poster

Pasažéři

 • USA

  Passengers

 • Slovensko

  Pasažieri

 • Nový Zéland

  Passengers

 • Austrálie

  Passengers

 • Velká Británie

  Passengers

 • Kanada

  Passagers

Dobrodružný / Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2016, 116 min

Režie:

Morten Tyldum

Scénář:

Jon Spaihts

Kamera:

Rodrigo Prieto

Hudba:

Thomas Newman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ampi
  ****

  Podle mne pěkné sci-fi s motivem milostného příběhu. Ano i přes speciální efekty má tento film příběh a vývoj děje, zdál se mi originální. Chris Pratt (mechanik Jim) a Jennifer Lawrence (spisovatelka Aurora Lane Fan Vavřincová) se do svých rolí hodili a byli přesvědčivý. Loď Avalon vytvářela zajímavé prostředí v nekonečném vesmíru, ano někdo ji bude srovnávat s Titanikem jako film sám. Pár tajemství a otázek však na konci filmu zůstalo. Přejmenoval Jim loď Avalon podle své milé? A mnoho dalších otázek.(8.1.2017)

 • Fr
  ****

  ,,VZBUDIL JSEM SE PŘÍLIŠ BRZO!“… /// Vysokorozpočtový komorní sci-fi, který je přehlídkou technologických vymožeností kosmickýho programu (budoucnosti) a vnad Jennifer Lawrence (současnosti). Tahle trosečnická story vo topícím, co s sebou může někoho stáhnout si náramně užijou vesmírní a nesmírní romantici, co chtěj poznat život toho druhýho a zároveň se nebojej vejletu do galaktickýho prostoru. Jsem na vážkách… 3* nebo 4*? Jdu vejš, páč bych tam asi taky někomu vyhlásil budíček. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem věčně na cestě. A nikdy nedorazím... 2.) Už mám letenku. 3.) Thx za titule „urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(3.3.2017)

 • Tuxedo
  **

  Sympaťák Chris Pratt se omylem probudí ve špatném filmu, ve kterém jsou jeho komediální schopnosti spíše na obtíž, ale divák se bohužel nedokáže přimět ke spánku, protože ho zajímá, zda z toho námětu tvůrci přeci jen vytěží to, co by takovému námětu slušelo. Bohužel ne. Škoda, že jim v závěru nenarostli koule a nenechali Michaela Sheena přimět Pratta k tomu, aby popadnul požární sekyru a šel zabít svoji novou družku, to by byla teprve pocta Mistrovi.(1.4.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Smál jsem se muži bez kalhot, než mi došlo, že nemám nohy." Robot, gentleman a práskač Arthur mě bavil určitě víc než duo probuzených. Ti sice byli mladí, krásní, jedineční i odhodlaní, ale taky mi způsobili hybernační kocovinu a 612 dalších zdravotních problémů. Pardon, to jsem nebyl já, ale kapitán Mancuso. Mě to tedy nic neudělalo, vlastně mě to celkem bavilo, představoval jsem si 90 let pohody s vlastním kinem, zábavnými výstupy do vesmíru, hláškujícím robotem a vybíráním budoucí matky svých dětí. A asi by to dopadlo jinak než "náhodné" setkání Jima s Aurorou, které nedostalo šanci něčím mě překvapit.(9.5.2017)

 • JohnnyD
  ***

  Solídna jednohubka, ktorej strašne chýba humor a trochu odľahčenia. Chcel by som vidieť ten istý námet spracovaný v 70. rokoch ako jemne pochmúrne sci-fi.(22.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace