Letos Vánoce nebudou

Merry Friggin' Christmas

Komedie

USA, 2014, 88 min

• ABLABLABLA

Hell no!!! Já se těšila na vánoční komedii s McHalem a R. Williamsam a L. Graham a dostala jsem leda tak porcování Santy a otravu z nakládaných okurek z doby Nixona jako prezidenta. Dík moc, fakt. Tato "komedie" lépe řečeno tragédie zobrazuje typické Vánoce, kdy si na něco hraje jen jedna osoba - McHale, zbytek je normální, protože se jen hádají a řvou po sobě.. prostě klasika. A neříkejte, že u vás doma jste to nikdy nezažili :D Jenže na tohle já se dívat nepotřebuju, to mám imrvére, tím pádem chci vánoční komedie, které na mě dýchnou krásnou atmosférou a pohodou, ne tento pojízdný záchodek.(23.12.2014)

Mám pre takéto filmy naozaj veľký cit. Keď sa spojí dávka cynizmu s vianocami, a nakoniec všetko dobre dopadne, je to niečo pre mňa. Trochu radosti, smútku a nakoniec Santa páchnuci po alkohole, bolo to naozaj dobré, ale samozrejme, nie každého dookola baví pozerať rovnaký vianočný príbeh len s inými hercami.(24.10.2015)

Jeden z posledních filmu Robina Williamse a podle toho taky na tento krátký film pohlížím.Příběh o tom jak otec nechce,aby syn přišel o kouzlo vánoc ,protože on sám ho ztratil vinou svého otce-morouse sice není nic extra,ale taky je to docela dobrá vánoční jednohubka,která má i něco do sebe ať už se to týče právě toho dětského světa plného magie,který jsme už většinou bohužel opustily a nahrazujeme si to pánem prstenu,hry o trůny atd. nebo pár vtipnými scénami,ale hlavně jako vzpomínka na skvělého komika a herce.Za mě 60 % a tři hvězdy.(1.1.2015)

Jedna z posledních rolí Robina Williamse, kde hraje něco, co v poslední době hrál poměrně často. Životem unaveného protivného chlapa. Škoda, že se loučí - ač posmrtně - právě takovými rolemi, protože jsou psané opravdu na jedno brdo a jemu nedovolují žádné skvělé komediální kreace, které on dokonale zvládal. Průměrná komedie o Vánocích.(10.11.2014)

• Thomick

Znáte takový to omletý "film mě nenadchnul, ale ani neurazil"? No... tak Merry Friggin' Christmas speciálně tohleto klišé staví na hlavu, jak nejprecizněji to jde: skoro mě až totiž nadchlo, jak moc mě urazil. --- Komedie s tim nejmenšim možnym , která v podstatě všem sděluje, že Vánoce jsou akorát tak jedinečnou příležitostí ke zpourážení všech nejbližších; jinak stojí za prd. (Krom toho, že jsou ve výsledku vlastně úplně sluníčkový, jistě.) --- Lauren Graham je asi tim jedinym světlym bodem na tomhle nesmyslu; a to tam téměř vůbec nevystupuje. Robin Williams je pro změnu The Angriest Man in Wisconsin namísto Brooklynu. A toho mutujícího blbečka z Kick-Ass už nechci nikdy vidět...(28.11.2014)