Reklama

Reklama

Nadpřirozený thriller, zabývající sa otázkami života, lásky a víry na pozadí apokalyptického světa. Skupina blízkých přátel se sejde na svatbě, ale oslava je zmařená sérií katastrofických událostí, které připomínají apokalypsu předpovězenou v bibli. Ti, kteří zůstali naživu, musí nyní čelit děsivé, nejisté budoucnosti. Podaří se jim přežít a vyrovnat se s otázkami víry a všudepřítomným chaosem? (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (97)

misterz 

všechny recenze uživatele

V úvode mi to trochu pripomínalo Cloverfield (2008) - máme tu oslavu/svadbu, potom príde tajomné trúbenie a preživších začne prenasledovať niečo tajomné a desivé. Atmosféra sa však s uvedeným snímkom nedá vonkoncom porovnávať, vlastne išlo iba o exhibíciu chaosu a vizuálnych efektov. Chvíľu ma to bavilo, potom to ale dejovo skĺzlo hlavne do rozoberania teologických otázok v spojení s hlúpymi dialógmi, čo zakrátko začalo nudiť. Koniec mi prišiel ako keby autor scenára nevedel prísť na spôsob ukončenia dejovej linky a tak to proste radšej hneď zabalil a uťal to v polke vety (to tiež moc nepoteší). Popravde, som rád, že je tento des za mnou, totálna strata času. 30/100 ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Říká se: Jak na Nový rok, tak po celý rok". No a je to tady, nejdřív mizerný PRESERVATION, pak sračka DARK SUMMER a teď panbíčkářská propaganda THE REMAINING. Asi mne šálí zrak, ale tento SHIT opravdu koupil BontonFilm,a.s. (DVD) a bylo to někde v kinech??? Věřící jsou nahoře a ti zlí, nevěřící zůstali na Zemi? To už jsme viděli i v LEFT BEHIND. Mohl by prosím už konečně někdo natočit pořádný satanský film, kde se věřící usmaží v pekle! Mohla by to být skvělá komedie :-) ()

Reklama

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Proklamované pánbíčkaření šlo v tomto případě úplně mimo mě, takže s odhlédnutím od tohoto se formou jedná o zběsilé lítání sem a tam ve stylu Rothova Aftershocku. Ten ale dílo Boží skryl fikaně za přírodu, takže survivalově dokázal alespoň průměrně pobavit....tohle bohužel moc ne. 40% ()

lykan9 

všechny recenze uživatele

Den po konci světa je filmem 50/50. Pasáž svatby byla tak nudná, že jsem chvíli přemýšlel, že to vypnu. Poté ale nastala pasáž v ulicích, která mě velmi bavila a zaujala, než se děj přemístil do kostela, kde to bylo zase o ničem, aby se děj opět přesunul, tentokrát do nemocnice, kde se dala atmoška krájet. A vše toto pak zazdít hrozným koncem. Ve výsledku se však jedná o slušný film poměrně dobře kombinující katastrofický film a horor. ()

Zombi 

všechny recenze uživatele

Škoda, že se tempo nedrží našlapané jako v první cca půlhodině, bylo by to hned o dost lepší. Konec světa je podán docela působivě, hlavní postavy ujdou, i když je zvláštní, jak situaci aktivně řeší pouze ony a všichni ostatní jsou jen křoví, s kterým neproběhne skoro žádná interakce (až na kněze). Části, kde se řeší víra, pro mě nezajímavé, chápu, že to tak tvůrci asi zamýšleli, ale to není úplně pro mě. 3 hvězdy. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se ve Wilmingtonu v americkém státě Severní Karolína. (Terva)

Reklama

Reklama