Probudím se zase včera

• USA Premature (více)

Rob je ještě stále panic, ale už to vypadá, že po něm zatoužila dívka jeho snů. V tu chvíli však mladíka postihne kletba, kvůli které se s každým vyvrcholením vrátí v čase do jednoho a toho samého dne... Roba čeká velký den, protože za ním přijel člověk z přijímací komise z vysoké školy Georgetown, kam se chce Rob dostat. Rob vlastně neví, zda tam chce, ale jeho rodiče na tom trvají. Robův den ale nezačne vůbec dobře. V noci se mu zdá erotický sen, který skončí vyvrcholením, a bohužel Roba v mokrém spodním prádle najde jeho matka. Tím jeho smůla ale nekončí. Ve škole ho močí postříkají volejbalisti, čímž mu zcela zničí oblek na ten velmi důležitý pohovor. Rob šel tedy na pohovor ve sportovních šortkách, ale to nakonec vůbec nevadí, protože největším problémem je to, že si pán z přijímací komise díky Robovi vzpomene na svou mrtvou ženu, a celý pohovor probrečí. Rob tuší, že to není dobré. Jedinou světlou chvilkou toho dne je to, že nejkrásnější dívka na škole pozve Roba k sobě domů. Rob Angelu doučuje, ale podle Stanleyho toto pozvání znamená, že se s ním chce vyspat. Rob pozvání přijme a dá kvůli tomu košem svojí kamarádce Gabrielle, se kterou se zná už od dětství a se kterou se měl koukat na hláskování, což je jejich tradice. Gabrielle netuší, že k ní Rob nejde kvůli Angele. Když Rob dorazí k Angele, skutečně dojde na líbání a vypadá to i na sex, ale Rob předčasně ejakuluje a v tu chvíli se ocitá zpátky v čase. Rob se probouzí v mokrém spodním prádle a jeho poslední den se celý opakuje. Rob je zmatený a brzy zjišťuje, že každá další ejakulace vyvolá návrat v čase do jednoho a toho samého dne a okamžiku probuzení se v mokrém spodním prádle. Rob si tak jeden den opakuje pořád dokola a začíná z toho být unavený, protože netuší, proč se to děje. Postupně začne ale návraty v čase využívat k tomu, aby mohl ve škole porušovat pravidla, kouřit trávu a užívat si života. Ale ani to mu příliš dlouho nevydrží a opět se dostane do deprese. V jednom opakování ale zaslechne slovo, které v překladu znamená prokletí. Robovi tedy dojde, že je prokletý. Podle jeho kamaráda Stanleyho mu možná chce vesmír naznačit, že dělá velkou chybu, a proto ho nutí opakovat ten den stále dokola, aby tu chybu mohl napravit. Rob se domnívá, že tou chybou je jeho nepřipravenost na sex s Angelou. Stanley, který už má zkušenosti, tedy Robovi s přípravou pomůže. Rob se díky tomu cítí sebevědomě a sexu se nebojí... (TV Prima)

Heywood

Posedlost časové smyčky "Na hromice o den více" je už v tolika filmech, že to začíná být nezajímavé. Tady je opět až přehnané přesexované zázemí humoru a předvídatelná zápletka i nudný konec. Mezi herci to nejiskřilo, vtipů bylo málo, Alan Tudyk zachraňoval, co mohl, ale stejně to nestačilo. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

Chlo0opek

Námět dobrej (i když ne originální), a ze začátku to také byl důvod, proč jsem se chtěl navzdory pokročilé noční hodině dodívat, jak se to nakonec vyřeší. Bohužel se film svým dějem pořád zhoršoval, až do naprosto předvídatelného konce. Žádná gradace, nic, co by příběh nějak obohatilo, jen přibyli vulgarismy a nic víc k tomu. Po zdařilém začátku došel tvůrcům tak brzo tvůrčí dech:(. ()

Natar

Ani jsem netušil, jak dobrá komedie to je. Místní artsexuálové se z toho samozřejmě můžou hrůzou posrat. ()

Sa.sa

:))) super komedie na oddych a pobavení.... nejde o nic světoborného, ale prostě a jednoduše o srandu, to se přece očekává ;) ()

soukyd33

Skutečná blbost, zakončená ještě hůře. Všechno by šlo určitě udělat lépe. Humor téměř žádný, hudba nic moc, herecké výkony nic moc. Poznámka: Příběh by byl jinak určitě zajímavý. Hvězdiček 2 ()

JAzzeURo

Nápad není sice až tak úplně originální. Bill Murray a jeho opakující se den je již dnes klasikou, která se jen tak nedá zopakovat. Ale u tohoto filmu musím ocenit hlavně skvělé výkony herců a komediálními momenty vyšperkovaný scénář. Komu se líbí americké teen komedie, ten určitě neprohloupí. ()

Krysot32

Suprová oddechovka, hlavní motiv filmu opakujíci se den. Je škoda že jsem neviděl více filmů s tímto motivem. Jestli nemáš co s časem a chceš se odreagovat tak si to pust prní půlka byla pro mě totálně nabitá humorem. Ta druhá už vedla k předem jasnému konci, což mi oaobně nevadílo. Film s neokoukanými herci, kteří neurazí. Něco na styl prciček ale né tak na sílu. PS každý by chtěl takového kamaráda jako má hlavní postava. SPOILER: když to potřebuje tak předvádí asijskou šlapku aby si mohl vyhonit a vrátit se díky tomu na začátek dne. Kdo by to pro vás udělal? Za mě 5 hvězd ()

vw.cobra odpad!

Jako tohle má vážně někdo potřebu natočit? Scénář od dvanáctiletého puberťáka? Nezánavné, spíš smutné. ()