Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Romain Faubert žije sám. Ve svých čtyřiceti letech nemá manželku ani děti. Jeho práce fotografa pro lékařský on-line slovník nijak nezmírňuje jeho akutní hypochondrii, která už nějaký čas ovlivňuje Romainův životní styl a proměnila ho v uzlíček strachů a úzkostí. Jeho jediným opravdovým přítelem je praktický lékař, doktor Dimitri Zvenka, který se kdysi dopustil osudové chyby... Začal k Romainovi chovat sympatie, čehož teď hořce lituje. Novodobý hypochondr vyžaduje velké množství pozornosti a Dimitri by dal cokoli za to, aby se Romaina nenásilně zbavil. Domnívá se, že pro něj našel vhodný lék - takový, kterým dostane Romaina Fauberta ze svého života navždy! Jediné, co musí udělat, je pomoci Romainovi najít vysněnou ženu. Pozve ho na večírek, přihlásí ho na internetovou seznamku, donutí ho cvičit a dokonce s ním trénuje techniku svádění i pravidla správného chování k ženám. Ale najít tu vzácnou duši, která by s Romainem nejen vydržela, ale taky by mu pomohla překonat jeho hypochondrii, bude ještě tvrdší oříšek, než si Dimitri myslel. (HBO Europe)

(více)

Videa (6)

Trailer 3

Recenze (33)

emma53 

všechny recenze uživatele

Snažím se zkouknout všechno s Danym, takže tohle byla jasná volba. Ale ouha, kámo, tohle nic moc. Měl jsi tam momenty, kdy jsem se lámala smíchy, ale žel bylo to půl na půl, druhá polovina mě nebrala ani trochu, takže sorry, ale je to vážně průměr. Jinak Tě mám ale ráda stále, neboj se nic:-) Věřím, že příště to bude zase něco ve stylu Vítejte u Ch'tisů a nebo Nic k proclení, to beru. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Dany Boon jako režisér i hlavní herec v typicky francouzské trhlé komedii o nemocném Hypochondrovi. Velmi atraktivní látka pro komedii takřka stvořená a ještě se skvělým komikem, ale na můj vkus mohli Francouzi námět využit lépe. Našlo se pár solidních gagů i scének, které velmi pobavili, ale ke konci se z toho stává trošku divná krimi s partyzánem, kde byl humor vedlejší a to mi příliš nesedlo. První půlka však skvělá. 65% ()

Reklama

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Tato ,,komedie'' mi byla doporučena jako super skvělý a zábavný film u kterého umřu smíchem... No věc se má tak, že jsem dal jen prvních 30 minut a to s vypětím. Když máte během komedie chuť vypít celé balení antibakteriálního mýdla co máte v koupelně, tak je něco špatně. A tady toho bylo dost. Trapné, nudné, netuším koho by to to mohlo bavit. Od odpadu tohle dělil jen hořící elektronický vrátný po polití antibakteriálním gelem! * ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Nemôžem uprieť pár podarených frkov a gagov, ktoré však súviseli takmer výhradne len s Romainovým hypochodrizmom. Všetko ostatné mimo tohto bolo nezaujímavé a šedivé, aj keď v tomto smere sa čo to zlepšilo na záver, keď došlo na akciu a dobrodružné Romainovo vyslobodenie z väzenia. Moc ma to nenadchlo teda, slabučký priemer. 50/100 ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Osmnáct let je mým pacientem a celých těch osmnáct let trpím já." S hypochondry je celkem sranda, ale devět z deseti doktorů si to neumí užít. Já jsem tedy úplně normální, ale taky si trochu dávám pozor na psy, protože očichávají zadky jiným psům, nikdy nesouložím na koberci, protože je plný roztočů, obden si zalezu do magnetické rezonance a ruce si myju před, při i po jídle. Já zkrátka rozumím tvorům jako je Romain Faubert alias Jean Valjean alias Anton Miroslav alias Cyrano z Bergeracu. A taky se s nimi umím pobavit, i když všechny pokusy o vtip u mne rozhodně nepadly na úrodnou půdu. ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama