"Musíš konfrontovať svoje monštrá, len vtedy ich porazíš..." Hwayi má päť otcov a všetci sú členmi obávaného Goblin gangu, ktorý okrem obrovských kaluží krvi nezanecháva žiadne stopy na mieste činu. Je to nadaný chlapec. Od každého tatka sa čomusi priučil, a tak okrem nádhernej kresby ceruzkou dokonale ovláda i techniku boja zblízka a streľbu so zbraňou. Avšak po jednom ohavnom trestnom čine, ku ktorému bol svojimi otcami prinútený, nečakane nájde stopu k svojmu skutočnému pôvodu... (sochoking)

danny79

Muzu o tom napsat temer to same, co o vetsine akcnich korejskych filmech - po technicke strance velmi kvalitni zpacovani bojovych scen, scenar je ale kostrbaty, obcas zmatene, neprehledne. Jako plus tady hodnotim, pestrejsi, propracovanejsi a citelnejsi psychologii hlavnich postav. Zajimavy pribeh. ()

mdf

Docela slušný thriller o jednom synovi a pěti otcích, kteří si vydělávají sice zahradničením, ale také něčím jiným a konečné rozuzlení,v celku to nebylo špatné. ()

Artyom_SVK

Ďalšia akčná a poriadne krvavá jazda z Južnej Kórei. Bezcitní a divní záporáci z toho robia 5 hviezdičkovú záležitosť. Hlavne Yoon-seok Kim to hrá tak dobre, že jeho postava mi bola odporná podobne ako Joffrey Baratheon v Hre o tróny. Prvá polovica filmu celkom priemer ale tá druhá je čisté akčné a brutálne šialenstvo. ()