poster

Probudím se zase včera

 • USA

  Premature

 • Slovensko

  Premature: Prebudím sa včera

Komedie

USA, 2014, 93 min

Režie:

Dan Beers

Scénář:

Dan Beers

Kamera:

Jimmy Lindsey

Hudba:

Nick Urata

Producenti:

Aaron Ryder, Karen Lunder

Střih:

Robert Nassau

Scénografie:

John Paino

Kostýmy:

Amela Baksic
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Autogram
  ***

  To prádlo do práčovne! Časová slučka pre tínedžerov (nadržaných), ale aj pre starších (ktori chcú na chvíľu vypnúť). Fóry vyplývajú zo situácie a bavia do tej miery, do ktorej sa vie divák uvoľniť. Na neskorú nočnú hodinu tak akurát. –––– Musíš mi povedat všetko o tom, ako uspokojiť ženu.(11.6.2017)

 • mimozakon
  **

  Reštartérsky teeager snažiaci sa vrhnúť sa správnou cestou, pretože mu vesmír reštartuje deň do celkom trápneho rána, v prípade akéhokoľvek orgazmu. Zábavné? trošku, ale nič prevratné. Je zaujímavé vidieť ako doba pokročila. V dobe vydania bol sex a orgazmy teeagerov a nakupovanie kondómov ešte ako také tabu, maximálne trápnosť, tu už sa nikto ničím netají a za nič sa nehanbi.(21.1.2015)

 • DJ Obelix
  ***

  Na hromnice o den více + Prci, prci, prcičky = Premature. Tak by se dal ve zkratce charakterizovat tento příjemný, ale ničím výjimečný snímek. Občas má sice tento nezávislák díry ve scénáři jako poctivý ementál, ale několik výborných vtípků to vynahrazuje. Současné hodnocení 61 % je dle mého naprosto odpovídající. A casting mladých hereček se zde mimořádně povedl ;).(30.7.2014)

 • ORIN
  ***

  Známý námět napasovaný na středoškolské prostředí s jeho specifiky (místo smrti orgasmus). Z filmu je cítit snaha udělat to trochu jinak, i když se předvídatelnému konci ("udělej to spravně a buď sám sebou") a některým průběžným záchytným bodům ("uvěřím ti, když mi řekneš tohle, protože jsem to nikdy nikomu neřekla") divák nevyhne. Na druhou stranu v dnešní době natočit kvalitní teenagerskou komedii je poměrně velké umění a Premature se rozhodně musí počítat k lepšímu průměru.(22.3.2016)

 • kaylin
  ****

  To je přesně ta blbá komedie, kterou jsem v ten daný moment potřeboval. Je to vtipné, je to ujeté, je to neoriginální, ale prostě to, co jsem potřeboval. Navíc jsou tu skvělé postavy, které můžu mít rád. A samozřejmě nesmím zapomenout na Katie Findlay, u níž doufám, že ji uvidím častěji než doposud. Druhé setkání, ale ta se prostě umí zapsat do paměti. Alan Tudyk také nezklamal.(8.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace