reziser...dalsi perly na sebe nenchaji dlouho cekat. Muj kamarad, ktery Kamenak a podobne kraviny ma rad, odesel z prvniho dilu velmi nastvany..slusne receno. Nuda k uzoufani. Myslite, ze pujde na dvojku? Troskovi se da stejne odpad, protoze ten trailer je urcite lepsi nez film. A ten trailer stoji uplne za houby.(22.2.2014)

• xxmartinxx

Panenko skákavá! Jejdanánku! Můj ty skutku! Dvě hodiny naprostého vzduchoprázdna, tedy krom scén věnovaným církvi, které si nejspíš odskočily z nějakého propagandistického opusu Otakara Vávry. Jinak film, který neexistuje. Film, který není. Není to sled trapného humoru a nefungujících vtipů, jde o velké "nic" podávané s až exploatační důsledností.(26.2.2014)

Vicemene stejna kvalitativni uroven jako v pripade prvniho dilu. Ze zacatku to tu je jeden for za druhym, u kterejch se da fakt dobre pobavit, ale postupem casu tomu krapet dochazi dech. Nicmene stejne z toho dejchne takova pohodova vesnicka atmosfera, herci jsou sympaticky a hokejisti nejsou tak rusivy, jak jsem se obaval, takze v zasade spokojenost, proste klasickej Troska.(21.6.2014)

• Ištván87

Zatímco jednička byla hlavně demence bez hlavy a paty, tak tady mám dojem, že už si někdo fakt ze mě děla prdelky. Sakra, vždyť Troška už točí přes třicet let, tak jak je možný, že klidně vypustí mezi lidi film, který absolutně žádnou režii nemá. Kameraman nejspíš v životě neslyšel o zákonitostech u velikostí záběrů, scény na sebe navazují neuvěřitelně nahodile, hudba je pořád stejně blbá jako v jedničce, herci si hrají co chtějí, ale rozhodně se to nedá nazvat herectvím. Jediný snesitelný je Jan Dolanský a ten je v týhle skoro dvouhodinový hrůze asi pět minut. Z téhle "komedie" jsem měl depku jak na pohřbu.(2.3.2015)

• Wacoslav1

Vážení přátelé ano! Slavnostně vám oznamujeme, že Wacoslavovi1 definitivně jeblo! Mno ožrali a zhulili jsme se z kámošem jak dobytek, že ani prasata pro nás nejsou adekvátním označením a pod vlivem chlastu a thc jsme vyrazili na tento BIG HIT bohužel ani přes značnou hladinu návykových látek v krvi nás jaksi tento filmový potrat nedokázal zabavit. Bylo to dokonce tak neskutečně ubohý, že jsem zhruba tak půlhodiny před koncem odpadnul a tak jsou pro mě finálová slova tohoto bijáku následující : Ty vole Wáco vstávej už to skončilo! Každopádně kdo chce vidět odpad hošku, ať podpoří pana Trošku! No kurva už tu začínám protahovat pořádný hovna básnickým střevem tak už na to radši rezignuju. Jenom dodám, že na dně domácí filmové kultury se ještě nenacházíme pan režisér buran nám totiž úspěšně ukazuje, že to dno se může pořád propadat níž a níž. Jo a vy všichni co jste tomu dali víc než jednu hvězdu si dejte facepalm please přesně kvůli takovým jedincům jako jste vy to totiž jde s touto krásnou zemí do hluboké řitě...0%(22.2.2014)

• - Ve snímku si komparz vyzkoušeli dva výherci soutěže týdeníku TV magazín. Shodou okolností byla jednou z nich bývalá pracovnice krajského úřadu, která měla na starosti umělecké školy a která se z té doby znala s režisérem Troškou. (Olík)

• - Na začiatku filmu sa jedna z babiek na pionieri namiesto púšťania pohýna stlačením spojky, čo je nereálne. (ivan.remenik)

• - Čtvrtina filmu byla natočena v Žabovřeskách u Českých Budějovic, jeden den pak natáčení probíhalo i v jihočeských Holašovicích, kde se natáčelo u Koloniálu a na horní části návsi. Filmovalo se také v Českých Budějovicích nebo obcích Záboří či Dříteň. (TuristikaJi)