Série(2) / Epizody(16)

Kdyby Marta a Věra nebyly zaměstnankyně slevového portálu leeevne.cz, neměly by nic společného. Rozděluje je jejich zcela odlišný přístup k životu. Marta (Bára Poláková) věří, že dělá práci, která má smysl a pomáhá lidem lépe žít. Když má vše systém, je šťastná a plná iluzí. Věra (Sabina Remundová) má nedozírné zkušenosti, a proto žádné iluze. Improvizace je její radost a zároveň recept na přežití v jakýchkoli podmínkách. Majitel firmy Brouček (Pavel Liška) je podlý skřet převlečený za manažera, který nejraději řídí, šmíruje a šikanuje své dvě zaměstnankyně. (Česká televize)

Recenze uživatele Jamalkaa k tomuto seriálu (1)

Marta a Věra (2014)

Souhlasím s komentářem uživatele EllienPM. Na seriál si nejdříve musíte zvyknout, přijít mu na chuť a možná si ho dokonce zamilujete. Ze začátku jsem byla trochu zklamaná, protože jsem se na seriál hrozně těšila a najednou jsem nevěděla, jestli se mám smát nebo ne. Seriálu jsem ale fandila a postupem času to bylo lepší. Z první řady jsem se nejvíce pobavila u dílu Věčírek! Potom jsem díly shlédla znovu, začala druhá řada a já to vidím trochu jinak. Pavel Liška je zde bezkonkurenční! Hrát to někdo jiný, je to asi propadák. Bára Poláková se mi taky moc líbí. DLOUHO jsem si zvykala na projev Sabiny Remundové, trochu jsem si zvykla:-) Jinak super, člověk se většinou pobaví. ()