Dany Boon jako režisér i hlavní herec v typicky francouzské trhlé komedii o nemocném Hypochondrovi. Velmi atraktivní látka pro komedii takřka stvořená a ještě se skvělým komikem, ale na můj vkus mohli Francouzi námět využit lépe. Našlo se pár solidních gagů i scének, které velmi pobavili, ale ke konci se z toho stává trošku divná krimi s partyzánem, kde byl humor vedlejší a to mi příliš nesedlo. První půlka však skvělá. 65%(26.2.2019)

Další z komedií pod které se podepsal Dany Boon. A tentokrát jeho herecký a režisérský talent převážil ten scenáristický. Supercondriaque má spoustu skvělých momentů a chytře vystavěnou zápletku. Ta kombinuje situační a konverzační humor a musím bohužel říct, že druhá složka je jednoznačně silnější. Pokud se nemluví, nebo pokud je před kamerou jen jedna osoba, tak zábavnost klesá. A ke konci už klesá konstantně. I když se všeuměl v hlavní roli snažil co mohl, v poslední třetině mu došly nápady a odevšud vyskákaly drobné a větší chybičky, kterých bych si jinak asi ani nevšiml, nebo je milosrdně ignoroval. I tak je to za čtyři hvězdičky, zvláště kvůli skvělé Judith El Zein.(7.7.2014)

• Lacike

Rezijne pociny Danyho Boona mi sedia dost striedavo a tentokrat zvolil styl, ktory ma vôbec nebavil. Namiesto situacnej komiky vsadil na otravne pitvorenie. Sem tam sa mu sice podari predviest nieco zabavne (surfovanie ako ozran v metre), ale väcsinou som mal chut ho zabit. Hra tu dost otravneho blba. A uz vôbec mi nesadla podzapletka s tym partizanom a jeho zamenou. Romanticka linia bola tiez nudna a bez chemie medzi hercami. Vysledkom je dost otravny film. 4/10.(24.4.2016)

"Osmnáct let je mým pacientem a celých těch osmnáct let trpím já." S hypochondry je celkem sranda, ale devět z deseti doktorů si to neumí užít. Já jsem tedy úplně normální, ale taky si trochu dávám pozor na psy, protože očichávají zadky jiným psům, nikdy nesouložím na koberci, protože je plný roztočů, obden si zalezu do magnetické rezonance a ruce si myju před, při i po jídle. Já zkrátka rozumím tvorům jako je Romain Faubert alias Jean Valjean alias Anton Miroslav alias Cyrano z Bergeracu. A taky se s nimi umím pobavit, i když všechny pokusy o vtip u mne rozhodně nepadly na úrodnou půdu.(26.5.2016)

Od začátku mi hypochondr v podání Dannyho Boona přirostl k srdci. Některé scény mě fakt dostali do velkého a upřímného smíchu, například geniální byla ta v restauraci, kde se Roman seznamuje s dívkou, co si nemeje ruce a jí poněkud divně.:D Druhá půlka už je trošku o něčem jiném, ale scénky kde se vydává Roman za Antona Miroslava byli rovněž skvělé. Pobavilo mě když Annu učil svůj jazyk, to byla taky další brilantní scéna. Vlastně se mi u toho příjemně odpočívalo a opravdu jsem se pobavil. Jenže na posledních 25 minut to kleslo na dost nízkou úroveň. Dělat si srandu v dnešní době z tak vážných věcí, to promiň Danny, ale to se opravdu nehodí. A navíc se to ani nehodilo celkově do celého příběhu, vlastně to bylo jak z jiného filmu. Co to byl za nápad udělat z toho na závěr krimošku? Škoda, mohla to být totiž místo čtyřky pětka. Místy se mi do ní totiž dost chtělo. Ale Danny má stoprocentní komediální talent a já chci vidět jeho další autorské komedie!!!!(8.11.2016)