Dany Boon jako režisér i hlavní herec v typicky francouzské trhlé komedii o nemocném Hypochondrovi. Velmi atraktivní látka pro komedii takřka stvořená a ještě se skvělým komikem, ale na můj vkus mohli Francouzi námět využit lépe. Našlo se pár solidních gagů i scének, které velmi pobavili, ale ke konci se z toho stává trošku divná krimi s partyzánem, kde byl humor vedlejší a to mi příliš nesedlo. První půlka však skvělá. 65%(26.2.2019)

"Osmnáct let je mým pacientem a celých těch osmnáct let trpím já." S hypochondry je celkem sranda, ale devět z deseti doktorů si to neumí užít. Já jsem tedy úplně normální, ale taky si trochu dávám pozor na psy, protože očichávají zadky jiným psům, nikdy nesouložím na koberci, protože je plný roztočů, obden si zalezu do magnetické rezonance a ruce si myju před, při i po jídle. Já zkrátka rozumím tvorům jako je Romain Faubert alias Jean Valjean alias Anton Miroslav alias Cyrano z Bergeracu. A taky se s nimi umím pobavit, i když všechny pokusy o vtip u mne rozhodně nepadly na úrodnou půdu.(26.5.2016)

• Georgex

Danyho Boona a jeho smysl pro humor mám velmi rád, ale tohle se mu moc nepovedlo. Ne, že by to byl úplný propadák, ba naopak je to celkem dobrá komedie na odreagování a ze začátku to letí ve skvělém tempu. Bohužel se to zhruba v polovině zvrtne a začne si to hrát na akční komedii, což nejenže nedává moc smysl, ale je to hrozně nevtipné a nudné. Každopádně je to škoda, jelikož hypochondr v podání hlavního představitele je takřka neodolatelný. Moje hodnocení 40%.(23.4.2016)

Další z komedií pod které se podepsal Dany Boon. A tentokrát jeho herecký a režisérský talent převážil ten scenáristický. Supercondriaque má spoustu skvělých momentů a chytře vystavěnou zápletku. Ta kombinuje situační a konverzační humor a musím bohužel říct, že druhá složka je jednoznačně silnější. Pokud se nemluví, nebo pokud je před kamerou jen jedna osoba, tak zábavnost klesá. A ke konci už klesá konstantně. I když se všeuměl v hlavní roli snažil co mohl, v poslední třetině mu došly nápady a odevšud vyskákaly drobné a větší chybičky, kterých bych si jinak asi ani nevšiml, nebo je milosrdně ignoroval. I tak je to za čtyři hvězdičky, zvláště kvůli skvělé Judith El Zein.(7.7.2014)

Snažím se zkouknout všechno s Danym, takže tohle byla jasná volba. Ale ouha, kámo, tohle nic moc. Měl jsi tam momenty, kdy jsem se lámala smíchy, ale žel bylo to půl na půl, druhá polovina mě nebrala ani trochu, takže sorry, ale je to vážně průměr. Jinak Tě mám ale ráda stále, neboj se nic:-) Věřím, že příště to bude zase něco ve stylu Vítejte u Ch'tisů a nebo Nic k proclení, to beru.(24.4.2016)