• Big Bear

Tato ,,komedie'' mi byla doporučena jako super skvělý a zábavný film u kterého umřu smíchem... No věc se má tak, že jsem dal jen prvních 30 minut a to s vypětím. Když máte během komedie chuť vypít celé balení antibakteriálního mýdla co máte v koupelně, tak je něco špatně. A tady toho bylo dost. Trapné, nudné, netuším koho by to to mohlo bavit. Od odpadu tohle dělil jen hořící elektronický vrátný po polití antibakteriálním gelem! *(28.8.2017)

Parádní začátek, já jsem myslel, že je to možná nejlepší komedie Dannyho - společně s Nic k proclení, ale jakmile začla od půlky zápletka se záměnou za toho revolucionáře, tak to šlo hooodně dolů.....skoro bych ani nečekal, že jeden film může být tak nevyrovnaný. Takže první půlka za pět hvězd a druhá max. za tři. Danny je skvělý, pro mě je to komik, jakého jsme dlouho neměli. Když rozjížděl svoje eskapády s hypochondrií, bavil jsem se královsky. Ta první půlka mi přišla i jako velmi dobrá pro divadelní adaptaci, na takovou hru bych s chutí do divadla zašel.(9.11.2016)

• Lacike

Rezijne pociny Danyho Boona mi sedia dost striedavo a tentokrat zvolil styl, ktory ma vôbec nebavil. Namiesto situacnej komiky vsadil na otravne pitvorenie. Sem tam sa mu sice podari predviest nieco zabavne (surfovanie ako ozran v metre), ale väcsinou som mal chut ho zabit. Hra tu dost otravneho blba. A uz vôbec mi nesadla podzapletka s tym partizanom a jeho zamenou. Romanticka linia bola tiez nudna a bez chemie medzi hercami. Vysledkom je dost otravny film. 4/10.(24.4.2016)

Nemôžem uprieť pár podarených frkov a gagov, ktoré však súviseli takmer výhradne len s Romainovým hypochodrizmom. Všetko ostatné mimo tohto bolo nezaujímavé a šedivé, aj keď v tomto smere sa čo to zlepšilo na záver, keď došlo na akciu a dobrodružné Romainovo vyslobodenie z väzenia. Moc ma to nenadchlo teda, slabučký priemer. 50/100(11.8.2016)

• Georgex

Danyho Boona a jeho smysl pro humor mám velmi rád, ale tohle se mu moc nepovedlo. Ne, že by to byl úplný propadák, ba naopak je to celkem dobrá komedie na odreagování a ze začátku to letí ve skvělém tempu. Bohužel se to zhruba v polovině zvrtne a začne si to hrát na akční komedii, což nejenže nedává moc smysl, ale je to hrozně nevtipné a nudné. Každopádně je to škoda, jelikož hypochondr v podání hlavního představitele je takřka neodolatelný. Moje hodnocení 40%.(23.4.2016)