• Austrálie

Continuum

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

Kanada, 2013, 93 min

• JohnCZ

Na film jsem se vrhl pln očekávání, trailer mě zaujal a těšil jsem se na Gillian Anderson. Sci-fíčko se Scullyovou a "I see dead people" Osmentem by mohlo být fajn. No, nebylo. Film se bohužel potácí v rodinných problémech, které hraničí místy až s hysterií. Z Osmenta nevyrostl zrovna sympatický herec a Gillian nemá až na pár hysterických scén moc co hrát. Děj je neoriginální, nevypointovaný a dalo by se říci až zbytečný. Nemůžu tomu ale upřít místy docela hutnou atmosféru a hodně pěknou hudbu, takže ty dvě odřené to ode mne dostane.(31.7.2014)

• grizly007

No ty vole to zas byla jízda. Z malého eskymáka nám ehm "vyrostl" (163cm) otylej hnusáckej antiherec s vizáží něčeho mezi mončičákem a asiatem který nám ve strhujícím dramatu předvádí jak cestuje za tatínkem do roku 46 bla bla bla. Ten film nedává vubec smysl. paní Akta Iksová už na tom asi musí bejt hodně zle když bere takový štěky. Vůbec nechápu proč se takový sračky točí. Prostě klasický céčko MADE IN CANADA(16.7.2014)

• honajz

Povídka roztahaná na celý film. V zásadě ne špatná, ale vlastně nic nového nepřináší (SPOILER: V závěru jsem se třeba těšil na paradox, kdy tím, kdo ho v uličce zastřelí, bude syn.), jen tak pluje, a očekávaně dopluje tam, kam si člověk říká, že to asi dopluje. Některé myšlenkové pochody postav jsem měl problém pobrat, ale už je mi jasné, proč se Nikola Tesla nikdy neoženil a neměl děti, a hlavní důvod toho, proč lidstvo ještě nemá stroj času. :-)(1.8.2015)

• vitekpe

Hloupy a tisickrat otrepany pribeh, ktery se tyka vedy, ale postrada vedecky zaklad. Cili mozna ho zkousnou male deti nebo hodne stari lide... Dale, proc proboha Osment? Existuje asi milion hercu ve veku cca 25 let, takze nedokazu pochopit tento vyber pro hlavni postavu. A protoze nema zadne charisma, tak je Vam jeho pribeh naprosto lhostejny... Vetsina postav ve filmu se chova naprosto naivne a je tezke uverit, ze by takto nekdo pricetny reagoval ve skutecnem zivote. Susteni papiru je slyset na mile daleko. P.S.: Takze jedna hvezda za Gillian, ktera roli vzala dle meho jen s podnimkou, ze tam nestravi vec nez 20 minut...Dvakrat se usmeje, dvakrat zabreci a je po vsem.(28.3.2015)

• VanTom

Důkladně dopodrobna probrat a rozmyslet, jestli návrat časem do minulosti a napravení jisté tragédie stojí za to, když se tím sice vymažou roky trápení, ale vlastně i stávající úspěchy, radosti a štěstí, to je oč tu běží. A protože mluvit o rodině a lásce je nadevše, sci-fi a mysteriózno ustupují mimo hru.(24.3.2016)