Reklama

Reklama

Probudím se zase včera

  • USA Premature (více)
Trailer

Rob je ještě stále panic, ale už to vypadá, že po něm zatoužila dívka jeho snů. V tu chvíli však mladíka postihne kletba, kvůli které se s každým vyvrcholením vrátí v čase do jednoho a toho samého dne... Roba čeká velký den, protože za ním přijel člověk z přijímací komise z vysoké školy Georgetown, kam se chce Rob dostat. Rob vlastně neví, zda tam chce, ale jeho rodiče na tom trvají. Robův den ale nezačne vůbec dobře. V noci se mu zdá erotický sen, který skončí vyvrcholením, a bohužel Roba v mokrém spodním prádle najde jeho matka. Tím jeho smůla ale nekončí. Ve škole ho močí postříkají volejbalisti, čímž mu zcela zničí oblek na ten velmi důležitý pohovor. Rob šel tedy na pohovor ve sportovních šortkách, ale to nakonec vůbec nevadí, protože největším problémem je to, že si pán z přijímací komise díky Robovi vzpomene na svou mrtvou ženu, a celý pohovor probrečí. Rob tuší, že to není dobré. Jedinou světlou chvilkou toho dne je to, že nejkrásnější dívka na škole pozve Roba k sobě domů. Rob Angelu doučuje, ale podle Stanleyho toto pozvání znamená, že se s ním chce vyspat. Rob pozvání přijme a dá kvůli tomu košem svojí kamarádce Gabrielle, se kterou se zná už od dětství a se kterou se měl koukat na hláskování, což je jejich tradice. Gabrielle netuší, že k ní Rob nejde kvůli Angele. Když Rob dorazí k Angele, skutečně dojde na líbání a vypadá to i na sex, ale Rob předčasně ejakuluje a v tu chvíli se ocitá zpátky v čase. Rob se probouzí v mokrém spodním prádle a jeho poslední den se celý opakuje. Rob je zmatený a brzy zjišťuje, že každá další ejakulace vyvolá návrat v čase do jednoho a toho samého dne a okamžiku probuzení se v mokrém spodním prádle. Rob si tak jeden den opakuje pořád dokola a začíná z toho být unavený, protože netuší, proč se to děje. Postupně začne ale návraty v čase využívat k tomu, aby mohl ve škole porušovat pravidla, kouřit trávu a užívat si života. Ale ani to mu příliš dlouho nevydrží a opět se dostane do deprese. V jednom opakování ale zaslechne slovo, které v překladu znamená prokletí. Robovi tedy dojde, že je prokletý. Podle jeho kamaráda Stanleyho mu možná chce vesmír naznačit, že dělá velkou chybu, a proto ho nutí opakovat ten den stále dokola, aby tu chybu mohl napravit. Rob se domnívá, že tou chybou je jeho nepřipravenost na sex s Angelou. Stanley, který už má zkušenosti, tedy Robovi s přípravou pomůže. Rob se díky tomu cítí sebevědomě a sexu se nebojí... (TV Prima)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (52)

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Bezduchá sračka, která se utápí ve fekálním humoru. Kdyby se alespoň bylo čemu smát, ale není. Snaha trumfnout se co nejnechutnější debilitou a nejtrapnějším gagem v posledních letech dosahuje pomyslného vrcholu. Bojím se, kam až to zajde a čemu se budeme nuceni smát, potažmo čemu se budou smát naše děti a my budeme jen nechápavě přihlížet.. 15% ()

ORIN 

všechny recenze uživatele

Známý námět napasovaný na středoškolské prostředí s jeho specifiky (místo smrti orgasmus). Z filmu je cítit snaha udělat to trochu jinak, i když se předvídatelnému konci ("udělej to spravně a buď sám sebou") a některým průběžným záchytným bodům ("uvěřím ti, když mi řekneš tohle, protože jsem to nikdy nikomu neřekla") divák nevyhne. Na druhou stranu v dnešní době natočit kvalitní teenagerskou komedii je poměrně velké umění a Premature se rozhodně musí počítat k lepšímu průměru. ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

To je tak, když si chce člověk pustit nějakou nenáročnou komedii, a pustí si totálně prostoduchou. Premature se může honosit štemplem "od tvůrců Prciček," a je to i celkem poznat díky neuvěřitelně přisprostlým hláškám, ale celkově to působí jako totální céčková ptákovina s kompletně nehereckým obsazením a zápletkou vykradenou z nepočtu filmů, počínaje "Na Hromnice o den více." Těsně mezi jednou a dvěma hvězdičkami. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,DNEŠEK JE DAR"... /// Samá masturbace, myšlenky na rejhy… film jako splnění fantasie pubertálních snů. Fakt že jo - prcičkový Hromnice jak vyšitý. I proto nemá smysl vočekávat nějakou hloubku (ne, ani tu!) a snít o vlhku originality. Ovšem, když se povznesu nad těma pubertálně-komediálníma vložkama, jak uspokojit ženu, vezmu zavděk týnejdžerským rozhřešením, že láska fakt existuje (i bez výstřiku), jsem ochoten napsat, že se jedná vo solidní komedii, která si svoje nadržený publikum rozhodně najde. A navíc ho i uspokojí! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Toužím se prostříkat k lepšímu dnešku. 2.) Nevím, co všechno mě může přivíst k orgasmu. 3.) Thx za titule ,,kolcak“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Na hromnice o den více + Prci, prci, prcičky = Premature. Tak by se dal ve zkratce charakterizovat tento příjemný, ale ničím výjimečný snímek. Občas má sice tento nezávislák díry ve scénáři jako poctivý ementál, ale několik výborných vtípků to vynahrazuje. Současné hodnocení 61 % je dle mého naprosto odpovídající. A casting mladých hereček se zde mimořádně povedl ;). ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama