V budoucnosti se Jižní a Severní Korea dohodnou na vytvoření jednotné vlády. Na sjednocení se připravují posledních 7 let. Vztahy mezi demonstranty, kteří podporují sjednocení, a těmi, co mu odporují, se stávají více a více zuřivější. Nakonec skupina odporující sjednocení spáchá teroristický útok. Jako reakce na tento čin vzniká speciální policejní jednotka. (Miike)

brasek

Slabou až negatívnou stránkou celého snímku je minutáž, proste je pridlhý a samotný príbeh nemá potenciál vykryť všetko čo treba. Mňa osobne snímok ani veľmi nebavil, znechutila ma už úvodná šesť minútová pasáž a celé sa to už viezlo v tomto duchu. Nakoniec ani neviem ako snímok skončil... ()

Grázl83

Musím pochválit výbornou režii včetně natočených akčních scén. Bohužel i zde se objevují klasické neduhy Korejských filmů - přetažená délka a přeplácaný scénář, kdy se v ději velmi ztrácím. Může za to i fakt, že mi většina Korejských herců připadá stejná a často se ztrácím v tom, co je to vlastně za postavu. ()

DJMaroko

Asi je pan režisér jednička, ale za mě to byla opravdu nuda. Délka filmu Vás utahá a unudí ...hlavně některé scény, které měli mít patrně asi opačný význam. Z mne jako Sci-Fi maniaka to kolem toho žánru prošlo velkou oklikou. Akční scény jsou tak jediné co může zaujmout až na to, že všichni ze speciální jednotky jsou prakticky neprůstřelní ! ()

hufnagel

Sorry,ale ako už aj v minulosti som sa strácal v príbehu a postavách,že kto je kto a koho je nepriateľom a prečo.Zato že jednotka rýchleho nasadenia zlividuje odboj,tak idú po nej policajti,pretože im pomohli.Policajti proti jednotkám rýchleho nasadenia???A na záver si policajti do podzemných tunelov doniesli vlastnú jednotku rýchleho nasadenia.WTF.Taktiež popis vlčej brigády len ako z rýchlika,celé to bolo dosť zmätené.Len akcia bola v rámci.Slabé 3 hviezdy. ()

hustle_sweat

Moderní vizualizace Anime filmu Jin Roh, ovšem ztrácí to své kouzlo když si uvědomíme že se to odehrává v budoucnosti a né v roce 1950 jako originál.Ztrácí to kouzlo i logiku, hlavně používají starých německých helem a kulometů ()

UncleMorty

Upřímně si myslím, že si to zaslouží větší hodnocení než lehký nadprůměr. Dvě hodiny jsou sice roztahany do několikero pasáží a člověk se lehce ztratí v tom kdo je vlastně ten "hodnej" a "zlej", nicméně film i tak představuje skvělý zážitek ze zahraniční produkce s lehkou špetkou sci-fi. Korea evidentně poslední dobou jede a aspiruje na kvalitní zahraniční produkci. ()

fricek12

Korejci prostě neuměj udělat akčňák. S těmi jejich uniformičkami, skřeky, stejnými účesy a přehnanou mimikou všechno působí tak strašně komicky :-) Horní a dolní Korea hold nejsou řečí samurajů. Zřejmě není nic lepšího, než zakončit film nesmyslným soubojem robotů, ať žije Avatar :-D ()

Raziel811

Dobré obsazení a závěrečná akce nevyrovná celkem nudný příběh a velmi rozvleklý děj. S trochou snahy to mohl být další Casshern nebo něco v tom stylu. Stačilo dát malinko jiný vizuál a nějaké emoce. ()

Zaks

Veľká tuposť a spústa technických chýb až do oči bijúcich. Plus kórejsky zbytočná stopáž, o hodinu kratšie a mohlo to mať aj dynamiku, takto to bolo dosť nepozerateľné. ()

Zajk

„SPOILER“ Začátek filmu působil velmi slibně, neboť šlo o námět, který tu ještě nebyl. Severní Korea se spojí s Jižní Koreou, neboť pociťuji nebezpečí z okolního světa. Samozřejmě, spojení se nelíbí okolnímu světu a jedné teroristické organizaci. Tak vláda vytvořila speciální jednotku, která má za úkol proti dané organizaci bojovat. Takhle, to zní skvěle, ale realita je bohužel příšerná. Celý film „děj“ není o speciální jednotce, jak mělo být, ale o jednom členu, té jednotky, kterého se chtějí zbavit, tak na něj vytvoří past a takto se vleče celý film, tudíž nečekejte žádné záběry, též jednotky, dobře max 1 – 2x záběry, ale tím to končí. Takže, ano film si pusťte, ale pouze 10 minut, zbytek je úplná ztráta času. Film nemohu doporučit, za mě ne.  (2/10) ()