Mé potrhlé já

Scénografie:

James Terry Welden

Kostýmy:

Stacy Ellen Rich

Neviem či to bolo tým, že sa mi dobre pozeralo na Shiri Appleby alebo ma film zaujal svojím celkovým dojmom. Každopádne niesom jeden z tých, ktorí cez sviatky pozerajú nemastné-neslané vianočné filmové polotovary, ktoré nám podsúva komerčná televízia, pretože zo všetkej tej klišovitosti mi je na grc, ale Vianočný sen.. no, ten má niečo do seba. Slabšie štyri hviezdy.(27.12.2014)

Tyhlety filmy o návratu do minulosti či budoucnosti mám rád. I tento nebyl k zahození. A hrála v něm Shiri Appleby.......Pěkný vánoční snímek o chybách v životě a snaze se jich vyvarovat.(9.7.2014)

• Olík

Viděl bych to asi tak, že to šlo udělat na dva způsoby. Způsob číslo jedna by asi chtěl lehce nadutější prkenici, než se dostávala týmu Jima Falla. Angažovat, třeba mne napadá, Cameron Diaz nebo Drew Barrymore a udělat z toho lehce lacinější taškařici ve stylu Mejdan v Las Vegas. A nebo štědrost investorů stačí pouze na Shiri Appleby a tak nezbývá než dát světu malou vánoční asi komedii televizního střihu.(2.3.2018)

Očakával som niečo so sto krát zrecyklovaným scenárom, tak ako to býva pri tých nespočetných amerických vianočných TV filmoch. A napokon sa z toho vykľulo celkom milé prekvapenie s veľmi dobrým posolstvom a atmosférou. Navyše ako Shiri, tak aj Hannah, pôsobili veľmi sympatickým dojmom. Scenár bol fajn, hoci miestami niektoré situácie pôsobili až príliš absurdne, ale dalo sa na to pozerať. Dialógy neboli až tak plytké ako pri ostatných podobných filmoch tejto kategórie, takže už len vďaka tomu má tento film niečo navrch. Len škoda, že to bolo tak jasne predvídateľné - ale tak, ako inak by mal skončiť vianočný film?(31.12.2018)

• ARI50

Slabší odvar vánočního příběhu. Návrat zpět k obnově svého ja bylo zajímavé ale ne extra vydařené.(15.11.2018)