Blue (TV seriál)

USA, 2012

Po druhé sérii zůstávám u velmi pozitivního hodnocení, i když o hvězdu nižšího. Je to pořád nevídaný projekt co do realizace a kvality scénáře i zpracování (jde o websérii složenou ze zhruba desetiminutových epizod, ale rozpočet na tom určitě nepoznáte). Základní premisa příběhu, tedy tajný život svobodné matky s náctiletým (a bohužel pro její tajemství i dost chytrým) synem se ještě rozvede, trochu víc se taky dozvíme o minulosti všech postav a jde se taky víc do hloubky. A tvůrci slibují další pokračování, protože ne vše se koncem druhé řady objasní. Takže já jsem spokojená, hlavně s výkonem Julie Stiles, na níž to celé stojí a padá.(16.6.2013)

• Thomick

Hodně vtíravá feministická srágorka.(15.1.2014)

• MoiJe

S1. Cca 9 minútkové epizódy o Julii Stiles ako mame tuším +-13ročného syna, ktorá si pre potrebu peňazí pre rodinu (a messed up dospievanie) privyrába po kancelárskej práci ako call girl. Veľa sa kecá, žiaden soundtrack, Blue s Joshom k sebe nepasujú ako matka s potomkom... a všetka zvedavosť, či sa to nejak vyinie, u mňa opadla s 12. dielom a S2 ma nezaujíma vôbec.(12.6.2013)