Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Romain Faubert žije sám. Ve svých čtyřiceti letech nemá manželku ani děti. Jeho práce fotografa pro lékařský on-line slovník nijak nezmírňuje jeho akutní hypochondrii, která už nějaký čas ovlivňuje Romainův životní styl a proměnila ho v uzlíček strachů a úzkostí. Jeho jediným opravdovým přítelem je praktický lékař, doktor Dimitri Zvenka, který se kdysi dopustil osudové chyby... Začal k Romainovi chovat sympatie, čehož teď hořce lituje. Novodobý hypochondr vyžaduje velké množství pozornosti a Dimitri by dal cokoli za to, aby se Romaina nenásilně zbavil. Domnívá se, že pro něj našel vhodný lék - takový, kterým dostane Romaina Fauberta ze svého života navždy! Jediné, co musí udělat, je pomoci Romainovi najít vysněnou ženu. Pozve ho na večírek, přihlásí ho na internetovou seznamku, donutí ho cvičit a dokonce s ním trénuje techniku svádění i pravidla správného chování k ženám. Ale najít tu vzácnou duši, která by s Romainem nejen vydržela, ale taky by mu pomohla překonat jeho hypochondrii, bude ještě tvrdší oříšek, než si Dimitri myslel. (HBO Europe)

(více)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (32)

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Tato ,,komedie'' mi byla doporučena jako super skvělý a zábavný film u kterého umřu smíchem... No věc se má tak, že jsem dal jen prvních 30 minut a to s vypětím. Když máte během komedie chuť vypít celé balení antibakteriálního mýdla co máte v koupelně, tak je něco špatně. A tady toho bylo dost. Trapné, nudné, netuším koho by to to mohlo bavit. Od odpadu tohle dělil jen hořící elektronický vrátný po polití antibakteriálním gelem! * ()

zigy 

všechny recenze uživatele

Parádní začátek, já jsem myslel, že je to možná nejlepší komedie Dannyho - společně s Nic k proclení, ale jakmile začla od půlky zápletka se záměnou za toho revolucionáře, tak to šlo hooodně dolů.....skoro bych ani nečekal, že jeden film může být tak nevyrovnaný. Takže první půlka za pět hvězd a druhá max. za tři. Danny je skvělý, pro mě je to komik, jakého jsme dlouho neměli. Když rozjížděl svoje eskapády s hypochondrií, bavil jsem se královsky. Ta první půlka mi přišla i jako velmi dobrá pro divadelní adaptaci, na takovou hru bych s chutí do divadla zašel. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Osmnáct let je mým pacientem a celých těch osmnáct let trpím já." S hypochondry je celkem sranda, ale devět z deseti doktorů si to neumí užít. Já jsem tedy úplně normální, ale taky si trochu dávám pozor na psy, protože očichávají zadky jiným psům, nikdy nesouložím na koberci, protože je plný roztočů, obden si zalezu do magnetické rezonance a ruce si myju před, při i po jídle. Já zkrátka rozumím tvorům jako je Romain Faubert alias Jean Valjean alias Anton Miroslav alias Cyrano z Bergeracu. A taky se s nimi umím pobavit, i když všechny pokusy o vtip u mne rozhodně nepadly na úrodnou půdu. ()

Georgex 

všechny recenze uživatele

Danyho Boona a jeho smysl pro humor mám velmi rád, ale tohle se mu moc nepovedlo. Ne, že by to byl úplný propadák, ba naopak je to celkem dobrá komedie na odreagování a ze začátku to letí ve skvělém tempu. Bohužel se to zhruba v polovině zvrtne a začne si to hrát na akční komedii, což nejenže nedává moc smysl, ale je to hrozně nevtipné a nudné. Každopádně je to škoda, jelikož hypochondr v podání hlavního představitele je takřka neodolatelný. Moje hodnocení 40%. ()

Pierre 

všechny recenze uživatele

Od začátku mi hypochondr v podání Dannyho Boona přirostl k srdci. Některé scény mě fakt dostali do velkého a upřímného smíchu, například geniální byla ta v restauraci, kde se Roman seznamuje s dívkou, co si nemeje ruce a jí poněkud divně.:D Druhá půlka už je trošku o něčem jiném, ale scénky kde se vydává Roman za Antona Miroslava byli rovněž skvělé. Pobavilo mě když Annu učil svůj jazyk, to byla taky další brilantní scéna. Vlastně se mi u toho příjemně odpočívalo a opravdu jsem se pobavil. Jenže na posledních 25 minut to kleslo na dost nízkou úroveň. Dělat si srandu v dnešní době z tak vážných věcí, to promiň Danny, ale to se opravdu nehodí. A navíc se to ani nehodilo celkově do celého příběhu, vlastně to bylo jak z jiného filmu. Co to byl za nápad udělat z toho na závěr krimošku? Škoda, mohla to být totiž místo čtyřky pětka. Místy se mi do ní totiž dost chtělo. Ale Danny má stoprocentní komediální talent a já chci vidět jeho další autorské komedie!!!! ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama