Režie:
Tim StoryKamera:
Larry BlanfordHudba:
Christopher LennertzHrají:
Ice Cube, Kevin Hart, John Leguizamo, Bruce McGill, Tika Sumpter, Bryan Callen, Laurence Fishburne, Gary Owen, Jacob Latimore, Jay Pharoah (více)VOD (3)
Obsahy(2)
Poslední dva roky se Ben (Kevin Hart), strážný ze střední školy, snaží dokázat detektivu Jamesovi (Ice Cube), že není blázen jenom do počítačových her, ale i do detektivovy sestry. Když Bena konečně přijmou na policejní akademii, James ho posadí na místo spolujezdce služebního auta, aby ho pořádně vystrašil a ukázal mu, že na práci u policie nemá. Události divoké noci je ale zavedou k nejnebezpečnějšímu zločinci ve městě a James na vlastní kůži pozná, že Ben nemá od prudkých slov daleko k činům. (Bontonfilm)
(více)Hrají
Ice Cube
USA
Nejlepší filmy:
The Up In Smoke Tour (2000) (koncert)
Cypress Hill: Still Smokin' (2001) (video kompilace)
Family Values Fall Tour '98 (1998) (koncert)
Kevin Hart
USA
Nejlepší filmy:
Zpátky do ringu (2013)
Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)
Tajný život mazlíčků 2 (2019)
John Leguizamo
Kolumbie
Nejlepší filmy:
Carlitova cesta (1993)
Doba ledová (2002)
Když nás vidí (2019) (seriál)
Bruce McGill
USA
Nejlepší filmy:
Poslední skaut (1991)
Těžká váha (2005)
Dokonalý svět (1993)
Tika Sumpter
USA
Nejlepší filmy:
Get On Up - Příběh Jamese Browna (2014)
Ježek Sonic (2020)
Ježek Sonic 2 (2022)
Bryan Callen
Filipíny
Nejlepší filmy:
Warrior (2011)
Pařba ve Vegas (2009)
Mládí v trapu (2003)
Laurence Fishburne
USA
Nejlepší filmy:
Matrix (1999)
Apokalypsa (1979)
Purpurová barva (1985)
Gary Owen
USA
Nejlepší filmy:
Mysli jako on (2012)
Blázniví únosci (1999)
Zocelovací kúra (2015)
Jacob Latimore
USA
Nejlepší filmy:
Collateral Beauty: Druhá šance (2016)
Černobílá spravedlnost (2017)
Bilal: A New Breed of Hero (2015)
Jay Pharoah
USA
Nejlepší filmy:
Rodina na baterky (2021)
The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart (2023)
Zpívej (2016)
Benjamin Flores Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Arnoldovy patálie v džungli (2017) (TV film)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Dragoș Bucur
Rumunsko
Nejlepší filmy:
Smrt pana Lazaresca (2005)
Útěk ze Sibiře (2010)
Papír bude modrý (2006)
Gary Weeks
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)
Spider-Man: Bez domova (2021)
Tři kroky od sebe (2019)
David Banner
Nejlepší filmy:
V řetězech (2006)
Komorník (2013)
Experiment (2010)
James Logan
USA
Nejlepší filmy:
Mechanik zabiják (2011)
Greenland: Poslední úkryt (2020)
Kartonový boxer (2016)
Phillip DeVona
USA
Nejlepší filmy:
Ruffian (2007) (TV film)
Mr. Brooks (2007)
Bobby Jones: Odpal génia (2004)
Tom Gore
USA
Nejlepší filmy:
Krátká historie rozkladu (2014)
Jízda švárů (2014)
SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)
Brian Oerly
Nejlepší filmy:
Plán útěku (2013)
Looper: Nájemný zabiják (2012)
Oldboy (2013)
Jasmine Burke
USA
Nejlepší filmy:
Tajný život včel (2008)
Nikdy to nevzdávej (2008)
Jízda švárů (2014)
Lou Anne Cooper
Nejlepší filmy:
Cesta za vítězstvím (2006)
Jízda švárů (2014)