Titan, největší z měsíců planety Saturn, jehož povrch zkoumají dva astronauti. Najednou se zmocní jednoho z průzkumníků silná bolest a plastická přilba se naplní krví. Dříve, než klesne k zemi, přenese se do jeho těla neidentifikovatelná hmota... Uplynou tři měsíce. Dvě soupeřící korporace NTI a Richter Dynamics posílají na Titan posádky. Shenandoah, koráb NTI chce po přistání navázat spolupráci s konkurenty. Posádka pod vedením Mika Davisona však nachází raketu Richter Dynamics překvapivě prázdnou. Zakrátko objevují nejen mrtvá těla, ale také temného netvora, před nímž se dávají na rychlý ústup. Všichni, až na Susan Delambre, která se mění v krvavou hmotu. Kosmonautka však není zdaleka poslední obětí tajemného netvora... (Intersonic)

Skretule

I když jsem tenhle film našel v žebříčku 30 nejhorších hororů vůbec tak mi nepřipadl zas tak hroznej...chvilkama jsem se dokonce bavil hl. u hlášky: "Kdysi jsem viděla jeden film, kde bandu polárníků obklíčila skupina neznámých nestvůr..." :D ....jinak konečná scéna s hlavním "Netvorem" (vypadá jak ze seriálu Power Rangers) celkový dojem sráží do podřepu ale dvě ** si snímek rozhodně zaslouží. ()

Pointman

Vzpomínám si na večer, když jsem jako malý tenhle béčko horor viděl. Skupinka astronautů a hrůzostrašné monstrum, které je honí po lodi a dělá z nich příšerný mrtvoly. Ta atmosféra strachu! Ještě několik dnů poté, jsem se obával, kde se ten netvor přede mnou objeví. Nezapomenutelný zážitek od kterém jsem vyprávěl klukům ve škole a ti poslouchali s pusama dokořán. Netvora jsem opět viděl před nedávnem po 17! letech. Tu hrůzostrašné monstrum je kurevsky komická figurka a scénář je tak přihloupí, že postrádá jakoukoli atmosféru. Sledováno s úsměvem na rtech a veselou nostalgií. Sračkofoní sci-fi hororové béčko, které všem trasherákům doporučuju. ()

D3NJI

Strašně dobrý film. Stejně jako film Rytíří jsem ho viděl naposledy před více jak 6ti lety a pořád neztratil šťávu. Sice monstrum jde vidět jen opravdu zřídka, ale určitě dávám ***** ()

Mitch645

Je jasné, že se jedná o vykrádačku Vetřelce, ale nemyslím si, že by to bylo negativum, ba právě naopak. Sám mám velice rád starší sci-fi Star Trek nevyjímaje a kromě toho trpím i silnou úchylkou na horory. Netvor se samozřejmě legendárnímu Vetřelci nemůže rovnat, ale rozhodně nabízí to, co divák od takovéhoto typu filmu nabízí - depresivní atmosféru vesmírných lodí, úzké temné prostory a neznámé zlo, se kterým hrdinové svádějí boj. Kdysi se mi tento film velice líbil; dnes s odstupem času dávam za 3. ()

Duffson

V porovnani s Vetrelcem, ktery byl natocen o asi 6 let drive coz v te dobre bylo dost zasadni pokrok, a nebo napr s Vetrelci ci predatorem mezi 85-86 se toto ani jednomu z techto filmu ani v nejmensim jejich kvalite nepriblizuje. Jsem tolerantni k old-school hororum a mam je i v zasade rad, ale toto je vazne brak ! Nic zajimaveho, dej utahany nudny, ani to slibovany napeti se nejak nedostavilo no proste film bez duse.... Navic jestli original text odpovida ceskemu prekladu tak ty dialogy byly fakt smesny ! :D Nee vazne lidi, je to stary, nudny, neni tam nic videt a kdyz uz tak to vypada jak takovy ty gumovy funky prisery z Power Rangers...jedna hvezda jelikoz v te dobe to asi nekoho mohlo desit, ale filmove to je hrozny dilo. ()