QI - na vše máme odpověď (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 30 min

Jedná se o kopii Britského pořadu, který jsem měl možnost také shlédnout. A můžu říct že mě česká verze baví víc. Chápu že lidi co viděli Britskou verzi a řadí se mezi fanoušky, tak tu českou po peti minutách odsoudí a už se dál dívat nebudou. Např 4 díl jsem měl záchvaty smíchu prakticky celý. V britské verzi sem se pousmál vždy párkrát za díl.(21.9.2013)

Maximální spokojenost. Všichni moc dobře víme, jak to s těmi soutěžními a podobnými show na těch našich českých televizích chodí. Většina jich je úplně zbytečná, trapná, nezábavná a říkáte si, proč na to vlastně koukáte. Toto je příjemné překvapení, humor (místy sice ne moc inteligentní, ale účinný), který vám zaručeně rozpohybuje bránici - už dlouho jsem se tak od srdce nezasmál. Zatím i celkem slušný výběr hostů, i když někdy Leoš šlápne vedle (viz. například druhý díl - úplně zbytečný Zbigniew Czendlik). O bodování tam moc nejde, to nikoho nezajímá. Hlavní jsou hosté a jejich výběr - ti také budou určovat, zda trend tohoto pořadu bude vzestupný a nebo klesající.(21.8.2013)

Možná jsem primitiv a houby intelektuál, ale u některých dílů jsem řval smíchy, jak už dlouho ne. Hlavně "šílenec" Jakub Kohák, mě několikrát spolehlivě odrovnal. Kohák Na Bendové ústa "To je, ale chlebárna" Mareš "Ty jó, todlencto říkal naposledy můj táta" Kohák "Ale Leoši, já jsem tvůj táta!" A pak tam 5 minut rozebírá, kolik ho stály plastické operace a jak jsou na Mareše s maminkou hrdí. To je fakt výplod nádherně chorého mozku(9.10.2013)

Nechápu lidi co to hodnotí ještě před koncem odvysílání prvního dílu. Mě se to líbilo. Vtipné a hlavně to nebylo zbytečně dlouhé. Na originál to samozřejmě mít nebude, ale musíme brát ohled na to, že se to nesnaží překonat původní verzi, ale naopak se to snaží postavit na vlastní nohy coby česká verze.(14.8.2013)

Někdy jsou ty díly slabší, ale to většinou záleží na hostech, kteří nejsou až tak pohotoví a vtipní jako praštěný Hezucký. Každopádně mě baví, že to není až tak vědomostní, i když se někdy dají dozvědět nové informace, ale hlavně o kreativnosti a fantazii, se kterou účinkující odpovídají. A bez Koháka, ani ranu!!(4.11.2013)