Dům kouzel

• Belgie Le Manoir magique (více)

Opuštěný kocourek Bouřka se jednoho deštivého dne ukryje v tajuplném domě starého kouzelníka, kde bydlí také celá řada nevšedních bytostí ze světa fantazie. Ale ne každý je nadšený příchodem nečekaného hosta. Králík Jack spolu s myškou Maggie udělají všechno pro to, aby kocourka vyhnali. Situace se ještě zhorší, když kouzelník skončí v nemocnici a jeho chamtivý synovec využije šanci, aby dům prodal. Kocourek se nevzdává a rozhodne se spolu s novými kamarády společný kouzelný dům zachránit. (Mirius FD)

SMilan

Neveril by som, že v tomto animáku nemá prsty USA, alebo nejaké veľké štúdio, lebo grafika je naozaj parádna s obrovským potenciálom na 3D. Takže sa určite k Thunderovi a jeho parte ešte vrátim s okuliarmi na nose. ()

LencaN

Ano, je to animáček pro děti. Proto ale není třeba mu ubírat na hodnocení. Příběh je akurátní pro malé diváky, roztomilé postavičky, kladné charaktery, které si oblíbíte, i záporák, který má správnou alergii na kočky. Přesto se děti naučí, že svět není jen černobílý a to díky králíkovi a jeho kamrádce myšce, kteří v průběhu filmu zjistí, že třeba měli špatné názory. No nebudu víc prozrazovat. Akorát musím poznamenat, že jsem hlavně zezačátku měla dost problém s pohybem po domě, jakoby za kočkou, nevím jak to popsat, jako by kamera prostě letěla někomu za zády a vypadalo to jako v počítačové hře a bylo to i tak neohrabané a trhané. Ale nakonec jsem to přestala vnímat, protože jinak byla animace celkem hezká, barevná, pro děti super. ()

Goumen

Hezky zpracovaný animák zaměřený predevším na děti. Dospělého zaujme asi jen roztomilostí vizuálního zpracováni ()

baner

Dom kuziel :) je kuzelny :) vidieť, že tvorcovia animák milujú a preto odvádzajú poctivú prácu. Rozprávka bola farebna až čarovne, hlavný hrdina sympatický a príbeh zábavný a ľahko Vás pohltí. Bol som na tom na 3D a dávno som nevidel tak dobrý film, ktorému by tak dobre sadlo 3D. Dej je jednoduchý a v každom momente ho dopĺňa pestrofarebná mozaika fantázií umelcov. Nájde sa aj pár momentov ktoré sa Vám zapíšu hlbšie do pamäte ( lezenie po strome, letiaci drak atd). Takže berte svoje ratolesti a vyrazte s nimi na tento dobrodružný animák plný akcií a zabavy :) Čarovný deduško je svojím charakterom veľké plus tohto zážitku. ()

Kikyo

V kině běžel souběžně film 7 trpaslíků, přičemž když jsem shlédla trailery na oba tyto filmy, musela jsem změnit rozhodnutí a nejít na Trpaslíky, nýbrž na tohle. Obojí je od poměrně neznámých studií, obojí promítali i ve 3D, ale kvalita je úplně někde jinde. Tady tento film mě po grafické stránce mile překvapil a ve 3D si ho i dokážu představit (já byla jen na 2D) a i když příběh je trochu klišé a předvídatelný, je to tak roztomile podané, že mi to vůbec nevadilo. ()

Da_reba

Nudná, zle produkovaná, zrežírovaná a blbo animovaná rozprávka o kúzelnom svete senilného starého muža a pouličnom kocúrovy. Čakal som niečo, načo sa môžu pozerať aj dospely ako Puss in boots, Shrek alebo Hoodwinked no dočkal som sa len absolútnej hovadiny vhodnej tak akorát pre malé deti... ()

KT_2011

Výtvarná stylizace podle Pixaru. Graficky krásné, obzvláště vhodné pro menší děti. Animace velmi dobrá, ale ne výborná. Děj citelně zaostává a zklame. Postavy, příběh více než tuctové a ani gagy nepřinesou mnoho originality. ()

Dr.Zed

Příjemný animák, je pravda že jsem byl ze začátku v rozpacích co si o něm myslet, ale jako na konec mě mile překvapil. Děj byl zajímaví, i když místy vypadal dost dětinský. Ale celkově to bylo pojato dobře, dobrodružně a vesele, vyzařovalo ze snímku velké přátelství. Pro dětské diváky jak dělaný, pobaví, ale nevyděsí. Hrdina filmu nevypadá nijak božsky, ale s doplňkovými postavami je to koktej zábavy. Film je i dost dobře udělán ve 3D provedeni, hlavně scény s vlastního pohledu, kdy člověk úplně vnímá sjíždění po zábradlí schodiště. Tento film vřele doporučím dětem, ale dospělí se u něj úplně nudit nebudou a proto mu dávám mu 80% (3D, dabing, kino). ()

arnaeth

Roztomilé. Skôr pre menšie deti, než pre celú rodinu.. dospelím hrozí, že sa ukúšu nudou. Super kamera a skvelá animácia. Najmä ten mačiak Hrom sa pohybuje ako ozajstný. ()

cartyci

Animácia podľa môjho gusta.Hudba v celku príjemná,i ked príbeh nedokázal naplniť očakávanie.Pozrieť si rozprávku, však určite nebola chyba. ()