• bari68

Vorase, Smolinskeho, Pavse a pod. žeriem. Ale ako herci? :( Ok, haha.... ale než hraný film , skorej to smeruje k ochotníckemu divadlu. Ale je jasné, že toto nie je ten hlavný problém filmu, nie som alibista, ale príčin je tu stále veľa a tým najhlavnejším zostáva, že vtip sa tu separuje na kŕč, topornosť, nevkus a trápnosť.(3.7.2015)

• boshke

Ano, oproti jedničce (80%) je to sešup, ale tentokrát jsem byl střízlivý. Co taky čekat od humoru (pardon, "humoru") těžícího ze zfetované babky a kontrolora z ministerstva, o české herecké žumpě ani nemluvě. Ale jo, asi dva ocenitelné vtipy jsem v těch sr*čkách zaznamenal. Na trojku opět do kina a s lahvinkou! 10%(30.10.2014)

• PBLead

trošking se s tím nesere a nakládá další 2 hodiny hnoje. Na druhou stranu, když má člověk zkouškový a jeho IQ po celém dni ležení v knihách klesne někam k bodu nula, tak se to celkem dá. lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se nezasmál. Asi budu vypadat jako idiot, když jsem strašně nadával na prvé Babovřesky, ale evidentně se ukazuje, že když člověk má chuť i na totální kktinu, tak se to dá a i člověk se i pobaví... Jinak ale upřímně řečeno tohle snad už ani troškič nemůže myslet vážně, absolutně dekadentní počin, což však je taky největší plus, protože to je jediný důvod proč se na to koukat...(22.6.2014)

• Morholt

Všem zúčastněným hokejistům až do odvolání stopka v reprezentaci, byť by to nároďák oslabilo, po ministru Stropnickym žádám okamžitou demisi a odchod z politiky (kua tohle snad ani politik nesmí ne?) a prosím církev o uvalení klatby na Trošku za bolševickou agitku a zároveň bych tomuhle králi všech honimírů zakázal doživotně vstup do všech buzerantskejch barů. Nad jedničkou jsem přivřel oči, ale tohle fakt nejde. Jo a Edinburgh je ve Skotsku. Když už točíte hovadiny, vemte si k nim aspoň atlas.(1.7.2014)

• lennyd

V Babovřeskách se stále něco děje. Tentokrát vesničku navštívilo pár mladých a úspěšných hokejistů, které zde tráví několik dnů pilným tréninkem. To je přiležitost pro místní babky, aby dostaly své vnučky bohatým hokejistům do chomoutu. Oproti tomu starosta s napětím očekává kontrolu z ministerstva, která se nakonec vyvíjí úplně jinak, než se obával. A místní farář, který je pro svoje mládí a neotřelý přístup k víře trnem v oku svým nadřízeným, nakonec udělá ten krok, na který na biskupství čekají, aby se jej mohli jednou pro vždy zbavit... No tak, co napsat o Troškově filmu, co zde ještě nebylo řečeno? Snad jen, že opět útočí na nejnižší lidské pudy, což znamená, že jsem se (asi tak dvakrát) mírně pousmál. Oproti Kameňákům se ale Babovřesky drží o chloupek výše, neb se jim daří docela vyhýbat velmi trapným scénám, a většinou se upokojí jen s mírně trapnými. Příběhové linie jsou vcelku nezábavné všechny, ale věřím, že u některých sociálních vrstev obyvatelstva mohou fungovat (a věřím, že pokud někam přikvačí pětice známých hokejistů (fotbalistů, zpěváků, ..), místní děvy jim své kalhotky nosí na stříbrném talíři taktéž)...(26.8.2014)

• - Štáb byl s herci a režisérem po dobu povodní uvězněni v Netolicích. (TheStitch630)

• - Čtvrtina filmu byla natočena v Žabovřeskách u Českých Budějovic, jeden den pak natáčení probíhalo i v jihočeských Holašovicích, kde se natáčelo u Koloniálu a na horní části návsi. Filmovalo se také v Českých Budějovicích nebo obcích Záboří či Dříteň. (TuristikaJi)

• - Tvůrci v čele s režisérem Zdeňkem Troškou objeli v rámci předpremiéry filmu 13 českých měst. (MTHRFCKR)