Debilní kecy

Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2012, 14x3 min

Český YouTube pořad autorů Čeněka Stýbla a Erika Meldika, kteří si říkají Viral Brothers, si v jednotlivých zhruba tříminutových dílech berou na mušku debilní kecy určité skupiny lidí, jako jsou například kluci, holky, důchodci, matky nebo studenti. (PotterMan999)

Sygi

Nevím teda ,co debilní kecy dělají na ČSFD, ale vždycky se u nich zasměju a jsem rád, že někdo tento fenomén Shit people say přinesl do Čech :) ()

borec999

Krátke, výstižné a vo väčšine prípadov veľmi vtipné. Neviem či je na mieste aby bola séria 3 minútových youtube videí vedená ako seriál, ale keď už to tu je... Inak oceňujem sebareflexiu tvorcov, ktorí si zrejme pri posledných slabších dieloch(Psi,dôchodci) uvedomili, že to nefunguje tak ako prvé diely a nekazili sériu ďalšími zbytočnými pokračovaniami. Najlepšie: Debilní kecy učiteľov, študentov, matiek a samozrejme Čechov na dovolenke :) 75% ()

Ještěřák

Nejlepším protagonistou je ta okatá micina z Debilních keců holek, která je zároveň i neoddiskutovatelně ošukatelnou záležitostí. A jak je fajně udřistaná ! ()

orkadimenza

Na jednu stranu máme okopírovaný boom v podání české dvojice (aneb využití "proč sledovat zahraniční youtubery, když čeští dělají totéž), na druhou stranu je to mnohokrát vtipné, zasmál jsem se celkem dost, a taky nutno podotknout, že Pražáky nikde na světě nemají a psi byli taky originální. Opravdu těžké hodnotit. ()

jarmik

Některá videa jsou slabší (nebo je to spíš už ohrané), ale některá jsem už viděl opravdu hodněkrát. Češi na dovolené u mě jasně vedou. "7 kun? Tak to néé." "Co čumíš, debile, nerozumíš, co?" :D ()

BreHas26

Takové lepší 3 hvězdy, protože né všechno mi přijde v u těch keců vtipné a přesto Virály nejsou k zahození, protože třeba u těch jejich pomst jsem se nasmál hodně.. ()

IvcaSammet

Každé nové Kecy mě dokážou pobavit úplně stejně jako ty první. Mám jejich smysl pro humor opravdu ráda a pokud je to humor ze života, tak proč se tomu nezasmát a nepřiznat si, že je to stejně pravda? ()

vera27

Trochu hledím kde se to tu vzalo, žádný Tv seriál to není, jen pár videí dvou kluků na youtube. Ale nadruhou stranu vidoklipy se tu už hodnotí taky...Kluci maj smysl pro humor a to je fajn, ale někdy ze sebe fakt dělaj idioty. ()

papaguy

Viral Brothers svůj úspěch postavili na přebírání vzorů ze zahraničí (Shit Mothers Say) a jejich úspěšnému překlopení do českého prostředí. Míra trapnosti bohužel postupně převážila nad vším ostatním. Ve své době to bylo virální, dneska těžko. ()

Belsazar

Podle uživatele bestlama jsem negramotný idiot, bez špetky vkusu, bez smyslu pro humor a s fatálním rozštěpem. Jsem rád, že jsem se to o sobě dozvěděl. :-) / Ale ne, teď vážně: Chápu, že se to někomu nemusí líbit, ale je důležité si uvědomit, že tohle není záchodový humor, tohle je (bohužel?) velmi pravdivé zrcadlo. Satira jako křen. ()

kubilov

Čeněk s Erikem prostě jen využili neznalosti uživatelů českého internetu a prakticky přeložili originál do češtiny (kromě geniálního nápadu s Debilními Kecy Psů). Noaco, je to vtipný. ()

janosikhood odpad!

Po první minutě "Debilních keců" mám pocit takový trapnosti, jakobych zároveň zvracela, močila, masturbovala a hystericky brečela ve frontě u pokladny. I když si odmyslím, že celá tahle série je jenom nepředstavitelně špatnou kopií "Shit peope say", při pohledu na Čendu a Erika zvažuju, jestli by se přece jen neměl obnovit trest smrti. ()