poster

Kdybych měl křídla

 • Kanada

  If I Had Wings

Drama / Rodinný

Kanada, 2013, 89 min

 • metal.storm
  *****

  Myslím že si môžem dovoliť povedať, že je to jeden z najlepších rodinných filmov, aký som kedy videla. Krásne, dojímavé, Aj keď je to pointou prakticky otrepané, -je to nádherne spracované. Ten koniec (keď mu Alex chytí rameno), bol neskutočné silný. Toto je film, ktorý sa mi proste páčil, a to naplno!! Výborní herci, jediné čo bolo zlé bola kamera.(1.3.2016)

 • Evanlyn
  ***

  Myslím, že film má skvělý příběh, ale ztvárnění už je horší. Richard Harmon v hlavní roli je celkem fajn. Sice mi přijde lehce úsměvné, že si Allan Harmon do hlavní role obsadil vlastního syna, aby toho nebylo málo, tělocvikářku hraje jeho dcera. To je ale vedlejší. Je sice fajn, že slepý Alex je sice hodně nad věcí a sarkastický, ale mohli do filmu možná přidat trochu víc temné atmosféry. Jako rodinný film celkem fajn. Pravděpodobně se na něj už nepodívám, ale bylo to fajn.(31.12.2018)

 • filipvrbik
  *****

  Neobyčejný film o jednom nečekaném přátelství....90%(23.5.2018)

 • ExpertRaptor
  ****

  Výborný film. 80%(11.12.2017)

 • kolemjdouc
  ***

  Film neměl až takové grády - některé pasáže tam tahaly za uši ale v globále se na něj dalo dívat.Příběh kluka který si splnil sen a další kluk díky tomu přišel k rozumu.Nevím proč režisér podlehl nutkání do filmu nainstalovat roli Bradova neposedného bratra kterého otec zachrání na příkré cestě do světa zločinu.,Je to teoretický obraz jak by se mládež měla chovat a nechovat protože cesta do marastu je velmi příkrá.Asi proto byl taky natočen a děcka na něj povinně chodí do kina.Jo,asi tak....(18.6.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace