Genesis II (TV film)

Sci-Fi

USA, 1973, 74 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (1)

Mariette Hartley, pro mě nejkrášnější Trek girl. Lhala Spockovi, lhala Dylanu Huntovi. Kromě ní ještě zaujme Ted Cassidy, který si také zahrál v jedné epizodě TOS, ale především Lurche v Addamsově rodině. Námět je velmi zajímavý a může připomínat Sexmisi a to nejen tím tématem zmražení. Chvíli jsem dokonce myslel, že ho zmrazili v Karlových Varech. Bohužel zpracování je hodně podprůměrné a tak na nějaký falloutovský svět můžeme zapomenout. Hlavní představitel navíc moc charisma nepobral. Na hodinu a čtvrt je film dost zdlouhavý a to hlavně poslední třetina. Aspoň samotný závěr mě trochu probudil z letargie a za něj třetí * a byl bych zvědavý na pokračování. Na wikipedii můžete najít naměty neuskutečněných epizod, ze kterých hlavně tuhle bych chtěl vidět: "London Express" — A hair raising journey through submerged portions of the North Atlantic subshuttle tube to mysterious London of 2133 A.D. Dylan Hunt and Team-21 meet Lyra-A there and the mad monarch King Charles X.(28.4.2018)