Zatímco se po Americe šíří virová pandemie, Wade Vogel (Arnold Schwarzenegger) pátrá po své dceři Maggie (Abigail Breslin), která utekla z domova. Když ji objeví na uzavřeném nemocničním oddělení, ihned ji odveze domů. Tady ale Maggie zažívá bolestnou proměnu v zombie. Wade je odhodlaný nevzdat se své milované dcery tak dlouho, jak to jen půjde, a odmítá ji vydat místní policii. Pomalu nastává čas, kdy bude muset vzít věci do vlastních rukou. (Bontonfilm)

dinko22

Som veľký fanúšik Arnolda ale tento film ma nijak extra nenadchol. Prvá polhodina desne nudná, potom ma to konečne upútalo ale nemyslím, že si v buducnosti pozriem Maggie znovu... ()

lahvi

Neni to vůbec spatne natoceny. Dokonce se mi hodne libi kamera. Ale je to drama. Jen a pouze drama, coz neni uplne muj salek. Kdyby tam nebyl Arnie, asi si ten film ani nezapamtuju. ()

jericho001

Pani tak tohle je filmecek.uz s traileru jsem myslel ze to bude dobry ale ze to bude takhle skvely film to jsem netusil.Arnie nam zraje jako vino cim starsi tim lepsi a vtehle neakcni dramaticke roli obstal na vybornou.totez si myslim o Abigail zahrala to fantasticky.uz dlouho jsem nemel u filmu takovou husi kuzi jako u Maggie.na to ze je to debut tak se nemusi klucina za nic stydet.takze herecke vykony hlavnich predstavitelu vynikajici hudba dodava filmu skutecne smutny podtext.ale zaroven je take skvela a co se tyce konce mrazilo me z nej jeste tak hodinu.u me jeden z nej filmu v tomto roce a v arnieho hereckem rejstriku.stahle a videno v puvodnim zneni s ceskymi titulky dne 9.5.2015.za me 95 procent a plna palba hvezd ()

goauld

Pěkný melancholicky ladění snímek s horrorovým podtextem. Celkově se film zaměřil převážně na silné pouto otec a jeho dcerka, kde dilema: být či nebýt, zde sehávalo silné citové pouto nejen s hlavními aktéry, ale především s divákem, kterému by také nebylo jedno, zda má svého blízkého zbavit útrap, ač ví, že TEN ČAS nakonec stejně přijít musí..... Je jen dobře, že neexistuje možnost "nahlédnout" do budoucnosti, kde by každý mohl zjistit kdy nastane "konec" milovaného člena rodiny... Jsa člověk citlivější nátury, tak je fakt, že ač se film táhl jako hustá mlha nad rybníkem (a tudíž většinu času filmu jsem spíše proposlouchal než prokoukal) tak konec ....ten mě teda pěkně dostal.... Chtěl jsem dát 4* ale..... jednu musím ubrat za sobecké jednání hlavní představitelky, která ač věděla o své "nákaze", taxi vesele zašoustala se svým přítelem, čímž mu připravila v postatě podobný osud....(fuj!) ()

Jimclark

No, čekal jsem od toho víc. Nebyl to ani horor, ani moc psychologické. Ale tak na jedno podívání fajn, a naštěstí to zbytečně neprotahovali. Třetí hvězdu přidám za Arnieho, ne jen proto že vidět ho v zombie filmu je velmi neobvyklé, ale prostě proto že je to Arnie. ()

WickedFey

Hodně jsem váhal, zda si tenhle film pustit ale myslím, že jsem chybu neudělal. Sice to není žádné dílo ale ani žádná hrůza, u které bych se nudil. Nejsem nějaký hororový fanoušek, i když tohle bych ani jako horor nenazýval. Šlo spíš o tu zvláštní atmosféru, která působila velice temně a hned bylo jasné, že to nemůže dopadnout dobře. Jsem milovník filmů, ve kterém se vyskytují zombie a to je možná důvod, proč se mi to líbilo o něco více. Trošku jsem nepochopil, proč do tohoto filmu vsadili "tvrďáka" Arnolda, který hraje uplakaného tatíka, který chce za každou cenu ochránit svojí dceru. Myslím, že si to 3* zaslouží. ()

kudryj

Tohle není,pro ty,kteří čekají akční jízdu,zombie masakr apd. Je to depresivní drama,které velmi pomalu plyne a může i mnohé nudit.Kdo se nechá vtáhnout do děje,ten vyhrál. ()

Dakan6

Čoeče Arnie, kam jsi to vlezl? Taková rodinná nuda? Přesně, jak to popisuje kolega Saxos..nic, nic a ještě jedno nic. Jedna hvězda pro Arniho ()

lineker

Další vývoj Henryho Hobsona budu rád sledovat, na první celovečerák si totiž vybral téma u kterého mohl velmi těžce pohořet. Zvládl to však velmi slušně. Maggie je film u kterého se především ani jednu minutu nebudete cítit dobře. Celou hodinu a půl budete totiž vystaveni všudepřítomné beznaději a depresi. Zvolené pomalé tempo, střídmá, citlivá kamera, uvěřitelní herci ( ano i Arnold Schwarzenegger ) to vše pro mne představovalo jeden z nejsilnějších zážítků na poli filmů, kde je stěžejním bodem odchod ze světa někoho blízkého. Apropo. Horor ani náhodou. ()

Pollini

Film se snaží o hluboké bolestivé city, ale na měto jaksi nefungovalo. Nicméně "zombíky" zkrátka můžu, takže jsem si přidala do sbírky další snímek. Děj se mi zdál poněkud chudý a od polovinu filmu jsem už věděla, jak to skončí. Ale zase mám ráda Schwarzeneggera. na jehož akčních filmech jsem vyrostla a vidět ho v něčem jiném bylo celkem příjemné. Celkem tedy žádná sláva, ale zase neurazí. ()

Va33ek

Arnie mě dokazuje, že do starého železa rozhodně nepatří. Vážnou roli dokáže zahrát stejně tak dobře, jako T-300. Film, který hraje na city a u mě je rozhoupal vcelku solidně. ()

Loosser

kdyby se mě někdo po filmu zeptal, zda je to o zombících, řekl bych mu, že ne..ve filmu se v podstatě mihnou jen tak někde bokem, je to spíš psychologické komorní drama o loučení otce s dcerou..žádná krev, gore, napětí..přeměna člověka na zombii šla asi daleko lépe vykreslit (panika, strach, ...), třeba scéna s červy byla zajímavá..učast Arnieho na tomto projektu jsem už vůbec nepochopil ()

omega_SK

To nevesti nic dobre, ked Arnold vlezie do takej gebuziny. Obavam sa, ze v jeho pripade, dobre uz bolo a je nenavratne prec. Rad by som sa mylil, ale .... :( ()

Beliel

Horor? Thriller? Ani omylem! V čem jako? Celé je to od první do poslední minuty zcela nudné. Nic se neděje. Naprosto nic se tam neděje!!! ()

Starý Conan je pořád ve hře

Starý Conan je pořád ve hře

05.08.2014

Arnolda Schwarzeneggera brzy uvidíme v Postradatelných 3 a do konce roku se objeví i v zombie dramatu Maggie. Velký kariérní test ho nicméně čeká až příští léto, kdy do kin vtrhne Terminator: Genesis… (více)