Letos Vánoce nebudou

Merry Friggin' Christmas

Komedie

USA, 2014, 88 min

Jedna z posledních rolí Robina Williamse, kde hraje něco, co v poslední době hrál poměrně často. Životem unaveného protivného chlapa. Škoda, že se loučí - ač posmrtně - právě takovými rolemi, protože jsou psané opravdu na jedno brdo a jemu nedovolují žádné skvělé komediální kreace, které on dokonale zvládal. Průměrná komedie o Vánocích.(10.11.2014)

• ABLABLABLA

Hell no!!! Já se těšila na vánoční komedii s McHalem a R. Williamsam a L. Graham a dostala jsem leda tak porcování Santy a otravu z nakládaných okurek z doby Nixona jako prezidenta. Dík moc, fakt. Tato "komedie" lépe řečeno tragédie zobrazuje typické Vánoce, kdy si na něco hraje jen jedna osoba - McHale, zbytek je normální, protože se jen hádají a řvou po sobě.. prostě klasika. A neříkejte, že u vás doma jste to nikdy nezažili :D Jenže na tohle já se dívat nepotřebuju, to mám imrvére, tím pádem chci vánoční komedie, které na mě dýchnou krásnou atmosférou a pohodou, ne tento pojízdný záchodek.(23.12.2014)

Jeden z posledních filmu Robina Williamse a podle toho taky na tento krátký film pohlížím.Příběh o tom jak otec nechce,aby syn přišel o kouzlo vánoc ,protože on sám ho ztratil vinou svého otce-morouse sice není nic extra,ale taky je to docela dobrá vánoční jednohubka,která má i něco do sebe ať už se to týče právě toho dětského světa plného magie,který jsme už většinou bohužel opustily a nahrazujeme si to pánem prstenu,hry o trůny atd. nebo pár vtipnými scénami,ale hlavně jako vzpomínka na skvělého komika a herce.Za mě 60 % a tři hvězdy.(1.1.2015)

Mám pre takéto filmy naozaj veľký cit. Keď sa spojí dávka cynizmu s vianocami, a nakoniec všetko dobre dopadne, je to niečo pre mňa. Trochu radosti, smútku a nakoniec Santa páchnuci po alkohole, bolo to naozaj dobré, ale samozrejme, nie každého dookola baví pozerať rovnaký vianočný príbeh len s inými hercami.(24.10.2015)

• Bakllazaan

Film bych rozhodně nenazval průměrnou vánoční komedií. Tohle je vážně tragédie, která má po celou dobu tak zvláštní temnou atmosféru, že mi ani nepřišlo, že se dívám na komedii. Nejenže tam nejsou žádné vtipné scény, ale celou dobu na sebe někdo křičí, Robin hraje v komedii mrzutého nešťastného otce (really?), a na konci se snaží rozřezat bezdomovcovo tělo.....Sem vánoční atmosféru nasávat fakt nechoďte(28.11.2014)