Probudím se zase včera

John Paino

Kostýmy:

Amela Baksic
  • Spiker01

To je tak, když si chce člověk pustit nějakou nenáročnou komedii, a pustí si totálně prostoduchou. Premature se může honosit štemplem "od tvůrců Prciček," a je to i celkem poznat díky neuvěřitelně přisprostlým hláškám, ale celkově to působí jako totální céčková ptákovina s kompletně nehereckým obsazením a zápletkou vykradenou z nepočtu filmů, počínaje "Na Hromnice o den více." Těsně mezi jednou a dvěma hvězdičkami.(9.11.2019)

Nevadilo mi to až tak ako som sa obával. Hoci je to film bez dobrého scenára. Neustále opakovanie dňa je síce zaujímavý prvok, ale nie každý s ním vie narábať dobre. Funguje to ale kupodivu na tom, že momentom ako akceptujeme pravidlá hry, tak sa nám film odvďačí aspoň variáciou na klišé. Ktorá minimálne vo finále celkom poteší. Alebo je to vďaka Katie Findlay. Neviem. Chémia je síce nulová a zvraty na pousmiatie, ale kupodivu mi to dnes sadlo. A celkom som sa pobavil. Preto tri*.(30.10.2020)

• Slartibarkfast

Bezduchá sračka, která se utápí ve fekálním humoru. Kdyby se alespoň bylo čemu smát, ale není. Snaha trumfnout se co nejnechutnější debilitou a nejtrapnějším gagem v posledních letech dosahuje pomyslného vrcholu. Bojím se, kam až to zajde a čemu se budeme nuceni smát, potažmo čemu se budou smát naše děti a my budeme jen nechápavě přihlížet.. 15%(24.9.2018)

Takhle zábavná prcičkovská komedie tu už dlouho nebyla. Je to správně přiblblé, po většinu času netrapné, hodně vtipné a dost nahláškované a má to i solidní pointu, byť mnohokrát viděnou. Má to sympatické hlavní i vedlejší postavy (Alan Tudyk!) a hezké holky. A navíc, pro filmy s časovou smyčkou v jakékoli podobě mám prostě slabost.(29.5.2016)

To je přesně ta blbá komedie, kterou jsem v ten daný moment potřeboval. Je to vtipné, je to ujeté, je to neoriginální, ale prostě to, co jsem potřeboval. Navíc jsou tu skvělé postavy, které můžu mít rád. A samozřejmě nesmím zapomenout na Katie Findlay, u níž doufám, že ji uvidím častěji než doposud. Druhé setkání, ale ta se prostě umí zapsat do paměti. Alan Tudyk také nezklamal.(8.8.2014)