Netvor

USA, 1985, 97 min

William Malone

Harry Mathias
  • kajda.l

Očekával jsem roztomilý brak plný přihlouple vtipných hlášek, vydařených masek a kouzelných osmdesátkových efektů. Bohužel jsem se nedočkal a dostal jsem pouze totální a nesmyslný brak, který se bral příliš vážně. Půl hvězdičky za hezké tvářičky hereček, půl hvězdičky za hudbu. Nebo jinak, odpad! nedám jen proto, že mě tenhle "film" neštval a byl prostě jen debilní.(30.1.2015)

Já mám tenhle horůrek rád, byl to jeden z prvních hororů, co jsem na VHS viděl. Ani po tolika letech se mi to neokoukalo a když jsem to zas viděl, tak jsem si to pěkně užil. Jasný, je to béčková podívaná se starými efekty, ale co na tom. Herecky je to dobře obsazené, svojí atmosféru to má také. Příběh je prostý, bez většího překvapení. Nelogičností je tady taky jak máku, ale to neřeším. Pro mě prostě srdcovka 100% :)(14.8.2014)

• JohnMiller

Nerád opakujem vo svojich komentároch už odznené výroky mojich kolegov.. ale tu si nemôžem pomôcť nedá mi to. Ide o nehorázne vykradnutú kópiu Votrelca. Je to zlé ako len môže byť. Béčko ba až céčko s hroznými hercami kde nepomohla ani len padlá hviezda westernov Klaus Kinski. Scenár k tomuto bol určite napísaný popri sledovaní votrelca. Za tri hodinky sa to dá kľudne stihnúť nie že nie ! Avšak aj takýto Odpad má svoje silnejšie stránky. A to scénky vo vesmíru. Raketoplán prechádzajúci pustím vesmírom mal celkom podobný feeling ako samotný votrelec. Nehostinný mesiac Titan mal tiež slušné spracované scenérie. 1,5 hviezdy tomu úplne stačí. Viac si tento ripoff určený na VHS nezaslúži(21.2.2014)

Perfektni oldschol sci-fi horurek s demonickym Klausem Kinskim ve vedlejsi roli perfektni atmosferou drasavou hudbou a opravdu temnym prostredim a porad to u mne boduje neni to na plnej pocet mohlo bejt vic gore a ten netvor mohl bejt vic na scene ale i tak je to pecka pokud bych mel srovnavat z Vetrelcem tak neni o cem pujdu sice proti proudu ale ve srovnani s unylym neumerne natazenym a provarenym Alienem u mne tohle luxusni becko jasne vitezi a myslete si o tomhle nazoru co chcete Creature je narez Vetrelec nema narok(28.8.2013)

Veľmi zlá kopirácia úspešnejsieho predchodcu Alien, ale zato s dvomi nasledovnými prvkami: 1. Klaus Kinski vždy spoľahlivý a ako jediný z expedície prežil. 2. Vedierka krvi: Užil som si dost krvi a nejaké to Gore, len jedine co mi vadilo bolo to že sa to volako naťahovalo. Ale i tak musim vyzdvihnut kvalitu, ktorú tento film aj po toľkých rokov ešte stále má 60 percent.(27.3.2010)