Snažím se zkouknout všechno s Danym, takže tohle byla jasná volba. Ale ouha, kámo, tohle nic moc. Měl jsi tam momenty, kdy jsem se lámala smíchy, ale žel bylo to půl na půl, druhá polovina mě nebrala ani trochu, takže sorry, ale je to vážně průměr. Jinak Tě mám ale ráda stále, neboj se nic:-) Věřím, že příště to bude zase něco ve stylu Vítejte u Ch'tisů a nebo Nic k proclení, to beru.(24.4.2016)

Nemôžem uprieť pár podarených frkov a gagov, ktoré však súviseli takmer výhradne len s Romainovým hypochodrizmom. Všetko ostatné mimo tohto bolo nezaujímavé a šedivé, aj keď v tomto smere sa čo to zlepšilo na záver, keď došlo na akciu a dobrodružné Romainovo vyslobodenie z väzenia. Moc ma to nenadchlo teda, slabučký priemer. 50/100(11.8.2016)

Od začátku mi hypochondr v podání Dannyho Boona přirostl k srdci. Některé scény mě fakt dostali do velkého a upřímného smíchu, například geniální byla ta v restauraci, kde se Roman seznamuje s dívkou, co si nemeje ruce a jí poněkud divně.:D Druhá půlka už je trošku o něčem jiném, ale scénky kde se vydává Roman za Antona Miroslava byli rovněž skvělé. Pobavilo mě když Annu učil svůj jazyk, to byla taky další brilantní scéna. Vlastně se mi u toho příjemně odpočívalo a opravdu jsem se pobavil. Jenže na posledních 25 minut to kleslo na dost nízkou úroveň. Dělat si srandu v dnešní době z tak vážných věcí, to promiň Danny, ale to se opravdu nehodí. A navíc se to ani nehodilo celkově do celého příběhu, vlastně to bylo jak z jiného filmu. Co to byl za nápad udělat z toho na závěr krimošku? Škoda, mohla to být totiž místo čtyřky pětka. Místy se mi do ní totiž dost chtělo. Ale Danny má stoprocentní komediální talent a já chci vidět jeho další autorské komedie!!!!(8.11.2016)

Další z komedií pod které se podepsal Dany Boon. A tentokrát jeho herecký a režisérský talent převážil ten scenáristický. Supercondriaque má spoustu skvělých momentů a chytře vystavěnou zápletku. Ta kombinuje situační a konverzační humor a musím bohužel říct, že druhá složka je jednoznačně silnější. Pokud se nemluví, nebo pokud je před kamerou jen jedna osoba, tak zábavnost klesá. A ke konci už klesá konstantně. I když se všeuměl v hlavní roli snažil co mohl, v poslední třetině mu došly nápady a odevšud vyskákaly drobné a větší chybičky, kterých bych si jinak asi ani nevšiml, nebo je milosrdně ignoroval. I tak je to za čtyři hvězdičky, zvláště kvůli skvělé Judith El Zein.(7.7.2014)

• Georgex

Danyho Boona a jeho smysl pro humor mám velmi rád, ale tohle se mu moc nepovedlo. Ne, že by to byl úplný propadák, ba naopak je to celkem dobrá komedie na odreagování a ze začátku to letí ve skvělém tempu. Bohužel se to zhruba v polovině zvrtne a začne si to hrát na akční komedii, což nejenže nedává moc smysl, ale je to hrozně nevtipné a nudné. Každopádně je to škoda, jelikož hypochondr v podání hlavního představitele je takřka neodolatelný. Moje hodnocení 40%.(23.4.2016)