• bari68

Vorase, Smolinskeho, Pavse a pod. žeriem. Ale ako herci? :( Ok, haha.... ale než hraný film , skorej to smeruje k ochotníckemu divadlu. Ale je jasné, že toto nie je ten hlavný problém filmu, nie som alibista, ale príčin je tu stále veľa a tým najhlavnejším zostáva, že vtip sa tu separuje na kŕč, topornosť, nevkus a trápnosť.(3.7.2015)

• Foox

S velkou nadsázkou lze říci, že druhý díl Babovřesek trpí nedostatky klasických trilogiových dvojek, kde se nic moc neděje a jedná se pouze o mezičlánek do pořádného finále. Ale po pravdě, jestli se vám líbil první díl, nejspíš žádné zklamání nečekejte, jen o dost slabší navnadění na ten poslední. To samé platí samozřejmě i naopak pro "nefanoušky", slušně řečeno.(30.3.2015)

• ghatos

Vy, kterým se líbí ubohost, hloupost, debilita, přehrávání a nemáte žádné nároky běžte a vezměte si své peníze i potřetí a běžte živit Troškovo obludárium. Tohle má asi tak úroveň Blesku, co prodává smrt I. Bartošové nebo proces Kramného. Za tímhle hnusem se skrývá velice smutné poselství. V naší společnosti se často daří všehoschopným netalentovaným hlupákům. Ti nacházejí (což je ještě horší) velké množství spokojených spotřebitelů. A teď k samotnému hnoji. Jeptiška se chová jako ku*va. Žilková se chová jako blbá ku*va (jako vždy). Místní vesnické nány jsou d*vky. Těm radí staré babky, aby nejlépe uspořádali pořádný grupáč, když už tam přijeli bohatí hokejisti (ti mají IQ šumící trávy). To je Troškův rys. Má rád prostituci, prodejnost a lacinost ve všech podobách. Co se týče babek, tak se Troška rozhodl vynést na piedestal starou nebohou skřehotavou paní bez zubů, jenž se zesměšňuje (její představení je k pláči). Je mi líto, tenhle komentář se nedá psát slušně. Na neslušné lidi platí pouze hrubost. Ničemu jinému nerozumí, jejich inteligence jim nedovolí sebereflexi. -100%...nejhorší z nejhorších septiků. PS: Jeho kritika církve už nemůže být primitivnější.(5.7.2014)

• Mr.Hawkeye

Dal-li jsem prvnímu dílu jednu hvězdičku, bylo to snad jen kvůli snesitelnějším částem s Janem Dolanským a Lucií Vondráčkovou (přiznávám se, oběma to sluší a ta romantická linie byla alespoň o něčem). Ta je však ve druhém dílu odsunuta kamsi do třetího až čtvrtého plánu a namísto toho je zde nevtipné panoptikum pitvoření a trapného product placementu. Nechce se mi věřit, že by ten film nalákal do kin tolik diváků. Jediné pozitivum vidím v lehounce střídmější stopáži... ale jinak, škoda slov...(4.8.2014)

• Kosmik 1

O něco málo lepší než první díl. Zde už humor trochu funguje. Některé vtípky dokonce nejsou tolik omleté a občas mě překvapil i vtip, který jsem ještě neznal. Nebylo jich moc (možná 2-3), ale na pobavení už to stačí. Co bylo ale pořád obrovské mínus, byl totálně zhovadilý příběh a marihuanové koláčky kopírující mnohem lepší trhák. To si Troška ukousl poměrně velké sousto a nebyl schopen se s tímto tématem solidně poprat a já to beru jako prachsprostou vykrádačku. Za humor hvězdu dám, ale zbytek je na odpad! 20%(19.7.2014)

• - Lucie Vondráčková nátačela v průběhu turné HIT Tour s Michalem Davidem. (tzv)

• - Filmový kostel nestál ani v Žabovřeskách, ani v Holašovicích. Stojí v Pištíně nedaleko Zlivu. Natáčeny byly pouze exteriéry, interiéry kostela byly natáčeny jinde. Pištínský farář měl ve filmu dostat roli faráře, ale jelikož se měl jmenovat Vylízal, ve filmu se neobjevil a filmovému štábu nepovolil vstup do kostela. (TuristikaJi)

• - Po boku Veroniky Žilkové se objevila i její dcera Agáta Hanychová a manžel Martin Stropnický. (rafix)