VOD (1)

Zatímco se po Americe šíří virová pandemie, Wade Vogel (Arnold Schwarzenegger) pátrá po své dceři Maggie (Abigail Breslin), která utekla z domova. Když ji objeví na uzavřeném nemocničním oddělení, ihned ji odveze domů. Tady ale Maggie zažívá bolestnou proměnu v zombie. Wade je odhodlaný nevzdat se své milované dcery tak dlouho, jak to jen půjde, a odmítá ji vydat místní policii. Pomalu nastává čas, kdy bude muset vzít věci do vlastních rukou. (Bontonfilm)

Trailer 2

EvilPhoEniX

Kdepak nic pro mě. Pro nudné a pomalé filmy existuje synonymum s názvem DRAMA, tedy žánr nedefinovatelný avšak obsahující přesně to, co nemám ve filmech rád. O horor se film lízl opravdu minimálně, jediná společná věc je Zombie tématika avšak bez Zombie, takže jsme opět na začátku. Ani nevím co bych měl zde pochválit, Maggie je ošklivá a nesympatická, bylo mi fuk zda na konci umře či ne, Arnieho hraní příliš nebavilo, myšlenkově určitě vzpomínal jak drží rotační kulomet v Terminátorovi. Atmosféra na podobné úrovni jako v B Aule při seminární práci s názvem Boj intelektuálů. Za mě opravdu ztráta času a částečné utrpení. 1* za Arniého, druhá, že to mám už úspěšně za sebou. 40% ()

juta

Ten kdo čekal akci s hordou zombíků, kteří se chtějí vydat na mozkobraní bude určitě zklamaný. Já jsem tušil jaké to bude a bylo to přesně takové a lépe to snad ani dopadnout nemohlo. Né všechno musí dopadnout dobře. Klidné drama s hororovými prvky s pěknou atmosférou a suprově pasující hudbou. Herci se s tím poprali opravdu dobře. ()

gogo76

A toto kto čakal od Arnolda? Priznávam, že veľkú šancu som filmu nedával a to z jednoduchého dôvodu. Na tento druh rodinného psychohororu už treba nejaký ten herecký talent a aj keď som odjakživa Arnoldov fanda, nemám problém priznať, že Arnie vždy bol a bude skôr akčná hviezda ako talentovaný herec, ktorým nikdy nebol. Zdá sa, že roky a vrásky, ktoré mu pribudli mu celkom pristanú a prvý krát môžem smelo vyhlásiť, že Arnold predviedol presvedčivý herecký výkon. Po prvý krát mi pripadal uvoľnený, nedráždil ma žiaden jeho pohyb ani gesto. Aj tie slzy som mu uveril a to už je čo povedať...Film herecky držia všetci zúčastnení, nečakajte nič akčné a nič podobné čo sa spája s menom Arnold. Je to úplne vážna rodinná dráma na tému zombie a prim tu hrá vzťah otca a dcéry. Film spadá do kategórie atmosferických ako od T. Mallicka, preto to nižšie hodnotenie. Takéto filmové meditácie nie sú pre každého. Málo dialógov, mnoho kvalitnej hudby a dobré herecké výkony, vrátane toho Arnoldovho. Vzhľadom na jeho skromné herecké úspechy môžme povedať, že Arnold podal taký svoj malý, osobný "oscarový výkon". Som si istý, že ho herecky poznamenal aj jeho súkromný, zbabraný život. Všetko zlé, je na niečo dobré. Celkovo priemer, ale štvrtá hviezda patrí Arniemu. 70%. ()

Spooner

Jako já chápu, proč do toho Arnie šel. Ostatně, co jiného vám vratí trochu té herecké důstojnosti než nízkorozpočtový malý zombie kousek, že jo? To by se zde ale muselo za celou dobu něco pořádného dít a režisér by musel ze zdejšího světa umět vydolovat aspoň špetku depresivní atmosféry. Tady ale není nic. Potenciální konflikty zde nejsou vůbec využité nebo vyšumí do ztracena, hlavní linka je prakticky o ničem a Arnie to svým zarmoucenými fotrovskými výrazy sám neutáhne. Zejména, když hlavní tahounkou by měla být spíše Abigail Breslin. Což je u holky, která s přibývajícím věkem čím dál horší herečka, dost problém. Tudy tedy ne, Arnie. ()

honajz

Psychologické drama z post apo zombie světa. Se všemi těmi postmoderními záběry mimo osu, kompozicí na přesdržku a rozkomíhanou kamerou, že ta opice, co ji držela, u toho musela tancovat. Rádoby šíleně dramatické a zdlouhavé záběry, přemýšlení o nesmrtelnosti chrousta. A všude vládne depka, vše se jen může zkazit, a vše spěje do kytek a pod kytičky. Nesmírně zdlouhavě a nudně. Mimochodem, zajímavé je, že lidi chytí nějaký virus, a někteří doktoři mají roušky, jiní ne, a spousta nakažených žije obyčejnými lidmi, a vše v poho. A kdo by chtěl vidět něco zábavnějšího o rozpadajících se chodících lidech, může raději zkusit Smrt jí sluší. ()

• Wade Vogel (Arnold Schwarzenegger) má celou dobu ve filmu brokovnici, kterou doma odkládá na krbu. Když ale přijde scéna s liškou, kdy jde Maggie (Abigail Breslin) do domu pro brokovnici a vyjde za liškou do lesa, má místo brokovnice úplně jinou zbraň. (Jardinnn)
  • Filmovanie snímky prebiehalo v americkom štáte Louisiana. (MikaelSVK)

Související novinky

Starý Conan je pořád ve hře

Starý Conan je pořád ve hře

05.08.2014

Arnolda Schwarzeneggera brzy uvidíme v Postradatelných 3 a do konce roku se objeví i v zombie dramatu Maggie. Velký kariérní test ho nicméně čeká až příští léto, kdy do kin vtrhne Terminator: Genesis… (více)