Dům kouzel

• Belgie Le Manoir magique (více)

Opuštěný kocourek Bouřka se jednoho deštivého dne ukryje v tajuplném domě starého kouzelníka, kde bydlí také celá řada nevšedních bytostí ze světa fantazie. Ale ne každý je nadšený příchodem nečekaného hosta. Králík Jack spolu s myškou Maggie udělají všechno pro to, aby kocourka vyhnali. Situace se ještě zhorší, když kouzelník skončí v nemocnici a jeho chamtivý synovec využije šanci, aby dům prodal. Kocourek se nevzdává a rozhodne se spolu s novými kamarády společný kouzelný dům zachránit. (Mirius FD)

Iveta47

Keďže mám doma dieťa vždy dávam na jeho hodnotenie,keď sa neviem rozhodnúť sama.Nebolo to zlé,ale zhodli sme sa,že tak to jedno pozretie stačí.Kocúrik mohol mať detský hlások dosť to pokazil slovenský dabing. ()

MisaP3

Nějak nevím, animace pěkná, ale ten zrzavý macík si nějak ne a ne získat moji pozornost, starý pán mi zase nehorázně připomíná mého neoblíbeného souseda, takže tenhle kousek mě moc nezaujal. Viděla jsem to včera a dnes si už nevybavuji o čem to bylo... ale pro děti je to určitě fajn, pestré, plné jakýchsi mechanických, zajímavých tvorečků. Občas nějaká vtipná situace. Ale hlavně to není klasický výtvor - Pixar, Disney a spol ()

Maud_Pie

Európsky Dom kúziel rozhodne vo mne zanechal lepší dojem ako tohoročné čínske Smelé mačiatko. Kocúrika som si hneď obľúbila, zaujala ma kamera, netradične vybraná hudba, zabrnká na city, jemne sa dramatizuje a nakoniec všetko dobre a jednoducho pochopiteľne končí. ()

Benoit

Velmi příjemné překvapení! Když si pustíte animák na Déčku, tak moc velké zázraky nečekáte. Ale Dům kouzel měl přesně atmosféru odpovídající svému názvu. Svižná, krásná, roztomilá a místy velice vtipná pohádka, která zaujme i dospělého člověka. ()

viax

Příjemná animace, hezké a syté barvy. Příběh i s poselstvím o spolupráci, rodině a přátelství. ()

C.A.T.

Krásná a velmi milá pohádka pro děti. Syn ji miluje. Má hlavu a patu a není to žádná vymejvárna...A kočička v hlavní roli také boduje. ()