Probudím se zase včera

Scénografie:

John Paino

Kostýmy:

Amela Baksic

Čakal som jednu z tých prihlúplych trápnych amerických teenage komédií, no napokon to bolo celkom pozerateľné a v podstate teda milé prekvapenie. Miestami fakt trochu trápne a úchylné, ale aspoň na niektorých scénach a hláškach dalo ako tak aj zasmiať. Takých filmov s časovou slučkou už síce bola celá kopa, no aj tak majú stále čo ponúknuť. Aj keď tento patril skôr k tým priemernejším.(23.7.2014)

To je přesně ta blbá komedie, kterou jsem v ten daný moment potřeboval. Je to vtipné, je to ujeté, je to neoriginální, ale prostě to, co jsem potřeboval. Navíc jsou tu skvělé postavy, které můžu mít rád. A samozřejmě nesmím zapomenout na Katie Findlay, u níž doufám, že ji uvidím častěji než doposud. Druhé setkání, ale ta se prostě umí zapsat do paměti. Alan Tudyk také nezklamal.(8.8.2014)

• Sabrewulf

Nevydržel jsem to ani do první časové smyčky, protože jsem to asi po 15 minutách musel vypnout. Fakt už jsem UNAVENÝ z primitivních sexuálních hlášek a narážek amerických teenagerů. I takový film jde udělat v rámci možností inteligentně a ne furt poslouchat každou minutu, jak tomu stojí péro a ten chce šukat. Opruz.(3.11.2019)

• Slartibarkfast

Bezduchá sračka, která se utápí ve fekálním humoru. Kdyby se alespoň bylo čemu smát, ale není. Snaha trumfnout se co nejnechutnější debilitou a nejtrapnějším gagem v posledních letech dosahuje pomyslného vrcholu. Bojím se, kam až to zajde a čemu se budeme nuceni smát, potažmo čemu se budou smát naše děti a my budeme jen nechápavě přihlížet.. 15%(24.9.2018)

,,DNEŠEK JE DAR"... /// Samá masturbace, myšlenky na rejhy… film jako splnění fantasie pubertálních snů. Fakt že jo - prcičkový Hromnice jak vyšitý. I proto nemá smysl vočekávat nějakou hloubku (ne, ani tu!) a snít o vlhku originality. Ovšem, když se povznesu nad těma pubertálně-komediálníma vložkama, jak uspokojit ženu, vezmu zavděk týnejdžerským rozhřešením, že láska fakt existuje (i bez výstřiku), jsem ochoten napsat, že se jedná vo solidní komedii, která si svoje nadržený publikum rozhodně najde. A navíc ho i uspokojí! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Toužím se prostříkat k lepšímu dnešku. 2.) Nevím, co všechno mě může přivíst k orgasmu. 3.) Thx za titule ,,kolcak“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(28.10.2014)