Svět podle Matta (S03E05) (epizoda)

 • USA

  It's a Matt, Matt, Matt, Matt World

Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 2017, 53 min

Režie:

Nicole Kassell

Kamera:

John Grillo

Hudba:

Max Richter

Střih:

Henk Van Eeghen

Scénografie:

John Paino

Kostýmy:

Mariot Kerr
(další profese)
 • patmull
  *****

  Tohle byl dost bizarní díl, ale bavil mě a tvůrci mají palec nahoru, že se nebáli takovýhle zvláštní díl natočit. Lindelof zkrátka zase řádil. Šílené ale skvělé.(18.5.2017)

 • Anderton
  ***

  Rozhodne je chvályhodné, že tvorcovia občas prídu s niečím veľmi odlišným a fanúšikov tak prekvapia, prípadne aj dosť zneistia. Len nie vždy to každému dokonale sadne a osobne ma pohľad na tento obrovský grupáč vôbec sexuálne nerajcoval. Eccleston to ale drží vo vodách nadpriemeru a záverečná fáza s dialógmi s... no veď uvidíme, kto to v skutočnosti bol, tomu dala opäť ten leftoverovský feeling.(20.10.2018)

 • Jurcekk
  ***

  V kontexte kvality predchádzajúcch dvoch častí vcelku priemerné. Hromadná akcia v očakávaní konca sveta musí mať iné parametre. Že by réžijný nezdar?(16.5.2017)

 • stitch7
  ***

  Po minulých dvou dílech je tohle fakt docela zklamání. O co bychom přišli, kdyby tenhle díl nebyl? Snad jen o několik rádoby šokujících výjevů a jednu informaci o Mattovi, která by.. opravdu mohla být podána lépe.(17.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace