Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rodiče Nišimori Aoi se přestěhovali do jiného města, ale Aoi s nimi nešla, protože se nechtěla stěhovat a začít chodit do školy zase někde jinde. Proto teď žije sama v bytě. Kugajama Šúsei, nejpopulárnější kluk a škole, se přestěhuje vedle ní do bytu. Kvůli Aoiině chybě je vytopen Šúseiův byt, a tak se rozhodne, že dokud nebude vše v původním stavu, bude Šúsei bydlet u Aoi. (Zíza)

(více)

Recenze (9)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Průměrná romantika ze střední v Japonsku, s pěknými scénami, s dobrým hercem a špatnou herečkou. Těžko říct, jestli to je režisérem, ale na to, že Ajame předvedla v Kurošicudži poměrně solidní výkon, tady byla naprosto nepřesvědčivá. Když plakala; to snad bylo nejhorší. Naproti tomu Kento hrál přesvědčivě, neříkám, že bez chybičky a prvotřídně, ale rozhodně o dost lépe než Ajame (navíc měl úplně jinou postavu, než hrál v Jinx!!, a opravdu ten rozdíl byl vidět). Kirijama Ren ve filmu byl navíc, aby se to na konci mohlo trochu hnout – schytal naprosto prvoplánovou postavu (ostatně takhle ploše působily všechny vedlejší postavy). I přes tyto výtky to není nijak hrozný film, prostě vhodná výplň do prázdného rozvrhu. Slabé 3*. ()

tompaulman 

všechny recenze uživatele

Nepolíbená středoškolačka Aoi začne nedobrovolně bydlet se školním idolem, do kterého je zamilovaná její nejlepší kámoška. Idol má nedořešenou lásku z minulosti a Aoi svůj zájem obrací na mladého prodavače v sámošce, přesto se spolu nechtění spolubydlící postupně začnou sbližovat. Toť v kostce scénář, který neslibuje zrovna originální podívanou, ale nějaká chutná romantika by se z něj ukuchtit dala. Já bohužel musím říct, že nejchutnější na tomhle filmu byly záběry na dobroty, které uvařila hlavní hrdinka. Film je cílen zřejmě na holky ve věku 12-16 let, kterým nevadí klišovitost scén a přecitlivělost postav. Mě ale vůbec nepřesvědčil. V první hodině jsem se občas usmál, občas i zasmál, zbylých 50 minut jsem trpěl nudou. ()

Reklama

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Mám ráda filmy natočené podle komiksové předlohy, obzvlášť když se mi samotná předloha hodně líbí. Člověk v tom sice často najde nějaké nesrovnalosti ve zpracování či něco, co se mu úplně nelíbí, ale zároveň si dokáže spoustu prvků naopak tím víc užít, pokud četl předlohu. U L♥DK je tomu podobně, přestože musím říct, že předloha autorky Watanabe Ayu mě nenadchnula tolik jako tvorba Io Sakisaky, jejíž manga byla již taky za poslední dva roky dvakrát zfilmovaná. Manga L♥DK mi přišla spíš jen velmi mírně nadprůměrná a u tohoto filmu jsem měla pocit hodně podobný. Příběh samotný má v sobě jen velmi málo scén, které si vás nějak získají. Začátek je postavený hlavně na nevhodném / provokativním chování hlavní mužské postavy, přičemž hlavní ženská postava zažije pár horkých chvilek, no ale pak už se to s nima oběma veze. Jen do toho vstoupí jedna ex-přítelkyně a jeden nápadník. Když už je řeč o tom nápadníkovi (Sandžó senpai), kterého hraje (upřímně dost příšerně) Kirijama Ren, myslím, ža tato postava tady byla úplně mimo, a dost irelevantní. V manze měla poněkud větší váhu a taky vyznívala mnohem lépe, nehledě na to, že to byl fešák, který měl tu schopnost zamotat hlavní hrdince trošku hlavu. Ve filmu se nedá mluvit o ničem z toho. Naopak náš hlavní hrdina Kugajama byl ztvárněný výborně. Troufám si říct, že Jamazaki Kento zahrál tuto postavu přesně tak, jak měl. To je vlastně věc, která mě na tomto filmovém provedení potěšila nejvíc. Bohužel, pokud jste nečetli ani tu mangu a nevyžíváte se ve srovnávání tolik jako já, film se vám bude líbit jen v tom případě, že vám nevadí spíše průměrnější romantické story ze školního prostředí. Dějová linka nemá moc co nabídnout a byla navíc oproti manze hodně zjednodušená. ~(3,3)~ ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Nie som cieľovou skupinou, takže vyššie hodnotenie vlastne ani nepripadá do úvahy, ale inak nemám dôvod byť zbytočne kritický. Je to viditeľne určené skôr tým mladším teenagerom, takže dejovo je to úplne ohrané a samozrejme aj tak detsky naivné. Ale inak všetky dôležité postavy sú sympatické, v priebehu prejdú aspoň nejakým vývinom, čo sa týka hlavne mladíka, ktorý mi spočiatku kvôli jeho charakteru vadil, ale časom si ma predsa len aspoň trochu získal, aj keď som predsa len viac fandil postave predavača. Rovnako mi to vzhľadom na dĺžku a typ prišlo až prekvapivo svižné, vizuálne je to úplne bez problémov, nesie sa to v príjemnej atmosfére a aj tá humorná a dramatická zložka sú v rámci možností aspoň obstojné. Takže znovu si to už určite nepozriem, ale myslím, že japonskí teenageri by mali byť spokojní a aj mne to celkom zdvihlo náladu. Dalo sa na to pozerať. 62% ()

Five By Five 

všechny recenze uživatele

Strčiť dievča dolu strmým kopcom s tým, že "chcel som ťa rozosmiať"... A ona sa fakt začala smiať!... Asi som na podobné teenegerské blbiny už proste starý... Hlavný hrdina bol taký kretén, že po polhodine som to chcel zahodiť, no nakoniec si dal len pauzu a dopozeral počas dvoch ďalších dní... ... Neviem, čo pochváliť.. ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama