Fatboy Slim: Weapon of Choice

Režie:

Spike Jonze

Hudba:

Fatboy Slim

Weapon of Choice je song z třetího studiového alba Normana Cooka vystupujícího pod pseudonymem Fatboy Slim. Kultovní doprovodné video režíroval klipový matador Spike Jonze a získalo celkem šest cen na MTV Music Video Awards v roce 2001. Christopher Walken zde představuje muže, který se probudí v opuštěném hotelovém lobby, kde následně předvede výjimečné taneční kreace. Walken zde zužitkoval své bohaté zkušenosti s tancem, jemuž se věnoval před začátkem herecké kariéry. (J.Connor)

SlecnaSmilly

Chtěla bych tančit jak Christhopher Walken, propnout špičky, zhoupnout se v bocích, vyvolat údiv v místních klucích. Zkouším to s lambádou, nemá to úspěch, budí to jen hrdelný posměch. Se slzou v oku opouštím parket, záda mě bolí, jak by mě přetáhli pořádnou holí. ()

Yardak

Fatboy Slim má velmi často dobré klipy. Weapon of Choice je zrovna takovým důkazem - perfektní song umocňuje svým famózním tanečním výkonem Christopher Walken. U Walkena je opravdu znát, že tanec má v krvi. ()

corpsy

Vivat Chris. Ak by som sa hrabal v jeho filmografii, zahŕňajúcej všetky jeho herecké výkony, zrejme by som nenašiel nič podpriemerné. A svoju pozíciu upevňuje aj v tanečkoch. Vivat Chris. ()

Linda.csfd

Největší pecka! Christopher Walken je jedinej člověk na zemi, kterého se bojí i Chuck Norris a svým charismatem je absolutně nepřekonatelný. Takhle s ledovým klidem a "poker face" propařit celej klip Fatboye Slima, to je pastva pro oči i uši. ()

Radiq

Než tam začne lítat, tak je to bomba. Myslel jsem, že se to nedá okoukat, ale dá, když na to několikrát denně musím koukat s děckama, kterejm se to strašně líbí. Od toho se oprošťuji a dávám plnej počet, ty taneční kreace Christophera Walkena jsou prostě super. ()

bobstock

Ve své době pro mne nejlepší taneční hudba se vším, co k tomu patřilo. V podstatě jsem si každou párty s kámoši tenkrát zařídil s tématickou hudbou Fatboy Slima. Bez tohodle chlapa nebyla pařba!! thanx Norman Cook ()

Likan7

Mistr Walken si to dává skoro stejně tak dobře jako ve filmech. Rozený talent na hraní i tanec koukám. Sympatický, usměvavý, hravý. Výborný klip! ()